reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

:-D nie no bez licytacji, ale w tej sytuacji zycze Ci zeby to baaaardzo szybciutko u ciebie sie fasolka pojawila!
dołanczam sie do znudzonych siedzeniem w biurze, plecy juz mnie tak naw... auć :baffled: a do tego to slonko zamoknem ehhh... a luby wroci dzisiej tak pozno lapie smuta!:-(
Nie smutaj sie kochana :tak::-D:tak::-) wroci pozno,ale dzisiaj :tak: moj wroci w srode dopiero poznym wieczorem i po dlugim weekendzie znowu jedzie na 2 kolejne dlugie tygodnie :-(
 
reklama
ojoj to ja sie nie powinnam nawet odzywać! :zawstydzona/y: bidulka!!! no dobra koniec dolowania sie :happy: a wracajac do tematu fasolek to tak juz bym chciala zeby ten moj potencjalny tatuś sie zdecydowal, ta niepewnośc wykancza:dry: wiem ze juz na dobrej drodze jest dlatego tu w ogole jestem no ale .... ja to juz od 3 lat o niczym innym chyba nie myśle!
 
Julitko!
Przepraszam,że nie odpisałam na priv, ale ja nie potrafie się tam połapac, ledwo wiadomośc odczytałam:zawstydzona/y:
Widzę,że masz śliczny suwaczek:tak::-) Trzeba kliknąc: Zapisz podpis i juz będzie widoczny na forum:tak::happy: Pozdrawiam serdecznie, i jeszcze raz przepraszam:zawstydzona/y:
Chyba jeszcze ja jakiś sobie wkleję:-p
 
ojoj to ja sie nie powinnam nawet odzywać! :zawstydzona/y: bidulka!!! no dobra koniec dolowania sie :happy: a wracajac do tematu fasolek to tak juz bym chciala zeby ten moj potencjalny tatuś sie zdecydowal, ta niepewnośc wykancza:dry: wiem ze juz na dobrej drodze jest dlatego tu w ogole jestem no ale .... ja to juz od 3 lat o niczym innym chyba nie myśle!


Doczekasz się swojej fasolki, jestem tego pewna
 
witam Kochane:*** @sie wczoraj nie pojawila:laugh2: ale jeszcze czekam, jesli przez weekend sie nie pojawi to zrobie tescik;-)
Julitko Skarbie nie zostaniesz tu sama, ja zawsze tu bede z Toba:tak::-p:-)dziwna ta Twoja @:baffled:
Niezapominajko jeszcze raz GRATULUJE Fasolinki:-)cudnie...
 
Witam was malenkie w czwartkowy słoneczny poranek :-D kurcze dostalam wczoraj rano @ i juz prawie mam koniec, hm... wyczytalam ze jezeli @ nie trwa ok 5 dni o moze nie dochodzic w ogole do owulacji :-( moze u mnie wogole nie dochodzi do niej ....:-(

Skarbie to zapisz się na monitoring i wszystko będzie wiadomo. Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze:-):-):-)
Iwonaka trzymam kciuki, żeby nie przyszła @
Witam nowe dziewczynki:-D
 
To i ja witam sie w koncu, czwartkowo. Mam jakies straszne spietrzenie w pracy wiec nawet trudno wateczek podczytac, a co dopiero cos napisac. W temacie starankowym u mnie cichutko, najdrozszy daleko, ale dlugi weekend pierwszomajowy nalezy do NAS ;-).
Witajcie
Miałam dziś piękny sen- zrobiłam w nim twa testy i oba wyszły pozytywnie
Kingus, piekny sen :tak:. Moze proroczy...

Witam ponownie dziewczynki:-)Pozdrowienia ze słonecznej Kopenhagi:tak:
Lunia mam nadzieje, ze Kopenhaga Ci sluzy, bardzo mi sie podobala. A fasolinka bedzie miala zaliczona Danie :-). Dbaj o siebie :tak:

MALWINA Witaj i rozgosc sie :-)

mąż bedzie siedział w Przasnyszu z naszym pieskiem 8miesięcznym bokserkiem:)
Bokserki sa przekochane... wiecznie szczesliwe, wklej nam zdjecie :-)

EVE Witamy i Ciebie :-)

Jutro idę podpatrzeć moją fasolinkę i mam nadzieję, ze wszystko będzie ok
Napewno bedzie! Trzymam kciukasy!

witam Kochane:*** @sie wczoraj nie pojawila:laugh2: ale jeszcze czekam, jesli przez weekend sie nie pojawi to zrobie tescik;-)
Kciukasy, zeby nie przylazla wredota ...

JULITKO! Spokojnie! Jak nie jestes pewna czy masz owulke i co sie dzieje, poobserwuj sie przez kilka miesiecy. Jest taka fajna stronka Dowiedz się więcej o swoim organizmie. Buduj i analizuj wykresy obserwując własny rytm płodności. - 28dni tam jest absolutnie wszystko co musisz wiedziec. Co prawda nie jest bezplatna, ale pierwszy miesiac jest za darmo i mozesz sie wyuczyc co i jak. Zreszta wszystkie stronki poswiecone naturalnemu planowaniu rodziny opisuje metode objawowo-termiczna, zasady mierzenia temperatury etc. Bo to czesto jest szalenie indywidualna sprawa. Dawniej trwierdzono, ze owulka wystepuje rowno 14 dni przed @, a teraz wiekszosc zrodel podaje 12-16 dni, a zdarzaja sie odstepstwa i od tego!

Bardzo polecam Tobie i innym mniej doswiadczonym staraczkom.

Ja np. uzywam Karty elektroniczne programy ale mam juz wprawe w interpretacji swoich wykresow.
A jak np. z pomiarow temperatury wychodzi, ze moze nie byc owulki to wtedy warto pojsc na monitoring, pobadac stezenia hormonow, etc.
POWODZENIA!!!!
Wszystkim staraczkom milego wieczorku i jak zwykle ``stosunkowo`` udanej nocki ;-);-)
 
ojoj to ja sie nie powinnam nawet odzywać! :zawstydzona/y: bidulka!!! no dobra koniec dolowania sie :happy: a wracajac do tematu fasolek to tak juz bym chciala zeby ten moj potencjalny tatuś sie zdecydowal, ta niepewnośc wykancza:dry: wiem ze juz na dobrej drodze jest dlatego tu w ogole jestem no ale .... ja to juz od 3 lat o niczym innym chyba nie myśle!
Malenka glowa do gory bedzie dobrze :tak:domyslam sie co czujesz ale uwioerz mi i Twoj partner tez bedzie niedlugo pewnien ze chce zostac tatusiem :tak:

Julitko!
Przepraszam,że nie odpisałam na priv, ale ja nie potrafie się tam połapac, ledwo wiadomośc odczytałam:zawstydzona/y:
Widzę,że masz śliczny suwaczek:tak::-) Trzeba kliknąc: Zapisz podpis i juz będzie widoczny na forum:tak::happy: Pozdrawiam serdecznie, i jeszcze raz przepraszam:zawstydzona/y:
Chyba jeszcze ja jakiś sobie wkleję:-p
Nic nie szkodzi malenka :tak: nie ma za co przepraszac :tak:

witam Kochane:*** @sie wczoraj nie pojawila:laugh2: ale jeszcze czekam, jesli przez weekend sie nie pojawi to zrobie tescik;-)
Julitko Skarbie nie zostaniesz tu sama, ja zawsze tu bede z Toba:tak::-p:-)dziwna ta Twoja @:baffled:
Niezapominajko jeszcze raz GRATULUJE Fasolinki:-)cudnie...
Ciesze sie bardzo ze bedziesz ze mna :tak::-D oj dziwna , dziwna ale coz.... teraz czekamy co bedzie sie dzialo u Ciebie :tak::-D

Skarbie to zapisz się na monitoring i wszystko będzie wiadomo. Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze:-):-):-)
Iwonaka trzymam kciuki, żeby nie przyszła @
Witam nowe dziewczynki:-D
tak wlasnie zrobie kochana :tak:

To i ja witam sie w koncu, czwartkowo. Mam jakies straszne spietrzenie w pracy wiec nawet trudno wateczek podczytac, a co dopiero cos napisac. W temacie starankowym u mnie cichutko, najdrozszy daleko, ale dlugi weekend pierwszomajowy nalezy do NAS ;-).

Kingus, piekny sen :tak:. Moze proroczy...

Lunia mam nadzieje, ze Kopenhaga Ci sluzy, bardzo mi sie podobala. A fasolinka bedzie miala zaliczona Danie :-). Dbaj o siebie :tak:

MALWINA Witaj i rozgosc sie :-)


Bokserki sa przekochane... wiecznie szczesliwe, wklej nam zdjecie :-)

EVE Witamy i Ciebie :-)


Napewno bedzie! Trzymam kciukasy!


Kciukasy, zeby nie przylazla wredota ...

JULITKO! Spokojnie! Jak nie jestes pewna czy masz owulke i co sie dzieje, poobserwuj sie przez kilka miesiecy. Jest taka fajna stronka Dowiedz się więcej o swoim organizmie. Buduj i analizuj wykresy obserwując własny rytm płodności. - 28dni tam jest absolutnie wszystko co musisz wiedziec. Co prawda nie jest bezplatna, ale pierwszy miesiac jest za darmo i mozesz sie wyuczyc co i jak. Zreszta wszystkie stronki poswiecone naturalnemu planowaniu rodziny opisuje metode objawowo-termiczna, zasady mierzenia temperatury etc. Bo to czesto jest szalenie indywidualna sprawa. Dawniej trwierdzono, ze owulka wystepuje rowno 14 dni przed @, a teraz wiekszosc zrodel podaje 12-16 dni, a zdarzaja sie odstepstwa i od tego!

Bardzo polecam Tobie i innym mniej doswiadczonym staraczkom.

Ja np. uzywam Karty elektroniczne programy ale mam juz wprawe w interpretacji swoich wykresow.
A jak np. z pomiarow temperatury wychodzi, ze moze nie byc owulki to wtedy warto pojsc na monitoring, pobadac stezenia hormonow, etc.
POWODZENIA!!!!
Wszystkim staraczkom milego wieczorku i jak zwykle ``stosunkowo`` udanej nocki ;-);-)
Dziekuje bardzo kochana zarade, i za super stronki :tak::-D
 
Witam z rana w ten sloneczny piątek :-) jak dobrze to juz koniec tygodnia uff... Bardzo wam dziewczynki dziekuje za tak cieplutkie przyjecie i dodanie otuchy w tym moim czekaniu :sorry2:
Zagapiłam sie i nie pogratulowalam Zapominajce!! ojoj :szok: a wiec gratuluje fasolki z calego serduszka i na pewno wszystko jest w porządku!
Iwonko mam nadzieje ze ta paskuda @ nie przyjdzie i będziesz nastepna :tak::tak::-D
Bardzo mi sie tu u was spodobało :-) więc Julitko możesz być pewna że sama nie zostaniesz!
 
reklama
Cześć Dziewczynki:-):-)
Troszkę nie pisałam, bo jakoś staram sie nie myśleć o fasolkach i dzidziusiach :-)
Jak mówiłam , w tym miesiącu odpuszczam, myślenie ,liczenie, mierzenie :tak:dlatego nie zaglądam , żeby nie mysleć:-)
I musze przyznać, że całkiem fajnie mi to wychodzi :tak: ale nie mogłam się powstrzymać żeby waś nie odwiedzić :-D
Pozdrawiam was wszystkie cieplutko, i te nowe staraczki również !! Buźka :laugh2:
 
Do góry