reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

I jak tam dziewczynki czwartek mija?:) Już zbliżamy się do weekendu:) Juhu:) Jutro wieczorkiem jadę do mojego rodzinnego miasta by w sobote od 6rano pluskac się na basenie:) Wezmę ze sobą mamę, bo mąż bedzie siedział w Przasnyszu z naszym pieskiem 8miesięcznym bokserkiem:)Aha! Niedługo testuję!!:):)
 
reklama
Witam was bardzo serdecznie!!! jestem następną osobą ktora was tu ciutek podgląda ale z nadzieja ze pod koniec roku do was dolącze oficjalnie!!! :) jak to zwykle bywa cos jeszcze stoi na przeszkodzie powiekszeniu rodzinki ;/ trzymam kciuki za wszyskie aktywnie starające sie :))
 
I jak tam dziewczynki czwartek mija?:) Już zbliżamy się do weekendu:) Juhu:) Jutro wieczorkiem jadę do mojego rodzinnego miasta by w sobote od 6rano pluskac się na basenie:) Wezmę ze sobą mamę, bo mąż bedzie siedział w Przasnyszu z naszym pieskiem 8miesięcznym bokserkiem:)Aha! Niedługo testuję!!:):)
Witaj. u mnie czwartek mija bez stresowo, jak narazie, bo cale popoludnie przed nami, Wazne ze pogoda piekna a ja do pracy na 17-sta :-( Zycze powodzenia w testowaniu:tak: A ja w poniedz. do gina i wywolywanie owulacji :-) ( mam nadzieje ze skutecznie ) ;-)
 
I jak tam dziewczynki czwartek mija?:) Już zbliżamy się do weekendu:) Juhu:) Jutro wieczorkiem jadę do mojego rodzinnego miasta by w sobote od 6rano pluskac się na basenie:) Wezmę ze sobą mamę, bo mąż bedzie siedział w Przasnyszu z naszym pieskiem 8miesięcznym bokserkiem:)Aha! Niedługo testuję!!:):)
Oj nareszcie zblizamy sie do weekendu :tak: mezus wraca w srode na długi weekend :tak: kochana trzymam kciuki za test :tak::-D

Witam was bardzo serdecznie!!! jestem następną osobą ktora was tu ciutek podgląda ale z nadzieja ze pod koniec roku do was dolącze oficjalnie!!! :) jak to zwykle bywa cos jeszcze stoi na przeszkodzie powiekszeniu rodzinki ;/ trzymam kciuki za wszyskie aktywnie starające sie :))
Witam serdecznie, milo ze ktos na podgląda :tak: zapraszamy do nas kochana :tak::-D
 
Julitka nawet nie wiesz jak bardzo bym juz chciała przeżywać co wy, oczywiście w pewnym sensie bo stresu z tym związanego to nie zazdroszcze ;/ jak na razie jeszcze ciągnę prochy ale od pażdziernika mam nadzieje (jak sie meżulek w koncu zdecyduje) dzielic z wami wszystkie radosci :))) i tylko radości!
 
Julitka nawet nie wiesz jak bardzo bym juz chciała przeżywać co wy, oczywiście w pewnym sensie bo stresu z tym związanego to nie zazdroszcze ;/ jak na razie jeszcze ciągnę prochy ale od pażdziernika mam nadzieje (jak sie meżulek w koncu zdecyduje) dzielic z wami wszystkie radosci :))) i tylko radości!
Kochana napewno bedzie wszystko dobrze i niedlugo bedziesz z nami i oczywiscie licze na to ze uda Wam sie szybko zafasolkowac :tak: bo ja dalej probujei probuje.... i chyba zostane tu sama ....ale to nic mam nadzieje ze nie zostawicie mnie tu samej i zajrzycie czasem cos napisac hehe :tak:
 
Nie martw sie:sorry2: mam dziwne przeczucie ze u mnie jednak to troszke potrwa... teraz jakos funkcjonuje na tabsach ale jak odstawie to sie zacznie cyrk tzn brak @ a jak sie juz pojawi to z bolu bede gryzla nogi od stołu! i do tego boje sie co i jak z moimi hormonami bo jakos w wieku 15 lat mialam robiony poziom to mialam ledwo sladowe ilosci progesteronu :baffled: wiec na pewno bedziesz zafasolkowana przede mna!! :tak:
pozwól ze sie spytam - długo juz probujesz?
 
Cześć dziewczyny.
Dłuży mi się strasznie dzisiaj. Wolałabym zdecydowanie spacerować na powietrzu niz siedzieć w biurze :-(
Jutro idę podpatrzeć moją fasolinkę i mam nadzieję, ze wszystko będzie ok.

Trzymam kciuki za testujące:tak:
 
:-D
Nie martw sie:sorry2: mam dziwne przeczucie ze u mnie jednak to troszke potrwa... teraz jakos funkcjonuje na tabsach ale jak odstawie to sie zacznie cyrk tzn brak @ a jak sie juz pojawi to z bolu bede gryzla nogi od stołu! i do tego boje sie co i jak z moimi hormonami bo jakos w wieku 15 lat mialam robiony poziom to mialam ledwo sladowe ilosci progesteronu :baffled: wiec na pewno bedziesz zafasolkowana przede mna!! :tak:
pozwól ze sie spytam - długo juz probujesz?
Nie bedziemy sie kochana licytowac ktora pierwsza, hehe mam nadzieje ze uda nam sie i bedziemy bardzo szczesliwe :tak: pewnie ze mozesz , to zadna tejemnica a probuje juz toszke , ponad rok :-(
Cześć dziewczyny.
Dłuży mi się strasznie dzisiaj. Wolałabym zdecydowanie spacerować na powietrzu niz siedzieć w biurze :-(
Jutro idę podpatrzeć moją fasolinkę i mam nadzieję, ze wszystko będzie ok.

Trzymam kciuki za testujące:tak:
Hey malenka, ja tez wolalabym pospacerowac niz siedziec w biurze, ale co my kochana zrobimy hehe male wagary :blink: napewno z fasleczka wszystko w porzadeczku kochana :tak:
 
reklama
:-D nie no bez licytacji, ale w tej sytuacji zycze Ci zeby to baaaardzo szybciutko u ciebie sie fasolka pojawila!
dołanczam sie do znudzonych siedzeniem w biurze, plecy juz mnie tak naw... auć :baffled: a do tego to slonko zamoknem ehhh... a luby wroci dzisiej tak pozno lapie smuta!:-(
 
Do góry