reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Kinguś dziękuję Ci za odpowiedź. Wczoraj dzwoniłam do mojego lekarza i jutro mam wizytę. Kazał powtórzyć test, to taka malutka nadzieja. Zrobię to dopiero jutro rano, bo po prostu się boje!!
Jest mi z Wami dziewczyny od razu łatwiej!!!Dzięki

Będę trzymać kciuki, napisz jak się dowiesz.
Miłego weekendu dla wszystkich, buziaczki:-)
 
Ja tez Wam zycze milego weekendu:-) Zobacze Was dopiero w poniedzialek i mam nadzieje,ze wreszcie skonczy sie ta przeprowadzka,bo juz jak cien wygladam....potem trzeba bedzie zregenerowac sily,doczekac sie wrednej @ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: co jej sie odechcialo przychodzenia wtedy,kiedy jej potrzebuje :crazy:

Weekend spedzimy chyba deszczowo, w towarzystwie naszych wspanialych przyjaciol i swiadkow (na slubie) - przyjechali nas odwiedzic. Swiadkowa jest w ciazy....moze sie"zaraze":-D
 
witajcie nareszcie moj ukochany piątek:-):-)
electra obys sie zaraziła na najbliższe 9 miesięcy Kochana:tak:
Niedługo sie skonczy przeprowadzka i będziecie mogli nacieszyć sie soba :tak:i pieknym mieszkankiem:-)
nenius dziękuję za wsparcie! tak bardzo chciałabym ojj bardzo:tak:
Kluliczek gratuluję znajomej! a moja kolezanka też wczoraj urodziła Filipka! wysłała mi fotke po 12 w nocy ale mały jest z 27.03 ur. o godz, 23:55 hehe:tak:;-)śliczny
Julitka Kinguś ja wam również zycze miłego weekendziku!!:-)

ja zaraz wyprawiam mezusia do pracy i wybieram sie na zakupy i kawke a raczej herbatke do mojej siostry do mieszkanka:-)
cos zle sie czuje boli mnie brzuch jakos mnie mdli chyba mi cos zaszkodzilo.. a moze ktoś;-)
 
No witajcie Kochane Wy macie weekendzik wolny a ja jutro musze isc do pracki na caaale dluuugie 12h, a w niedziele na nocke:-(a strasznie mi sie nie chce.. jeszcze mnie troche choroba rozklada..eh.. ale mysl ze w poniedzialek juz bedzie moj kochany R dodaje mi skrzydel, wiec bedzie przytulanko.. ale chyba bezoowocne tak kilka dni po @.. cos mi sie nic nie uklada ostatnio..:wściekła/y:
 
Kasiu te Twoje bole troszke takie podejrzane:-p oby ... oby... trzymam kciukasy:tak:Jak sie zakupki udaly? i z tym spiochaniem :szok:;-)
Dorotka uwazaj na siebie i oszczedzaj sie Kochana:-)
Julitko milego weekendziku ciesze sie ze M bedzie z Toba a to Ci niespo zrobil:-D
 
reklama
Do góry