reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Od razu wyjaśniam pewną kwestię. Osoby ze stażem poniżej miesiaca, lub z malutka iloscią postów, z dużą przewą w pisaniu (zwłaszcza jeśli dokazują na innych wątkach) sa pisane mniejszą czcionką. Co jakiś czas bedę aktualizowała listę. Wynika to z faktu, iż mielismy na poczatku sporo osób zgłaszających sie po czym nagle nikły. Nie zawiadamiały czy zaszły w ciążę czy zrezygnowały ze staranek. Lista jest lista do konkretnego watku, więc uznałyśmy, że powinny być na niej osoby działające na tym watątku.

Żeby nie było, staram się traktować każdą osobe indywidualnie.

Mam też prośbę, jeśli któraś z Was zaciąży, a nie bedzie już się tutaj udzielać niech da znać, niech działa magia listy, gdzie 2 kreseczki wpływają na pozostałe staraczki :-).

Listę postaram się aktualizować raz na 2 - 4 tygodnie.
 
reklama
dziękuję za milutkie przywitanie

dziewczyny którem maja pod serduszkiem juz fasolinkę GRATULACJE

starajacym sie - WYTRWAŁOSCI

u mnie jeszcze 4dni i zaczynam obserwacje

dziewczyny ktore braly tabletki anty - ile robilyscie przerwy zanim zaczelyscie starania ?

ja zastanawiam sie nad jednym cyklem takie sa wskazania lekarza ale sama nie wiem

w kazdym razie ostatnio mierzenie tem pomoglo bardzo dobrze bo trafilam bezblednie na dni plodne:-), a teraz zobaczymy ale klimat staran udzielil mi sie i juz nie moge sie doczekac:-)

pozdrawiam serdecznie
 
Agniesiak85- dobrze wiedziec ze jest ktos kto ma podobne objawy co ja,, dla wyjasnienia testy robilam przed plamieniem, pozniej bylo plamienie i wiecej testow juz nie robilam.. teraz cierpliwie czekam, moze za tydzien zrobie,,ale krecenie w glowie i odbijanie dalej mam.. ale juz zauwazyam u siebie jakas obsesje..wszedzie widze dzieci...filmy o dzieciach.. hehe:) bo juz tak bardzo bym chciala w tej ciazy byc..
 
maja33 - maju ja bralam tabletki dosc dlugo.. kilka lat, odstawilam i okres zaraz wrocil reguralny wiec z mezem zaczelismy sie starac juz w drugim cyklu od odstawienia tabletek..:) wszytsko zalezy od tego czy wrocila ci juz normlana owulacja.. jajeczkowanie..:)P ,, powodzonka.. w moim przypadku zaczelismy sie starac w 2 cyklu pozniej krwawienia nie bylo tylko plamienie no i zaczal sie 3 cykl plus rozne dolegliowsci- typowo ciazowe-- o ktorych pisalam wczesniej.. narazie jestem w kropce bo na test jest za wczesnie..buzia
 
Dziendybry :-):-):-)
maja33 ja też sie zastanawiam ile by tu odczekac, jakis czas temu pytalam sie mojej gin to radzila jednak ok 3 m-c od odstawienia ale faktycznie to chyba zalezy od pojawienia sie @, ja raczej zaczekam co najmniej 2 bo u mnie kiepsko z regularnoscia jak nie biore tabsów, ale co ja tu gadam skoro chce odstawic dopiero we wrzesniu :baffled: :-(
Maggie2412 ten spiacy biszkoptowy diabelek to moj pół roczny labrador .... jakis czas temu dalam mezowy do wyboru albo bobo albo pies bo musialam sie kims zajac i przelac te poklady milosci .... no i na swieta dostalam tego malego rozrabiake! :tak:.... teraz sam twierdzi ze mogł wybrać ta 1 opcje :laugh2: nie spodziewal sie jak taki 4nożne stwozonko moze narozrabiać i czasu pochlonąć!:-D pozdrawiam wszystkie staraczki ojoj ale sie rozpisalam:laugh2: mam jakis dobry humor .. zarazic którąś??
 
Witam was w ten przepiękny słoneczny dzień !! :-D
Kluliczku dziekuję za wpisanie na liste staraczek:tak:
Eve84 ja dałam też narzeczonemu wybór że albo chcę dziecko albo pieska i mam pieska :tak: i jeszcze na studia mnie wysłał :-)faceci eh...
Tikanis ja przez pierwsze dwa cykle miałam chyba wszystkie mozliwe obajwy łącznie ze zgagą odbijaniem i siusianiem hihhi:sorry2:i myslałam że nie da sie wrzucić na luz, tak mi tu dziewczynki kochane podpowiadały, ale od miesiąca naprawdę staram sie nie mysleć i objawy wszystkie zniknęły hheheh:tak:i ja też około 10 maja powinnam mieć @ więc chyba razem będziemy testować :tak:
Maja33 witaj wśród nas:-)
Zapominajko łapię fluidki !!
Maggie2412 życzę owocnego majowego weekendu:-D
kurczę dziewczyny nazbierało nas się troszkę że nie nadążam czytać wszystkiego a w pracy siedzę więc nie mam za dużo czasu, ale pozdraiwam wszystkie staraczki które pominęłam!!!!
 
Witam dziewczyny!

Jestem szczęśliwa bo rozmawiałam z lekarzem i powiedział mi że po operacji którą miałam czyli zespolenie moczowodu nie muszę odczekiwać. Jeszcze leże w szpitalu i sie goję ale już żyje nadzieją że będę mogła kontynuować nasze starania o dzidzię:-). Łapię fluidki ciążowe. Pozdrawiam wszystkie i życzę gorącego i owocnego majowego weekendu. Na pewno będzie owocny;-):tak:
 
Witam dziewczyny!

Jestem szczęśliwa bo rozmawiałam z lekarzem i powiedział mi że po operacji którą miałam czyli zespolenie moczowodu nie muszę odczekiwać. Jeszcze leże w szpitalu i sie goję ale już żyje nadzieją że będę mogła kontynuować nasze starania o dzidzię:-). Łapię fluidki ciążowe. Pozdrawiam wszystkie i życzę gorącego i owocnego majowego weekendu. Na pewno będzie owocny;-):tak:

Agunia_767 cieszę się,że dochodzisz już do zdrówka:) Życzę owocnych staranek:)
U mnie 29dc... :) i nadal @ nie widac... :)
 
Agniesiak85 - trzymam kciuki zeby ta malpa nie przyszla :tak::-):tak: kiedy testujesz?? :laugh2:
agunia_767 to super ze wszystko w porządku po operacji i nie musicie robić przerwy, życzę szybkie zafasolkowania!!!!:tak:
Marzenixx tobie sie przynajmniej udalo i z psiem i ze starankami, studia tez mam na glowie ale juz prace inż pisze więc to sam koniec ufff.. :tak:
no ale wlasnie sie dowiedzialam ze moj małż bedzie musiał/chce zmienic prace i to jak najszyciej ... mam nadzieje ze wszystko sie tak w czasie uloży zebyśmy nie musieli zmieniac juz ustaleń co do rozpoczęcia staranek :dry::-(
 
reklama
Agniesiak85- - widze ze nasze podobne objawy jednka cos wskazywaly? moze faktycznie juz tam rosnie w tobie fasoleczka mama i raczej nie chyba tylko napewno.. trzymam kciukasy zeby sie udalo.. a dobrym filmem dla kobiet ktore chca miec dzidzi jest polski film: rozmowy noca.. hehe - jest siwetny i doskonale ukazuje temat naszych rozmow:) :-)
Marzenixx - kurcze widzisz - ale sie ludze ze to jednak nie moje urojenia tylko teraz na serio to wlasnie to o czym marze..nie wiem czy wytrzymam do 10 maja,, czy przypadkiem nie zaczne wczesniej testowac... choc wiem juz ze wczesniejsze robienie testow to strata pieniedzy i czasu i niepotrzebne dolowanie sie.
 
Do góry