reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Gwiazdeczko a moze jeszcze jest za wczesnie na tescik! Kochana trzymaj się :tak:
nie lubie robic tescikow bo naprawde jak sie widzi ta jedna kreske to mozna dola zlapac..więc teraz nie ma mowy nie kupuję;-)
 
reklama
To fakt dolek murowany...Teraz tylko nie wiem co jest ze mna grane, bo @ spoznie sie 7 dni i nadzieja byla...jakos to wszystko bez sensu u mnie jest i .... dobra juz nie smece....bo to czas radosci!
 
No przeczytalam wszystko :rofl2:
Lunia gratuluje jeszcze raz ,dbaj o Siebie i Fasolke daj znac po wizycie u twojej gin.Co do reakcji rodzicow to masz sie niczym nie przejmowac a i tak sami do Ciebie przyjda,i na pewno nie byla to reakcja szczera bo nie sadze ze sie nie ciesza,wszystko bedzie dobrze:tak:
Phelania nic sie nie boj kochana nastepnym razem sie uda ;-)trzymam kciuki
Julitko poki nie ma wrednej @ to caly czas jest nadzieja ,a do tego ten sluzik to moze jest juz to:rofl2::rofl2::rofl2::-):-Dczekamy na wiesci

Kasiu tak sie ciesze Kochana ze juz sie staracie od nowa superrrrrrr,dobry wybor zrobilas ,umowa miala byc tylko do grudnia to troszke krotko,a tak masz teraz wielkaaaaaaaaa szanse na zimowa dzidzie,a okazji do super umow o prace bedziesz jeszcze miala co niemiara czego Ci zycze z calego serca,ale teraz chyba wazniejsza jest ta umowa z bockiem o fasolke,wiec nie mozesz go zawiesc:rofl2::happy::rofl2::happy:
Milych i owocnych staranek :-)
Nenius a co tam Kochana u Ciebie?
MamaPati,Majeczko,Electra,Loretko,Wanilia_sky,Adiva,Nenius,Kasiu,Kaka,Gusiu
Anetko,Maggie.Kluliczek cos ostatnio moje Kochane coraz zadziej zagladac na forumBB,smutno mi tutaj bez WAS poprosze o kilka poscikow ze wszystko jest w porzadeczku.Buzim Was goraca:rofl2::happy::-D:-)
Dorotko jak tam u WAS jeszcze dokuczaja mdlosci Kochana,musisz jeszcze troszke pocierpiec a pozniej to juz bedzie z gorki:tak:
 
Czesc dziewczyny! Alez dzisiaj pogoda. Brrrr. Pada i zimno. Az sie z domku wyjsc nie chce.
Hej kobietki jestem tu nowa i niewiem od czego zacząć.Może mi ktoś pomoże?
Witaj Joasiu, moja imienniczko:-). Zycze szybkiego zafasolkowania!

Witajcie Moje Kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!
To tak tylko w skrocie Wam napisze pare slow ,bo widze ze mam 20 stron do nadrobienia,wiec @ przyszla w srode wiec tak jak moja gin kazala badanka zrobilam wczoraj i teraz tylko mi zostalao czekac cale dwa tygodnie na wyniki,bylam w szoku ze tak dlugo ale to przez okres Swiateczny tak sie przeciagna ,ale to nie wazne najwazniejsze ze juz mam je zrobione:happy:
Edzka, dwa tygodnie mam nadzieje szybko mina i bedziesz wiedziala co i jak. Trzymam kciuki za dobre wyniki!
A jak spedzasz te swieta na obczyznie, tradycyjnie po polsku czy masz jakies wloskie akcenty?

Witajcie staraczki!
Jako obiecalam, tak daje znac co u mnie....no wiec jedna samotnica sie pokazala...niestety:-(
Oj gwiazdeczko,nie zazdoszcze sytuacji, toz to siemozna psychicznie wykonczyc. A jak tam z dostepem do bety u Ciebie? Bo np w Anglii to problem:-(.

Lunia, Dorota bidulki trzymajcie sie dzielnie mamusie.
Ciekawe co slychac u Gusi, Majeczki i Monik. Trzymajcie sie dziewczyny!
Kasia trzymam kciukasy za zimowe dzieciatko dla Ciebie!

Smigam do kuchni, tam gdzie moje miejsce:laugh2:.
 
Witajcie, Edzko 2 tygodnie na wyniki? Szok! Ja robiłam te same badanka co Ty rano i popołudniu miałam wyniki, no cóż, poczekamy
Kasiu, a jakie ty robisz badanka? Może już pisałaś, ale mi umknęło
lunia, Dorotka trzymajcie się, warto trochę pocierpieć
Joannazywanska23 witam Cię serdecznie
Gwiazdeczko kochana, a ja wierzę, że organizm musi dojść do siebie, a może byś zrobiła badanka na prolaktynę (w 3 dniu cyklu), bo może nie przestała się produkować po karmieniu (ja tak miałam)

A ja do Was zaglądam w przelocie pomiędzy robieniem sałatek, sprzątaniem a robieniem pisanek
 
Zajączka pięknego,
dyngusa mokrego,
miłości wiecznej,
drogi tylko mlecznej.
Świąt w szczęście owocnych
życzy Twój kurczaczek Wielkanocny


kreseczkowych świąt życzy sylwia
pozdrawiam
 
edzka-it hehe telepatia:-) na urlopie super:-) zrobiłam spokojnie wczoraj zakupy a teraz zrobiłam sałatki i odpoczywam sobie z mężusiem:tak:on tez ma urlop ale niestety jutro musi byc w pracy:-(ale jak wróci to będą staranka :tak:hihi
Mam pięknie posprzątane więc nicnierobie;-)
Loretko idę do gin. bo jak ostatnio u niej byłam to powiedziała ze jak nie bede w ciazy do marca do mam przyjsc i da mi skierowanie na badanka, pewnie hormony i zrobi usg. Ma tez przepisac tabletki na jajeczkowanie, wiec napisze wam dokladniej co powiedziala we wtorek:tak:
Migotko dzieki Kochana! Ostatnio rodzinka stwierdzila ze nasza dzidzia czeka na styczen hehe bo ja i mąż jesteśmy ze stycznia;-)Ja za Ciebie tez trzymam kciuki, pewnie bedziemy znowu razem testowac:tak::tak:
To ,masz nieciekawa pogode za oknem! u mnie jest zimno ale słoneczko pięknie świeci:-)
 
reklama
Pewnie ze zleca dwa tygodnie ,jak juz tyle poczekalam na fasolke to ten czas mnie nie zbawi:happy:
Wlasnie zapomnialam wspomniec Monik w moim ostatnim poscie ,gdzie sie podziewasz Kochana zagladnij do nas od czasu do czasu ,sciskam:happy:
Loretko co do czasu oczekiwania na wyniki to my jestesmy systematyczni ,a Wlosi niestety nie oni na wszystko maja czas i w zyciu prywatnym i w placowkach panstwowych:baffled:wiec tym razem wymiguja sie ze przeciez jest Wielkanoc i musze poczekac za sie zbiora z powrotem do pracy:eek::baffled:
Migotka co do Swiat to oczywiscie zrobie salatke ,jakies krokiety,jajeczka oczywiscie moze pare pierozkow ,ale to i tak nie smakuje tak jak u nas w Polsce ,ale to juz nie wazne przeboleje ,w lipcu sobie to odbije:-p
Witaj Joasiu serdecznie!!!!!!
 
Do góry