reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Cześć :-)

Melduję, że w Instytucie byłam i tak jak przypuszczałam skończyło się na obejrzeniu wyników, wypytaniu mnie i zapisaniu na szczegółowe badania w kierunku choroby von Villebranda (czy jak się to tam pisze) - tym co nie w temacie powiem, że chodzi o zaburzenia krzepliwości. Tak więc badanka będę miała robione 22 kwietnia, potem kilka tygodni trzeba czekać na wyniki. Jeśli będą niejednoznaczne trzeba powtarzać tak więc jeszcze trochę to potrwa ale ważne, że już coś się dzieje :happy:

Czy mogę do Was dołączyć?

To mój 2 cykl staranek, w 1 sie nie udało, ale słyszałam, że kwiecień-plecień ma ponoć przynieść wszystkim staraczkom szczęście!

Witam się i pozdrawiam!

jasne, witamy :-)

dzidziusng7.jpg


O to nasz maleńki Cud

rzeczywiście Cud :tak:, gratuluję Majeczko :tak:

Witam Dziewczynki!
Jestem lekko podłamana. Moja nowa ginekolog podała mi CLO a kiedy wyczytując na forum, że powinien być monitoring zadzwoniłam do niej, ona mówi, że jest na urlopie i mogę iść gdzieś tam to mi zrobią USG. Przykro mi się zrobiło. Tak bardzo zależało mi żeby podejść do tematu poważnie. Znalazłam innego lekarza. Zdziwił się, że nie są śledzone efekty po CLO. W 14 d.c. pęcherzyki mają 18 i 20 mm, ale nie wiadomo ile dni już takie są. Jeśli zbyt długo to może być lipa. Dostałam pregnyl. Zobaczymy.... mam ponoć zbyt małe endo:(

dobrze zrobiłaś :tak:

Dziewczyny gdyby ktos o mnie pytal to ja sie melduje ale nie zadobrze sie czuje :-(
W nocy z niedzieli na poniedzialek i w poniedzialek z mezem przechodzilismy grype zoladkowa
i bylo okropnie :-(.Wczoraj bylo troche lepiej juz nie mialam biegunki ale za to rano
mialam leciutki plamienia i poszlam do gina i widzialam jak dzidzia ruszala raczka :-).
Od wczoraj wieczora boli mnie starsznie zoladek i tak jest do teraz umieram juz na ten bol zoladka
do lekarza nie mam sil isc :-(

oj bidaku - dużo zdróweczka!!!

Dołączam - witam!

Starania zaczynamy za miesiąc :-p

witam serdecznie :-)
 
Witam wieczorowo, u mnie dzis tak buro i nieprzyjemnie ble!

Witam Dziewczynki!
Jestem lekko podłamana. Moja nowa ginekolog podała mi CLO a kiedy wyczytując na forum, że powinien być monitoring zadzwoniłam do niej, ona mówi, że jest na urlopie i mogę iść gdzieś tam to mi zrobią USG. Przykro mi się zrobiło. Tak bardzo zależało mi żeby podejść do tematu poważnie. Znalazłam innego lekarza. Zdziwił się, że nie są śledzone efekty po CLO. W 14 d.c. pęcherzyki mają 18 i 20 mm, ale nie wiadomo ile dni już takie są. Jeśli zbyt długo to może być lipa. Dostałam pregnyl. Zobaczymy.... mam ponoć zbyt małe endo:(
Dobrze, ze poszlas do nowego lekarza. Moze podejdzie powaznie do tematu. Powodzenia!

Witam, witam,
Znowu jestem z Wami, bo mi bardzo brakuje wiesci co słychac u forumowiczek.
Witaj mamo pati, daaawno Cie nie bylo:tak:. Fajnie, ze wrocilas. Brakowalo nam Ciebie. Co slychac? Jak dziadzio sie czuje?

Dziewczyny gdyby ktos o mnie pytal to ja sie melduje ale nie zadobrze sie czuje :-(
Dorota, biedaczku, Ty to masz przeboje od samego poczatku:-(. Pozdrawiam cieplutko!

witajcie!! pogoda okropna zimno brr i leje deszcz:-( gdzie podziała się wiosna??(...)
a wogole co sie mam przejmowac moze grudniowa fasolka bedzie :tak::tak:
Moze bedzie Kasiu:tak:. Z calego serduszka zycze!

Dołączam - witam!

Starania zaczynamy za miesiąc :-p
Witaj blue_m, cudny masz awatarek, no tak mi sie pyszczek usmiechnal jak zobaczylam:-).

Cześć :-)

Melduję, że w Instytucie byłam i tak jak przypuszczałam skończyło się na obejrzeniu wyników, wypytaniu mnie i zapisaniu na szczegółowe badania w kierunku choroby von Villebranda (czy jak się to tam pisze) - tym co nie w temacie powiem, że chodzi o zaburzenia krzepliwości. Tak więc badanka będę miała robione 22 kwietnia, potem kilka tygodni trzeba czekać na wyniki. Jeśli będą niejednoznaczne trzeba powtarzać tak więc jeszcze trochę to potrwa ale ważne, że już coś się dzieje
No wlasnie, najwazniejsze ze dzialasz. Teraz to juz z gorki mam nadzieje!

Majeczko, fasolinka przecudna! Sliczna fotka.

A ja siedze jak na bombie, czekam.... Jak nic jutro przyjdzie, wstreciucha jedna, @ przebrzydla.
 
Migotko! A moze tak nie przyjdzie...kto ja tam wiem. Przeciez jej nie zapraszalas...

Majeczko, sliczna Fasolina,niech sie chowa zdrowo.:tak:

Dorotka. Wlasciwie to ja sie o Ciebie pytalam. Kuruj sie biedaku. Super, ze z Malenstwem wszystko dobrze :tak:

Dla pozostalych dzielnych i nieustraszonych staraczek pozdrowionka dzis tylko zbiorowe :-):-):-), bo padam na pyszczek ze zmeczenia.
 
Właśnie wróciłam z objazdu chyba z 20 aptek, w żadnej nie było pregnylu, gin kazał jak najszybciej zrobić zastrzyk. W końcu udało się w jednej aptece, a już miałam ochotę się rozpłakać... potem do koleżanki, która profesjonalnie zaaplikowała mi zastrzyk i cała jestem happy:) gorzej z mężem bo się trochę starliśmy w międzyczasie:no:
 
Właśnie wróciłam z objazdu chyba z 20 aptek, w żadnej nie było pregnylu, gin kazał jak najszybciej zrobić zastrzyk. W końcu udało się w jednej aptece, a już miałam ochotę się rozpłakać... potem do koleżanki, która profesjonalnie zaaplikowała mi zastrzyk i cała jestem happy:) gorzej z mężem bo się trochę starliśmy w międzyczasie:no:
Lo matko:szok:! Niezly rajd. Tak pomiedzy tymi aptekami meza dorwalas? Oby tylko skutecznie:tak:.
 
No i przyszla @ noca, myslala ze jej po ciemku nie zauwaze czy co?
Strasznie sie czuje i ciesze sie, ze w przyszlym miesiacu nie ma staranek, bo juz niewiele brakuje zeby mi odbilo:-(. Przyda mi sie miesiac luzu.

Buzki, dobranoc!
 
Witam,
Widzę, że ostatnio bardzo pusto się tu zrobiło...
Właśnie szykuję się na zastrzyk a wieczorkiem do gina. Mam stresa jak cholera:-(Jak wrócę, dam znać co i jak.
życzę wszystkim miłego dnia:tak:
 
reklama
Cześć dziewczynki.
Jednak mąż zabiera mnie ze sobą, wracam w niedziele.
Może wyjazd okaże się owocny...
Pamiętajcie o mnie, wracam już nie długo.
Buziaczki dla wszystkich, trzymajcie się ciepło:-)
 
Do góry