reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ogromne gratulacje dla Kluliczka!

Oczywiście bardzo prosze o umieszczenie na liście staraczek!

Życzę owocnych starań pozostałym dziewczynom :-D!
 
reklama
Na życzenie puszczam fluidki:-D Bardzo ciążowe
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
wiec zaczynam odpisywac po kolei hehe:p
zapominajka- lapie fluidki ciazowe napewno sie przydadza:)
Maggie2412 - dzieki za fachowe porady..jestes bardzo sympatyczna:) tak wlasnie myslalam ze co drugi dzien :)
co do jedzonka arczej zdrowo sie odzywiamy, parowar warzywa i te sprawy, mieso pieczone zadko, no i moj maz nosi zawze luzne spodnie bo obcislych by w zyciu nie zalozyl hehe:p
Agniesiak 85- hmm agusiu mimo twoich dobrych zyczen choc bardzo bym chciala to sama juz sie gubie i zastanawiam czy to moj organizm nie plata mi figli.. bo czeste siusiu, przez tyzien bylo mi niedobrze, zaparcia, zgaga, pozniej wystapil 2 dniowy okres a arczej plaemienie, testy ciazowy zazcaczam nic nie wykazaly,, a teraz doszlo okropne krecenie w glowie plus odbijanie..co nie jest zbyt przyjemne.. brzuch troszke mnie boli ale nie zawsze, czytalam ze to tez moze byc bol owulacyjny,wiec juz sama nie wiem, na test chyba jest za wczesnie,, a @ jesli mialaby do mnie przyjsc to dpiero ok 10 maja, ja juz zgupialam sama nie wiem co powinno byc a co nie, i czy to sa czy nie sa oznaki ciazy,, i cyz moze juz jestem czy jeszcze nie... wiem ze test rozwieje moje watpliwosci.. ale narazie jest za wczesnie chyba na testy...:(( narazie jestem w kropce..:(:nerd:
 
Zapominajko dzięki za fluidki, swoją porcję złapałam:-)
tikanis oj biedactwo, tak najgorzej jest żyć w niewiedzy. Ja pewnie bym poleciała na bete (tylko ja jestem okropnie niecierpliwa). Słońce poczekaj jeszcze troszkę, wszystko wkrótce się wyjaśni. Życzę Ci żeby to były objawy ciążowe ale lepiej sie nie nastawiać i być mile zaskoczonym niż się rozczarować.
Dobrze znam te ciągle myśli o fasolce ale teraz "wrzuciłam na luz" i staram się nie myśleć zbyt intensywnie o dziecku. Mam nadzieje, że Tobie też się uda.
 
kinus ale jestes so sweet:), tez jestem nieceirpliwa,, ale po co teraz robic testy skoro by nie wyszly.. ale szczerze powiedziwaszy przechodze od dolkow pozniej zas sie pcoeszam ze musze byc cieprliwa ze musze poczekac.. ale takie czekanie meczy,, ja juz mam obsesje na tym punkcie.. to starszne jak kobieta chce miec dziecko to wprost szaleje i nie ma spokojnych 5 minut zeby o fasolce nie pomyslala... tzn ja:(
dzieki raz jeszcze kingus:*
 
Tikanis witaj:) Ja mam podobne objawy co Ty, nie martw się, będzie dobrze,zobaczysz.Jesteśmy dwie z tymi objawami więc myślę,że fasoleczki w drodze:) Te testy to zrobiłaś za wcześnie, najlepiej je robic w dniu spodziewanej@. U mnie 28dzień cyklu i szczerze mówiąc to czekam na @. Nie nastawiam się na fasolkę bo wolę krzyczec z radości dwóch kreeczek niż potem byc smutna,że nie wyszło.
Plamienie też miałam a słyszałam,że to oznaka zagnieżdżania się..:) (tylko u mnie to trwało 1 dzień..) Pozdrawiam serdecznie.
P.S. Nie piszę często na forum bo mam kiepski internet i strasznie długooo czekam aż strona mi się załaduję, nie mówię juz o zalogowaniu się do BB, ale pamiętajcie,że czytam codziennie:)
 
reklama
wiec zaczynam odpisywac po kolei hehe:p
zapominajka- lapie fluidki ciazowe napewno sie przydadza:)
Maggie2412 - dzieki za fachowe porady..jestes bardzo sympatyczna:) tak wlasnie myslalam ze co drugi dzien :)
co do jedzonka arczej zdrowo sie odzywiamy, parowar warzywa i te sprawy, mieso pieczone zadko, no i moj maz nosi zawze luzne spodnie bo obcislych by w zyciu nie zalozyl hehe:p
Agniesiak 85- hmm agusiu mimo twoich dobrych zyczen choc bardzo bym chciala to sama juz sie gubie i zastanawiam czy to moj organizm nie plata mi figli.. bo czeste siusiu, przez tyzien bylo mi niedobrze, zaparcia, zgaga, pozniej wystapil 2 dniowy okres a arczej plaemienie, testy ciazowy zazcaczam nic nie wykazaly,, a teraz doszlo okropne krecenie w glowie plus odbijanie..co nie jest zbyt przyjemne.. brzuch troszke mnie boli ale nie zawsze, czytalam ze to tez moze byc bol owulacyjny,wiec juz sama nie wiem, na test chyba jest za wczesnie,, a @ jesli mialaby do mnie przyjsc to dpiero ok 10 maja, ja juz zgupialam sama nie wiem co powinno byc a co nie, i czy to sa czy nie sa oznaki ciazy,, i cyz moze juz jestem czy jeszcze nie... wiem ze test rozwieje moje watpliwosci.. ale narazie jest za wczesnie chyba na testy...:(( narazie jestem w kropce..:(:nerd:
Tikanis witaj:) Ja mam podobne objawy co Ty, nie martw się, będzie dobrze,zobaczysz.Jesteśmy dwie z tymi objawami więc myślę,że fasoleczki w drodze:) Te testy to zrobiłaś za wcześnie, najlepiej je robic w dniu spodziewanej@. U mnie 28dzień cyklu i szczerze mówiąc to czekam na @. Nie nastawiam się na fasolkę bo wolę krzyczec z radości dwóch kreeczek niż potem byc smutna,że nie wyszło.
Plamienie też miałam a słyszałam,że to oznaka zagnieżdżania się..:) (tylko u mnie to trwało 1 dzień..) Pozdrawiam serdecznie.
P.S. Nie piszę często na forum bo mam kiepski internet i strasznie długooo czekam aż strona mi się załaduję, nie mówię juz o zalogowaniu się do BB, ale pamiętajcie,że czytam codziennie:)
 
Do góry