reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie Kochane!!!!!!!
Kasiu to od czwartku sobie poleniu***esz dobrze Ci to zrobi bo ostatnio bardzo zapracowana jestes:tak: bedziesz mila wiecej czasu dla M dla Siebie no i dla BB;-)

Gwiazdeczko sciskam kciuki ,zeby to byla fasolka:-)uwazaj na Siebie.Jak zrobisz test to dawaj tu szybko znac,:-D

Lunia dbaj o Siebie i fasolke napewno bedzie wszystko ok.Nie stresuj sie,mysl pozytywnie,i pomodl sie do Boga .:tak:

Dorotko a jak tam twoje samopoczucie,fasolka coraz bardziej daje o sobie znac:-);-):tak::-Dsuperrrrrrrrrrrrrrrrr tak ma byc ,a co do Kosciolka to Pan Bog sie nie obrazi ,ze nie poszlas na Msze,najwazniejsza jest modlitwa i to jest niewazne w jakim miejscu sie znajdujesz ,a tym bardziej Ty teraz jestes w 100%usprawiedliwiona ,robisz to dla fasolki:tak:Uwazaj na WAS i wypoczywaj i dobrze sie odzywiaj
 
reklama
Elou :-)

Noc dzis była TRAGICZNA :-( Od godziny 3 w nocy budziłam sie średnio co 15 minut...jakoś przeciagnełam do 8...ale czuje sie tragicznie...znowu jakies cholerne koszmary...:-( Jeszcze zachciało mi sie wczoraj w nocy Pasje oglądać....i to juz w ogole podziałało na moja wyobraźnie...
Dobrze że chociaż nasze przyszłe mamusie sie dobrze czuja :-)

Biedactwo:-(Za mną też ciężka noc - non stop myślałam o tym wszystkim. Ja nie miałam jeszcze odwagi aby obejrzeć Pasję. Widziałam urywki i byłam przerażona. I obawiam się, że w najbliższym czasie nie obejrzę...
 
Ja oglądałam już ten film....i w kinie i kiedys na dvd chyba....i wiem że potem jakis czas dochodziłam do siebie....wczoraj moj M chciał to koniecznie zobaczyć i ja tez zaczełam ogladac...wystarczyło żeby mi namieszać w głowie....
 
Witajcie Kochane!!!!!!!


Lunia dbaj o Siebie i fasolke napewno bedzie wszystko ok.Nie stresuj sie,mysl pozytywnie,i pomodl sie do Boga .:tak:

Tak jest!!!!:tak:A z tym stresem to chyba dopiero się zacznie. Chcemy w święta powiedzieć całej najbliższej rodzinie ( jedyna okazja kiedy wszyscy są razem) Ale strasznie boję się reakcji mojej matki ( twierdzi że jestem za młoda na dziecko... Cały czas uważa mnie za małą dziewczynkę, która sobie nie poradzi w życiu...)Jeśli chodzi o pracę to nie ma stresu. Pracuję w domu, na umowie na czas nieokreślony, szefa mam ok więc myślę, że będzie dobrze.
 
cześć dziewczynki :-)

Przepraszam, że nie wszystkie zacytuję, ale duuuużo tego było :-p. W każdym rzie wszystkie buziaczkuję :-D

A u mnie przyszła rano @. Spodziewałam się, ale nie trudno ukryć smutku ... Moje wszystkie hormony są ok. Teraz czas na badanie mężusia. Zgodził się bez problemu, jednak z zastrzeżeniem, że sama zawiozę żołnierzyki na badania :laugh2:

Przytulam, nastepnym razem ma sie udać!!! To rozkaz!!! ;-)

Witam moje drogie Panie,
Jejku, ale mi ostatnio jakoś nie udaje sie bywać na BB...Raz, że na duszyczce mi wciąż ciężko i pewnie nic bym Wam radosnego nie potrafiła napisać i tylko bym smęciła o swoich dołkach...Nic mnie ostatnio nie cieszy i prawie kazdy powód doprowadza mnie do lez... Z Dziadkiem źle, Mężuś pracuje poza domem od rana do wieczora, a na dodatek z powodu tej epidemii grypy z domu nosa nie wystawiamy i mi już po prostu ciezko zamknietej w tych czterech scianach... Dwa, że podczas mojej i Patusinej choroby strasznie zapuściło sie mieszkanko i teraz staram sie je doprowadzić do porzadku, a trzy - Mężuś już nie pracuje w domku, tylko całymi dniami przesiaduje w biurze ( i zabiera laptopa) i jak wreszcie wróci wieczorkiem, to ja chce troche pobyc z Nim, pogadac, a potem to juz oczka sie same zamykaja...
Nie wiem, kiedy ponadrabiam Wasze posciki... Kiedy znowu będę tak fajnie na bierząco w Waszych sprawach...

Kochana Żaklinko jesteśmy z Tobą :tak:. Trzymaj się!

Witajcie dziewczynki!!! jestem po ślubie 2 lata i nasze starania sie zaczeły od grudnia 2007 fakt nie kochamy sie z mężem co dzień lecz tylko raz w tygodniu niestety ma nocne zmiany ale powiem wam ze gdy miałam teraz w marcu dni płodne to normalnie 3dni pod rząd:sorry2:teraz powinnam dostać 19 okres i czekam nie robiłam testu bo to bez sensu tak sie boje że nic nie wyjdzie :no: będę czekać jak tylko ciocia przyjedzie dam wam znać .... oby nie :shocked2:

witam :-)

Witam wszstkie Panie!!!
Dziewczynki, muszę wam powiedzieć, że właśnie zrobiłam testa i wyszło......Że bedziemy mieć maleństwo:tak::tak::tak:
W tzm momencie mam milion myśli na sekundę, właściwie to sama nie wiem co myśleć. Z jednej strony sie cieszę, a z drugiej potwornie boję...Ale jazda, będziemy mieć dzidziusia!!!!
WOOOOOOOOW!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D
Bardzo się cieszę i gratuluję!!!!!!!!!!!!

U mnie oki tylko strasznie niedobra jest ta luteina pod jezyk normalnie jest straszna
i jeszcze prawie godzina zanim sie rozpusci po niej mam wieksze mdlosci hi ale dla dziecka

Dorota to spytaj gina czy nie może Ci zmienić na dopochwową. Ja taką własnie brałam :tak:

Elou :-)

Noc dzis była TRAGICZNA :-( Od godziny 3 w nocy budziłam sie średnio co 15 minut...jakoś przeciagnełam do 8...ale czuje sie tragicznie...znowu jakies cholerne koszmary...:-( Jeszcze zachciało mi sie wczoraj w nocy Pasje oglądać....i to juz w ogole podziałało na moja wyobraźnie...
Dobrze że chociaż nasze przyszłe mamusie sie dobrze czuja :-)

no to sprawa koszmarów wyjaśniona :tak:. Ja widziałam w kinie i ciężko było mi potem dojść do siebie. Zwłaszcza, że to nie tylko taka wymyślona historia tylko człowiek ma świadomość, że to właśnie mniej więcej tak wyglądało............

A u nas sobotka spedzona na zakupach ubraniowych :-) Kasy poszło ale nowe ciuszki są :-D.

A wczoraj byliśmy u znajomych, którzy mają córeczke pół roku starszą od Darii. Było miło, ale dziewczynki chyba jeszcze za małe bo cos nie umiały się za bardzo razem zabawić, do dorosłych przybiegały co chwila.
 
Witajcie moje drogie....ale Wam zazdroszcze,juz niedlugo macie swieta....u nas sa dopiero pod koniec kwietnia,wiec nie czuje sie jeszcze tej atmosfery....:no:

Weekend spedzilismy w pracy - jak zawsze - ale jeszcze dodatkowo w sklepie z zabawkami...:-( Bylismy na Przyjeciu dla dzieci - synek znajomych u ktorych bylismy swiadkami na slubie skonczyl roczek. Pelno dzieci w roznym wieku...babki w ciazy...:-(smutno mi troche bylo....A potem pojechalismy do znajomych,ktorzy maja 2 coreczki...i znow smutno...:-( Troche sie zdolkowalam....

Phelania witaj u nas

Lunia gratuluje i bardzo sie ciesze,ze Ci sie udalo!!

Magie fizyka.....brrrrrrrr....prawie przez nia nie zdalam w 2 klasie...

Migotka dzieki za przypomnienie tego posta :) moze tez zakupie ten wiesiolek.... tylko nie wiem,czy mozna go dostac na necie??? Wie moze ktos???

Gwiazdeczka wreszcie sie u nas pojawilas...dawno Cie nie bylo!

Kasia pisz,pisz:))) w wolnym leniuchowym czasie
 
Witajcie staraczki........:-)
Dawno do Was nie zagladalam.......ale dzis chyba musze :-p
Zrobilam tescik.......wyszedl pozytywny :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Mam tylko nadzieje ze wszytko bedzie ok...prosze trzymajcie kciuki.
Termin wychodzi na koniec listopada albo poczatek grudnia......ale poczekam az lekarz dokladnie okresli....no ale do tego to jeszcze pare tygodni :tak:
 
Weekend spedzilismy w pracy - jak zawsze - ale jeszcze dodatkowo w sklepie z zabawkami...:-( Bylismy na Przyjeciu dla dzieci - synek znajomych u ktorych bylismy swiadkami na slubie skonczyl roczek. Pelno dzieci w roznym wieku...babki w ciazy...:-(smutno mi troche bylo....A potem pojechalismy do znajomych,ktorzy maja 2 coreczki...i znow smutno...:-( Troche sie zdolkowalam....

Spokojnie, niedługo bedzie Twoja kolej :tak::tak::tak: Musi być :tak:

Witajcie staraczki........:-)
Dawno do Was nie zagladalam.......ale dzis chyba musze :-p
Zrobilam tescik.......wyszedl pozytywny :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Mam tylko nadzieje ze wszytko bedzie ok...prosze trzymajcie kciuki.
Termin wychodzi na koniec listopada albo poczatek grudnia......ale poczekam az lekarz dokladnie okresli....no ale do tego to jeszcze pare tygodni :tak:

Super :-), następna doskonała wiadomość :-). Gratuluję!!!!!!!!!!!
 
reklama
Właśnie wypiłam 0,5 litra soku z kwaszonej kapusty, tak mi się chciało...Ale niestety, chyba fasolce nie bardzo bo już musiałam soczek zwrócić:-(
Właśnie dzwonił mój braciszek i zapowiedział się, że mnie odwiedzi dzisiaj po szkole. Wprosił się na obiad:tak:Chyba czegoś się domyśla;-)Ale będzie zdziwiony jak mu powiem:tak:A może nic mu nie mówić i poczekać do świąt???W czwartek na 17 mam lekarza a badania to pewnie dopiero po świętach ( dobrze, że sobie urlop wzięłam). Może poinnam powiedzieć jak już będę na 1000% pewna...
 
Do góry