reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Pogoda faktucznie paskudna:no:
Mamo Pati witaj:-)
Majeczko, jakie to zdjęcie cudowne:tak:
A ja wyganaim z głowy złe myśli, nie czytam nic co może mnie smucić albo denerwować, żadnych negatywnych emocji. Jutro idę do lekarza i mam nadzieję usłyszeć same dobre wieści:tak:Dlatego nastawiam się pozytywnie:tak:
 
Dziewczynki rok starań to norma:-) Do poradni niepłodności zgłaszają sie pary, które przez 2 lata regularnego współzycia nic nie osiągnęły. A tu takich nie ma. :-), Zajmicje sie czymś nie myslcie tyle o tym i sie uda!!!!!!!!!!! GWARANTUJę:tak:
 
Dziewczynki rok starań to norma:-) Do poradni niepłodności zgłaszają sie pary, które przez 2 lata regularnego współzycia nic nie osiągnęły. A tu takich nie ma. :-), Zajmicje sie czymś nie myslcie tyle o tym i sie uda!!!!!!!!!!! GWARANTUJę:tak:

Tak, tylko ja chce sprawdzić czy mam owulacje bo jak nie mam to na nic moje starania.
 
Ja też chce sprawdzić czy mam owulację,stosowałam testy owu ale nic nie takiego nie wykazały.A jak by było coś nie tak to bym chciała już wiedzieć i się zacząć leczyć.
 
reklama
Do góry