reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć :-)

No i przyszla @ noca, myslala ze jej po ciemku nie zauwaze czy co?
Strasznie sie czuje i ciesze sie, ze w przyszlym miesiacu nie ma staranek, bo juz niewiele brakuje zeby mi odbilo:-(. Przyda mi sie miesiac luzu.

Buzki, dobranoc!

uuuuuuu, tulimy :tak:

Cześć dziewczynki.
Jednak mąż zabiera mnie ze sobą, wracam w niedziele.
Może wyjazd okaże się owocny...
Pamiętajcie o mnie, wracam już nie długo.
Buziaczki dla wszystkich, trzymajcie się ciepło:-)

miłego wyjazdu!!!

A ja dzisiaj znowu w pracy tylko że sama bo szef pojechał na jakieś szkolenie (tzn. on kogoś szkoli)
 
reklama
Witam was wszystkie kochane :tak: ja juz dzisiaj w pracy ale nie jest zle tylko chyba bede chora, głowa mnie tak boli, zimno mi i w ogole nie najlepiej sie czuje ale coz... kolejna kolezanka powiedziala mi ze jest w ciazy o jaaa jak ja jej zazdroszcze :blink:
 
Witam wszystkie dziewczyny i życzę super dzionka:)
Dziś rano duży wzrost temp z 36,4 na 36,75 chyba pregnyl zadziałał.

Lo matko:szok:! Niezly rajd. Tak pomiedzy tymi aptekami meza dorwalas? Oby tylko skutecznie:tak:.

Dorwałam męża :) i nie dałam mu spać do drugiej, najpierw musieliśmy się pogodzić słownie, a potem inaczej.
 
Majeczko cuuudowne Malenstwo pod Twoim serduszkiem huuuraaaa tak sie ciesze:tak::-)
nenius tulam Kochana..
Julitko a jak tam dzien wolny? odpoczelas cosik? a kolezanka moze niech Ci przesle troche fluidkow:tak: moze sie zarazisz:-)
 
reklama
Do góry