reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Jezeli chodzi o diety to ja w sumie caly czas jestem na diecie a tak dokladniej 5 lat temu wazylam 98 kilo przy wzroscie 1.73,od 2 lat waze 62 moja dieta trwala 3 lata i schudlam 36 kilo czyli 1 kg. na miesiac.Teraz od 2 lat utrzymuje moja wage 62 kg.i dobrze mi z tym .Zmienilam calkowicie sposob odzywiania sie ,ale nie zaluje czuje sie o wiele lepiej.
Edzka, podziwiam! Podziwiam za silna wole! Niezla laska z Ciebie musi byc,przy takim wzroscie fiu fiu:-).

Mi by sie przydalo zrzucic nieco tu i owdzie, ale to wiadomo, ze po swietach.

A poza tym i przede wszystkim polewam Was dziewczyny wirtualnie woda, co by Wam sie dobrze darzylo!

Dorotka, jak samopoczucie?
 
reklama
Dziekuje Migotko tak bylo mi potzrebne wtedy duzooooooooo silnej woli ,teraz to juz z gorki nowe nawyki zywieniowe weszly mi w krew ,ale jak jade do domku do Mamci to i tak sobie na wszystko pozwalam w koncu :happy: pozniej troche aerobiku i basenu i jest dobrze.:eek:

TO JA TEZ WAS WSZYSTKIE POLEWAM WODA NA SZCZESCIE
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Normalnie wyszly prawie jak fluidki,a chcialam zrobic prowizorke wody:baffled:moze to i na szczescie:-D
 
witajcie w Lany poniedziałek:-):-)
Migotka edzka dziekuje za polanie wodą hehe i wzajemnie Kochane
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°:tak::tak:
edzka mysle ze na szczęscie !! faktycznie bardzo podobne do fluidków;-)
Dorotko może akurat dziewuszka będzie:-)a już macie jakies imiona wybrane??

Bo my z męzem juz dawno mamy ustalone imiona dla dzidziulka więc niech szybko do nas bocianek przylatuje:-)
Myślę ze u was tez były owocne staranka;-)
Ja zmykam będę wieczorkiem bo idę do babci na urodzinki:)
 
Kasiu co by to bylo na Nasze szczescie :tak:
Ja niestety nic ze staranek bo jeszcze jest ta wredna @ a pozatym moj M wyjezdza jutro w delegacje i wroci dopiero za tydzien wiec narazie nic z tego:no:
Cos narazie brak wiesci od Dziewczyn co mialy testowac,piszcie cos Kochane bo juz mnie piastki bola od trzymania kciukow:-D
 
Witam Kochane Śmingusowato;-)
Dorotko nie mialam jeszcze okazji pogratulowac Ci Fasoleczki:-) Ciesze sie ogromniascie i trzymam kciukasy:tak:
Edzka nie wiem czy to sa jakies specjalne objawy ale pobolewaja mnie piersi, slabo tak dziwnie sie czuje... nie wiem.. a jutro testa nie zrobie bo rano do pracy na caly dzien ide, wiec dopiero w srode zakupie wogole test:-(
Gdzie sie podziewa Majeczka dziewczynki? caluje swiatecznie:tak:
 
Bo my z męzem juz dawno mamy ustalone imiona dla dzidziulka więc niech szybko do nas bocianek przylatuje:-)
Kasiu, uchyl rabka tajemnicy....:-). Mi sie ciagle gusta zmieniaja, ale to dla dziewczynki, bo np dla chlopca to juz w ogole bylby problem.

a jutro testa nie zrobie bo rano do pracy na caly dzien ide, wiec dopiero w srode zakupie wogole test:-(
Czyli, ze @ caly czas nie ma? To baaardzo dobrze. Ale masz silne nerwy:-). Nas juz tutaj z ciekawosci skreca, a Ty spokojniutka:-).
 
Kasiu podziel sie z nami z Twoim wyborem imionek nioo jak tylko wrocisz z imieninek to od razu nam pisz:-D Moj synek na imie bedzie mial Kubus od zawsze wiedzialam ze tak bedzie i od zawsze gdy rozmawiamy o dziecku to mowimy konkretnie ze Kubus to, Kubus tamto:-D
Migotko wcale nie jestem spokojna tylko boje sie ze @ przyjdzie, jejku tak bym chciala zeby sie nie pojawila.. moze opoznia sie przez stresy czy jakies inne sa powody a ja juz mam nadzieje ze to upragniona Fasolka:-(
 
Witajcie kochane!
jak tam Świąta?
U mnie masakra. Dzisiaj dostałam plamienia ( bardzo słabe, brunatne małe 2 plamki ) i strasznie się martwię i boję...:-(
jutro idę do lekarza. Troszkę boli mnie brzuch i nie wiem co mam robić. staram się jak najwięcej odpoczywać. Generalnie plamienia juz nie mam ale i tak jestem przerażona i strasznie boje się o malenstwo:-( A może powinnam iść na pogotowie?Boże, jak ja się boję...
 
reklama
Lunia kompltnie nie wiem co Ci poradzic... moze jednak idz na pogotowie tam no jakby nie bylo lekarz chyba lepiej wie co robic niz my... nie przerazaj sie.. to wcale nie musi oznaczac niczego zlego.. noo badz dobrej mysli.. trzymaj sie kochana.. jestesmy z Toba i Maluszkiem;*
 
Do góry