reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzięki Kinguś, nawet nie jest tak źle. Najgorzej mam rano...:tak:Ale generalnie staram się nie narzekać.I nawet humorek mi dopisuje. Tylko ta paskudna pogoda...Pozdrawiam.
 
reklama
witajcie!! pogoda okropna zimno brr i leje deszcz:-( gdzie podziała się wiosna??
Majeczko Piękny Wasz cud!! Gratuluję Kochana!!
Dorotko współczuję!! chorobska wstretne !!
Lunia najwazniejsze jest nastawienie... a widze ze u Ciebie super:-)
Migotko a u mnie narazie nic, piersi wcale mnie nie bola.. juz mam jakiegos schizam i sprawdzam co chwile;-) a sluz taki bialawy ... jedyny objaw na @ wstretna to bol plecow .. ale jak moga nie bolec jak siedze cale 8 godzin przed kompem w pracy bo kwartał sie skonczył:-(
Ale ogólnie nastawienie pozytywne !!
CHyba Kingus Ty pisalas cos o Clo.. ja mam tez przepisane mam brac w 5-9 dc ale monitoringu nie mam .. moze powinnam?? poradzcie Kochane??'
a wogole co sie mam przejmowac moze grudniowa fasolka bedzie :tak::tak:
 
Witam Dziewczynki!
Jestem lekko podłamana. Moja nowa ginekolog podała mi CLO a kiedy wyczytując na forum, że powinien być monitoring zadzwoniłam do niej, ona mówi, że jest na urlopie i mogę iść gdzieś tam to mi zrobią USG. Przykro mi się zrobiło. Tak bardzo zależało mi żeby podejść do tematu poważnie. Znalazłam innego lekarza. Zdziwił się, że nie są śledzone efekty po CLO. W 14 d.c. pęcherzyki mają 18 i 20 mm, ale nie wiadomo ile dni już takie są. Jeśli zbyt długo to może być lipa. Dostałam pregnyl. Zobaczymy.... mam ponoć zbyt małe endo:(
Bo główną wadą Clo jest to że niszczy endo - niestety,
dzidziusng7.jpg


O to nasz maleńki Cud
Majeczko Twoje cudo jest już strsznie duże, no, no, no super
 
Witam Dziewczynki!
Jestem lekko podłamana. Moja nowa ginekolog podała mi CLO a kiedy wyczytując na forum, że powinien być monitoring zadzwoniłam do niej, ona mówi, że jest na urlopie i mogę iść gdzieś tam to mi zrobią USG. Przykro mi się zrobiło. Tak bardzo zależało mi żeby podejść do tematu poważnie. Znalazłam innego lekarza. Zdziwił się, że nie są śledzone efekty po CLO. W 14 d.c. pęcherzyki mają 18 i 20 mm, ale nie wiadomo ile dni już takie są. Jeśli zbyt długo to może być lipa. Dostałam pregnyl. Zobaczymy.... mam ponoć zbyt małe endo:(

KasiaJ82 to bredzelek;2183744 pisała o clo, może ona coś pomoże bo ja się niestety nie orientuje.
 
witajcie!! pogoda okropna zimno brr i leje deszcz:-( gdzie podziała się wiosna??
Majeczko Piękny Wasz cud!! Gratuluję Kochana!!
Dorotko współczuję!! chorobska wstretne !!
Lunia najwazniejsze jest nastawienie... a widze ze u Ciebie super:-)
Migotko a u mnie narazie nic, piersi wcale mnie nie bola.. juz mam jakiegos schizam i sprawdzam co chwile;-) a sluz taki bialawy ... jedyny objaw na @ wstretna to bol plecow .. ale jak moga nie bolec jak siedze cale 8 godzin przed kompem w pracy bo kwartał sie skonczył:-(
Ale ogólnie nastawienie pozytywne !!
CHyba Kingus Ty pisalas cos o Clo.. ja mam tez przepisane mam brac w 5-9 dc ale monitoringu nie mam .. moze powinnam?? poradzcie Kochane??'
a wogole co sie mam przejmowac moze grudniowa fasolka bedzie :tak::tak:

Kasiu, twoje podejście tez jest rewelacyjne!!!Nie ma co sie przejmować, co ma być to będzie:tak:I będzie dobrze:tak:Musi być.
 
Kasiu powinnaś mieć monitoring, bo jeśli pęcherzyk (lub pęcherzyki) będą za duże i nie pękną same to trzeba im pomóc, daje się zastrzyk z pregnylu, bo w innym razie zrobi się torbiel - wiem z własnego doświadczenia
 
Faktycznie jest z tym trochę zachodu. Zaczyna się od Duphastonu od 19-28 d.c. (tak jest u mnie) po to, żeby uregulować cykl, moje miały 50 dni nawet. Potem monitoring czy jest owulacja w 14-16 d.c. Okazało się że nie ma:( Więc od 5-9 d.c. CLO, które pomagają rosnąć jajeczkom. Jakoś tak 10-12 d.c. należy sprawdzić czy rosną. Najczęściej dostaje się zastrzyk z pregnylu na pęknięcie, a potem seksik zalecany:) a na końcu kolejne usg, czy pękło jajeczko.
 
witajcie!! pogoda okropna zimno brr i leje deszcz:-( gdzie podziała się wiosna??
Majeczko Piękny Wasz cud!! Gratuluję Kochana!!
Dorotko współczuję!! chorobska wstretne !!
Lunia najwazniejsze jest nastawienie... a widze ze u Ciebie super:-)
Migotko a u mnie narazie nic, piersi wcale mnie nie bola.. juz mam jakiegos schizam i sprawdzam co chwile;-) a sluz taki bialawy ... jedyny objaw na @ wstretna to bol plecow .. ale jak moga nie bolec jak siedze cale 8 godzin przed kompem w pracy bo kwartał sie skonczył:-(
Ale ogólnie nastawienie pozytywne !!
CHyba Kingus Ty pisalas cos o Clo.. ja mam tez przepisane mam brac w 5-9 dc ale monitoringu nie mam .. moze powinnam?? poradzcie Kochane??'
a wogole co sie mam przejmowac moze grudniowa fasolka bedzie :tak::tak:
Uważam że monitoring cyklu to podstawa. Nie po to ładuję w siebie chemię żeby "marnować" miesiąc, tak było u mnie kiedy pani ginekolog po prostu podeszła do sprawy lajtowo
 
witam, to prawda uważajcie dziewczyny z tym clo,ja brałam dwa cykle i co teraz mam torbiel:no:.Mam pytanie do Lorety,jak pozbyłas sie tego bo tak wywnioskowałam.

:-)
 
reklama
Do góry