reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

No hej Myszki...miałam ambitny plan przeczytac wszystkie posty ale....nie ma szans...od czwartku do dzis naklikałyscie mi 13 stron:rofl2::szok: nie dałam rady ich przerobić...

Jestem już w domu cała i zdrowa...tempka niestety spada wiec @ przyjdzie i cykl uznaje za nieudany...ale to chyba dobrze bo na kwiecien staranka zawieszone...

Zauważyłam nowe staraczki wiec witam Was serdecznie :-) :-)

Nie wiem czy ktoś wystarał juz te dwie kreseczki??? Mogłaby mi ktoras w skrócie napisać ??

Życze Wam kochane dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego...Życze Wam aby każda wreszcie otrzymała swój mały cud od Boga...sobie też tego życze ;-) No i standardowo SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA !!!
Wiatj Kochana w koncu wrocilas ,stesknilam sie za Toba :tak:ja tez dzisiaj mialam sporo do nadrobienia ale to juz za mna.Co do zafasolkowanych to chyba narazie Lunia bo Gwiadeczka jeszcze narazie nie jest pewna bo testy wychodzily z jedna krecha ale @ nadal nie ma wiec jest nadzieja:-)
A Ty mi tutaj prosze nie spisywac nic na strat bo do poki nie ma @ to jest nadzieja ,bo ja jakos tak do konca nie moge sie przekonac do tych tempek ze to one moga przekreslic caly urok staranek,bardziej jak sie pojawi @ to moge uznac za brak ciazy,chociaz to tez ostatniego czasu odchodzi od normy ,bo tez wlasnie mam kolezanke w 3 miesiacu ciazy co dowiedzila sie tydzien temu ze zostanie mama ,bo miala normalnie okres,i badz tu madrym brrrrrrrr:baffled::rofl2::eek:
Ja tam tzrymam kciuki za Ciebie i za ten miesiac staranek:-D:tak:;-):-)
 
reklama
Bede sie zmywac Kochane zmeczona jestem ,zycze Wam dobrej nocki :-):tak:
Do jutra papa .
SMACZNEGO JAJECZKA I SAMYCH USMIECHOW ORAZ ZDROWECZKA.
MILEGO SNIADANKA WIELKONOCNEGO WAM ZYCZE I WASZYM RODZINKA
 
A Ty mi tutaj prosze nie spisywac nic na strat bo do poki nie ma @ to jest nadzieja ,bo ja jakos tak do konca nie moge sie przekonac do tych tempek ze to one moga przekreslic caly urok staranek,bardziej jak sie pojawi @ to moge uznac za brak ciazy,chociaz to tez ostatniego czasu odchodzi od normy ,bo tez wlasnie mam kolezanke w 3 miesiacu ciazy co dowiedzila sie tydzien temu ze zostanie mama ,bo miala normalnie okres,i badz tu madrym brrrrrrrr:baffled::rofl2::eek:
No wlasnie! Nigdy osobiscie nie spotkalam sie z takim przypadkiem, ale slyszalam juz kilka razy, ze dziewczyny @ maja, a sa w ciazy:baffled:. No i badz tu madry!
A co do temperaturek to ja wierze, zaczelam mierzyc w tym miesiacu i jestem mega zadowolona, ze sie na to zdecydowalam i nie moge uwierzyc, ze sie tak zdyscyplinowalam i mierze codzienie regularnie o tej samej porze. Nawet Loreta moglaby byc ze mnie dumna:-D.
 
O Migotko, jestem z Ciebie dumna, bardzo.
wn4.gif

Bo Edzko, tempki niestety o wszystkim mówią, jeszcze się nie spotkałam z żadnym przypadkiem, żeby tempka spadła a dziewczyna była w ciąży, niestety, jak tempka spada to znaczy, że zmniejsza się produkcja progesteronu, a jak wiecie jest on odpowiedzialny za ciałko żółte, które, dopóki nie wytworzy się łożysko, łaczy fasoleczkę z mamuśką,
dziecko1.jpg

Zdarza się, że kobieta ma @, a jest w ciąży ale wtedy tempka nie spada i to krwawienie nie można nazwać @, dzieje się tak wtedy, kiedy endometrium (błona śluzowa macicy)jest bardzo rozrośnięte i trochę się go złuszcza, aby zapewnić idealne warunki w macicy dla dzidziunia.
wn5.gif

A co do naszej Adivki to taki spadek to jeszcze nie jest spadek, jej temperatura nadal pozostaje w sferze wysokich temperatur i może się jeszcze odbić w górę
wn66.gif


Dobra, idę spać czeka mnie pobudka o 6:00 na pomiar tempki
em2.gif
, ale po pomiarze śpię dalej

Dobrej nocki Wam życzę
 
Witajcie Kochane!!!!!!!
Wesolego Alleluja ,i smacznego sniadanka.:tak::happy:
Cos narazie pusto tutaj ,ja juz jestem u tesciow,jest przyjemnie tylko szkoda ze nie ma tutaj mojej Mamusi i siostry.Ale wazne ze moj Kochany jest przy mnie :happy:

Do pozniej
 
Witajcie Kochane w Święta:-):-)
adivko tzrymam kciuki i mysle ze ta przerwa nie jest spowodowana zdrowkiem
edzka, migotka tez tak slyszałam a zreszta ostatnio do mojej mamci (jest dyr.szkoly) przyszła uczennica i jej plakala ze jest w 4 miesiacu a normalnie i regularnie ma @. Wiec moja mama zaraz o mnie pomyslala heh i o sobie, bo jak byla ze mna w ciazy to przez 3 miesiace tez miala @. Tak to jest organizm organizmowi nie rowny:tak: Juz nie wspomne o mojej koleznace,ktora uzywala plastrów anty. i ma teraz 6 miesieczną córcię:-)
Migotko jestes wytrwala! niewiem kiedy ja sie zdecyduje na mierzenie ... a tu juz 5 cykl staranek ..
 
Witaj Kasiu a widzisz,ze nawet okres nie jest zwiastunem braku fasolki:-)
masz nawet przyklad Twojej Mamy:tak: a co do mierzenia temki to ja tez sie nie moge zabrac,i zaczac systematycznie mierzyc:eek: moze jak pojde z badankami do mojej gin i ona mi zaleci robic wykresik to moze sie bede musiala zmobilizowac:baffled:narazie sie tym nie przejmuje wzielam wszystko na luzik co ma byc to bedzie:tak:
 
Niech Króliczek przyniesie Wam w prezencie, to czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć ale niech będzie czymś bez czego nie można żyć.. I niech sie spelni Wasze wielkie marzenie jedno OGROMNIASTE marzenie:tak::tak::tak: Wesolego Alleluja!!!
 
moje kochane prosze was o odpowiedz na nurtujace mnie pytanko czy bole przed @ sa mozliwe w pierwszych tyg ciazy?? testowanko bylo tydz po przytulanku ale wyszla jedna krecha a teraz czuje ssie jakos tak dziwnie i @ brak:-) tyle ze tu bole sa:-( i nie wiem co myslec:sorry:
 
reklama
Pierwsze primo....testowanie stanowczo za wczesnie...test robi sie w dzień spodziewanej miesiaczki lub dzien po terminie...owszem testy obiecują że już 6 dniowa ciąze wykryja ale zdarza sie to może raz na 100 kobiet...
Drugie primo bóle w pierwszych tygodniach ciązy są bardzo podobne to tych okresowych...jak i bóle owulacyjne są podobne...
Kiedy w ogole masz dostać ? Iwonaka ?
 
Do góry