reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Agniesiak85-a najlepsze jest to ze wogole mnie piersi nie bola, znaczy czuje sie tak jakbym w nich miala kamienie.. ale bolec nie bola.. i nie wiem jak to nazwac ale sa jakby tak jak pisalam wyzej, wiem ze juz po raz piaty pisze o tych moich objawach ale te piersi jak kamienie, odbijanie plus zawroty glowy doszlo calkiem niedawno - wiec hmmm czy organizm kobiecy moze sobie to wszytsko urojic??? tak bym chciala bardzo zeby sie teraz udalo...:/;-)
 
reklama
acxha i jeszcze jedno co znaczy dc?? np pisane przy dniach 29dc?? dzien??
i jak dodajecie te wszytskie fajne rysuneczki, ze np tyle zostalo do tego czy tego czy tyle jestescie malzenstwem??? jak to robicie?? prosze o pomoc:):happy:
 
acxha i jeszcze jedno co znaczy dc?? np pisane przy dniach 29dc?? dzien??
i jak dodajecie te wszytskie fajne rysuneczki, ze np tyle zostalo do tego czy tego czy tyle jestescie malzenstwem??? jak to robicie?? prosze o pomoc:):happy:

dc czyli np. 29 dc tzn 29 dzień cyklu , który aczyna sie od pierwszego dnia @ :tak:
rysuneczki czyli suwaczki wybiarmy np. z e stronki Suwaczki i liczniki darmowe dla każdego - suwaczkowo.pl, a tam są instrukcję chyba jak to zrbić , pewnie się zaplątasz bo ja jak zaczęłam sobie suwaczki ustawiać ehehe to chyba z 6 razy poprawiałam :)
A co do testowania, to fakt, lepiej nie testować za wczesnie , wytzrymaj, bo ja też straciłam juz kasy a kasy na testy i zawsze robiłąm przed @ bo nie mogłam wytzrymać i dupa blada była :zawstydzona/y: A co do urojeń, to niestety organizm może nam płatać aż takie figle i dawać złe oznaki, nawet jeszcze bardziej niż Ty masz :-( ale główka do góry, napewno się uda:tak::-D
 
Zgadam się z Marzenixx organizm może oszukiwać:baffled:
Ja parę razy byłam pewna, że się udało-mdłości, zachcianki, zmiany nastroju zaokrąglony brzuszek i piersi ale niestety to były tylko wytwory mojej wyobraźni.
Ale życzę z całego serduszka żebyś zobaczyła wkrótce dwie kreseczki a teraz staraj się odwracać uwagę od tego tematu i czas do testowania szybciej zleci:-)
 
reklama
tikanis- ja przy pierwszej ciazy zanim zafasolkowalam wydawalo mi sie co cykl ze jestem w ciazy mialam wszelkie obiawy i nawet wiecej:-D, a gdy fasolka pojawila sie mialam naprawde silne bole podbrzusza i nie na koniec cyklu tylko jak byla owulacja i dwa dni i z doswiadczenia moich kolezanek wiem ze duzo kobiet tak ma ale oczywiscie nie wszystkie, pozniej dlugo dlugo nie czulam nic co doprowadzalo mnie do obledu bo myslalam ze nic z tego ale dopiero trzeci test wykazal dwie kreseczki widoczne no i zaraz po tym zaczelam plamic to trwalo do 12tyg ciazy. Mam nadzieję ze u ciebie jest juz fasolinka i dobrze sie ma, a na uspokojenie nerwow chyba nic nie dziala:laugh2: poniewaz za bardzo pragniemy dziecka wiem to po sobie, chociaz mysle ze teraz bede bardziej cierpliwa :-p.

przepraszam ze jeszcze nie odpisuje wszystkim ale staram sie wciagnoc w zycie staraczek:-)

zycze cudownych fasolek:tak:

pozdrawiam

Eva- w piatek dopiero koncze ostatnie opakowanie tab dlatego chcialam jeden miesiac poobserwowac moj organizm mierzyc tem a nastepny cykl dopiero staranka;-)
 
Do góry