reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam popołudniem.
gryzę, płaczę, marudzę - znak że @ blisko. Do tego T. chory, gorzej niż z dzieckiem, ja nadal słaba jak licho po grypie żoładkowej i bolą mnie jelita i ząb... Na szczęście Janek poprzestał na katarze gigancie przez 2 dni i wyższej temperaturze. dziś marudny jak mama, ale w lepszym stanie. Jak tak dalej pójdzie to mam szansę przespać spokojnie noc z czwartku na piatek :-D.

Ja mam bardzo nieregularne cykle i od tego mierzę tempkę, obserwuje śluz i usiłuję namierzyć wejście macicy. No i jajeczkowanie wyczaiłam :-).

lunia83 oszczędzaj się na ile dasz radę i trzymam kciuki za zmniejszenie sie porannych mdłości.

Dobra staraczki, które maja problemy z zebami marsz do dentysty! Albo bedą się po urodzeniu dzidzi i wykarmieniu meczyć jak ja :-/. A ja mam naprawdę mocne zęby i przed zaciążeniem miałam jedną mikro dziurkę...

A ja zaczynam myśleć, że najlepszy sposób zaciążenia to dać sobie spokój na jakies 2 miesiące i gdzies sobie wyjechać z 2 połówka na odpoczynek. :-)
 
reklama
Witam popołudniem.
gryzę, płaczę, marudzę - znak że @ blisko. Do tego T. chory, gorzej niż z dzieckiem, ja nadal słaba jak licho po grypie żoładkowej i bolą mnie jelita i ząb... Na szczęście Janek poprzestał na katarze gigancie przez 2 dni i wyższej temperaturze. dziś marudny jak mama, ale w lepszym stanie. Jak tak dalej pójdzie to mam szansę przespać spokojnie noc z czwartku na piatek :-D.

Ja mam bardzo nieregularne cykle i od tego mierzę tempkę, obserwuje śluz i usiłuję namierzyć wejście macicy. No i jajeczkowanie wyczaiłam :-).

lunia83 oszczędzaj się na ile dasz radę i trzymam kciuki za zmniejszenie sie porannych mdłości.

Dobra staraczki, które maja problemy z zebami marsz do dentysty! Albo bedą się po urodzeniu dzidzi i wykarmieniu meczyć jak ja :-/. A ja mam naprawdę mocne zęby i przed zaciążeniem miałam jedną mikro dziurkę...

A ja zaczynam myśleć, że najlepszy sposób zaciążenia to dać sobie spokój na jakies 2 miesiące i gdzies sobie wyjechać z 2 połówka na odpoczynek. :-)
Hey malenka, fajnie ze jestes :tak: dziekuje za rade, tez musze zrobic sobie zabka :-( a ja tak nie lubie chodzic do dentysty.... ja tez postanowilam wyluzowac troszeczke i nie myslec, nie planowac, nic nie obserwowac poprostu czekac :tak: a na urlopik z mezem wybieram sie w lipcu :tak::-D
 
Witam ponownie dziewczynki:-)Pozdrowienia ze słonecznej Kopenhagi:tak:Już dotarłam do hotelu, wzięłam prysznic, podłączyłam się do neta i zaraz idę się chwilkę przespać bo padam na twarz. Na szczęście loty były ok, bagaż też nie za ciężki więc dałam sobie radę bez zbędnego wysiłku:tak:No i moje maleństwo było dzisiaj bardzo grzeczne- zero nudności i wymiotów. Zobaczymy co jutro i w piątek będzie się dzaiło w tym temacie:-)A wieczorkiem będą musiała iść na miasto i poszukać jakiejś jadłodajni:tak:3majcie się kochane. Na pewno jeszcze się odezwę:tak:;-)Buziaczki.
 
Witam was popołudniowo i słonecznie !!! :):)
Dziękuję bardzo za miłe przyjęcie.;-)Nic nie pisałam,przepraszam:sorry2: ale jak już mówiłam narazie nie mam nic wspólnego z tym wątkiem:sorry: ale cały czas was czytam i jestem na bieżąco.I jakoś tak cieszę i się i smucę razem z wami ehhh :tak: Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i te starające się.:tak: Jestem z wami ;-) papa
 
Witam was popołudniowo i słonecznie !!! :):)
Dziękuję bardzo za miłe przyjęcie.;-)Nic nie pisałam,przepraszam:sorry2: ale jak już mówiłam narazie nie mam nic wspólnego z tym wątkiem:sorry: ale cały czas was czytam i jestem na bieżąco.I jakoś tak cieszę i się i smucę razem z wami ehhh :tak: Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i te starające się.:tak: Jestem z wami ;-) papa
ooo Witaj kochana :tak::-D milo ze sledzisz nas :tak: i jestes caly czas z nami :tak: ja jakos nie mam dzisiaj nastroju mimo ze pogoda jest piekna, czuje sie fatalnie :-(
 
Hey kochane melduje testowanka NIE BEDZIE :-( a brzuch mnie strasznie boli, nie wyrabiam :(
Julitko, trzymaj sie! Bardzo mi przykro :-(.

Ojc.. to nic, nie martw się, w następnym cyklu potestujesz.Tzrymam kciuki, główka do góry.


KTO MNIE WRESZCIE DOPISZE DO LISTY STARACZEK 2007 I 2008?????
Lista staraczek opiekuje sie Majeczka, najlepiej byloby napisac do niej na priva i poprosic o dopisanie:tak:.

Witam popołudniem.
gryzę, płaczę, marudzę - znak że @ blisko. Do tego T. chory, gorzej niż z dzieckiem, ja nadal słaba jak licho po grypie żoładkowej i bolą mnie jelita i ząb... Na szczęście Janek poprzestał na katarze gigancie przez 2 dni i wyższej temperaturze. dziś marudny jak mama, ale w lepszym stanie. Jak tak dalej pójdzie to mam szansę przespać spokojnie noc z czwartku na piatek :-D.

Ja mam bardzo nieregularne cykle i od tego mierzę tempkę, obserwuje śluz i usiłuję namierzyć wejście macicy. No i jajeczkowanie wyczaiłam :-).
Dobra staraczki, które maja problemy z zebami marsz do dentysty! Albo bedą się po urodzeniu dzidzi i wykarmieniu meczyć jak ja :-/. A ja mam naprawdę mocne zęby i przed zaciążeniem miałam jedną mikro dziurkę...

A ja zaczynam myśleć, że najlepszy sposób zaciążenia to dać sobie spokój na jakies 2 miesiące i gdzies sobie wyjechać z 2 połówka na odpoczynek. :-)
Wakacje tuz tuz, wiec wyjazdy staja sie jak najbardziej realne:-). Ja bylam dopiero co na krociotkim urlopiku i wiem jak to relaksuje:tak:. Staranek z zalozenia w tym miesiacu nie bylo, byly za to spontaniczne przytulanki. Do @ jeszcze kilka dni, a ja wcale o niej nie rozmyslam jak dawniej bywalo:tak:.
Zdrowiej Kluliczku, bo wiosna idzie!
 
Julitko, trzymaj sie! Bardzo mi przykro :-(.


Lista staraczek opiekuje sie Majeczka, najlepiej byloby napisac do niej na priva i poprosic o dopisanie:tak:.


Wakacje tuz tuz, wiec wyjazdy staja sie jak najbardziej realne:-). Ja bylam dopiero co na krociotkim urlopiku i wiem jak to relaksuje:tak:. Staranek z zalozenia w tym miesiacu nie bylo, byly za to spontaniczne przytulanki. Do @ jeszcze kilka dni, a ja wcale o niej nie rozmyslam jak dawniej bywalo:tak:.
Zdrowiej Kluliczku, bo wiosna idzie!
Dziekuje kochana :tak: wiec staranka na nowo, ale juz daje sobie na luz :-D
 
Witajcie
W którymś poście wstecz przeczytałam że piszecie że Bromergon jest na wywołanie owulacji
BZDURA
Bromergon jest na obniżenie prolaktyny, ale żeby się przekonać czy jest ona za wysoka to trzeba zrobić 2 badania, pierwsze na zwykłą prolaktynę, a drugie z tabletką, na obciążenie prolaktyną (to prolaktyna, która produkuje się w sytuacjach stresowych).
Hormon prolaktyny jest odpowiedzialny za produkcję mleka i gdy kobieta nie karmi to nie powinien sie on produkować a jeśli to w bardzo małych ilościach (śladowych). Owszem, jeśli jest bardzo wysoki to może doprowadzić do zaburzeń w cyklu między innymi brak owulacji lub upośledzeniem ciałka żółtego, które powstaje po pęknięciu pęcherzyka
 
Kochane mam pytanko chce wrzucic obrazek pod podpis i kurcze cos nie widac go :-( wzielam edytuj podpis tam dalam obrazek, jak wchodze ogolnie w profil swoj to jest a chcialabym zeby byl normalnie pod podpisem pomozecie ?? :-D
 
reklama
Witam was malenkie w czwartkowy słoneczny poranek :-D kurcze dostalam wczoraj rano @ i juz prawie mam koniec, hm... wyczytalam ze jezeli @ nie trwa ok 5 dni o moze nie dochodzic w ogole do owulacji :-( moze u mnie wogole nie dochodzi do niej ....:-(
 
Do góry