reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kochane:-)Witam was bardzo sennie bo udało mi się przespać tylko 4 godzinki ( co chwilka się budziłam z nerwów, że muszę lecieć na to szkolenie:-(). Tak mi się nie chce...Dobrze, że dzisiaj mam wolne i po przyjeździe do hotelu mam zamiar odespać:tak:Tak więc, życzę Wam kochane udanej końcówki tygodnia i obiecuję, że jak tylko będę miała możliwość, odezwę się:tak:Buziaczki.Pa
 
reklama
Witajcie kochane:-)Witam was bardzo sennie bo udało mi się przespać tylko 4 godzinki ( co chwilka się budziłam z nerwów, że muszę lecieć na to szkolenie:-(). Tak mi się nie chce...Dobrze, że dzisiaj mam wolne i po przyjeździe do hotelu mam zamiar odespać:tak:Tak więc, życzę Wam kochane udanej końcówki tygodnia i obiecuję, że jak tylko będę miała możliwość, odezwę się:tak:Buziaczki.Pa

Koniecznie odeśpij, dbaj o siebie Kochana. Będziemy czekac na wiadomości,papa
 
Ojc.. to nic, nie martw się, w następnym cyklu potestujesz.Tzrymam kciuki, główka do góry.


KTO MNIE WRESZCIE DOPISZE DO LISTY STARACZEK 2007 I 2008?????
Wiem malenka nie ma co sie zalamywac :-D ,, co nas nie zabije, to nas wzmocn" wierze w to ze zostane mamusia :tak: jak skonczy mi sie @ zaczynam mierzyc sobie temperaturke :-D nie poddam sie :tak: tez bym chciala byc na liscie staraczek :-D :-D :-D ktos tez moze mnie dopisac?? czy nie chcecie mnie :blink: jeju dziewczynki, nie daje rady normalnie tak mnie brzuch mocno boli, slabo sie czuje i niedobzre mi masakra nie moge nawet stac dlugo bo takk bardzo boli :(
 
Kochane Zabki do listy dopisuje Majeczka wiec jak bedzie to sie upomnijcie:-)
Julitko Skarbie martwie sie o Ciebie.. :*
 
Witajcie
Miałam dziś piękny sen- zrobiłam w nim twa testy i oba wyszły pozytywnie. Szkoda, że to tylko sen:-( Psychika działa i nawet w nocy moje pragnienia dają o sobie znać. Tak pomyślałam, że niedługo dzień matki to może dostaniemy po pięknej fasolce:-)
Julitko a robiłaś sobie monitoring cyklu? Ja próbowałam mierzyć temp ale zawsze jakaś infekcja mnie dopadała więc pomiary nie były rzetelne, dlatego teraz zapisałam się na usg.
 
witaj kingus...:-) Mamy dzisiaj piekna pogode, az chce sie zyc :-D Co do snow, ja tez mam takie sny bardzo czesto, tylko ze mi przewaznie sie sni ze jestem w ciazy i tak glaskam sobie brzuszek, hmmmm:sorry2: Ja chyba zaniedlugo zwariuje jak nie zajde w ciaze...:szok:
 
Witajcie
Miałam dziś piękny sen- zrobiłam w nim twa testy i oba wyszły pozytywnie. Szkoda, że to tylko sen:-( Psychika działa i nawet w nocy moje pragnienia dają o sobie znać. Tak pomyślałam, że niedługo dzień matki to może dostaniemy po pięknej fasolce:-)
Julitko a robiłaś sobie monitoring cyklu? Ja próbowałam mierzyć temp ale zawsze jakaś infekcja mnie dopadała więc pomiary nie były rzetelne, dlatego teraz zapisałam się na usg.
Nie slonko nie robilam monitoringu cyklu, a kiedy to sie slonce robi ?? po @ czy jak ??
 
reklama
Nie slonko nie robilam monitoringu cyklu, a kiedy to sie slonce robi ?? po @ czy jak ??

Ja idę 6 maja to wszystkiego się dowiem. Idzie się przed owulacja i później lekarz wyznacza kiedy żeby zobaczyć czy doszło do owulacji. Wszystko zależy od długości cyklu. Ja idę w 17 dniu cyklu ( a cykle mam 31,32) więc może uda mi się być albo przed owulacja albo tuż po.
Ja chce zobaczyć czy mam w ogóle owulacje.
 
Do góry