reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
witajcie dzisiaj poniedziałek !!
niestety...
ale mam urlopik od czwartku i dopiero w środe po swietach ide do pracki:-)wiec poleniu****ę;-)
Gwiazdeczka trzymam kciuki oby się udało!! rób szybko teścik bo my tu czekamy:tak:
edzka-it lipiec juz niedlugo i przyjedziesz do Polski! na pewno bedzie ladna wtedy pogoda:-)
Migotko jak staranka??

Życzę wszystkim staraczkom owocnych staranek w okresie świątecznym !!
Oby to był dla Was szczęśliwy czas !!:tak::tak:
 
Witam wszstkie Panie!!!
Dziewczynki, muszę wam powiedzieć, że właśnie zrobiłam testa i wyszło......Że bedziemy mieć maleństwo:tak::tak::tak:
W tzm momencie mam milion myśli na sekundę, właściwie to sama nie wiem co myśleć. Z jednej strony sie cieszę, a z drugiej potwornie boję...Ale jazda, będziemy mieć dzidziusia!!!!

GRATULUJE kochana strasznie sie ciesze :-D .
Wiem ze teraz sie boisz a to jest dopiero poczatek caly czas juz teraz sie bedziesz
bac o swoje dziecko juz taki nasz los :tak: .
Moj M zapytal sie mnie przez tel niedawno jak sie czuje a ja mowie ze dobrze
tylko jakas bez zycia jestem przez to lezenie :tak: a on powiedzial
JAK TO BEZ ZYCIA PRZECIEZ BIJA W TOBIE TERAZ 2 SERDUSZKA TWOJE I
DZIDZI :tak::-D:tak::-D:-D.
Az mi sie lepiej zrobilo .Powodzenia
 
Witaj Dorotka! Nie smutaj sie mezus wroci raz dwa, a co do kosciloka, no to trudno, sila wyzsza, w domku tez sie mozna pomodlic. Zreszta ja mysle, ze Ty sie modlisz caly czas:blink:. Trzymaj sie![/quote]

Dzieki kochana jestes no M wrocil caly i zdrowy tylko glos ma do dzis nie ten
bo krzyczal na meczu :-D.
A co do Kosciola to tego zaluje starsznie ale coz nie moge :wściekła/y: ale bedzie
dobrze no i skad wiedzialas ze sie modle non stop w domu hi hi :tak:.
Masz racje kilka razy dziennie sie modle :-D
 
U mnie oki tylko strasznie niedobra jest ta luteina pod jezyk normalnie jest straszna
i jeszcze prawie godzina zanim sie rozpusci po niej mam wieksze mdlosci hi ale dla dziecka
czego sie nie robi :-) ja niestety sama w domu a wiec musze po domu troche pochodzic
bo glodna jestem a sniadanie samo do mnie niestety nie przyjdzie :-(.
Milego dnia
Gwiazdeczka dawaj szybciutko znac co i jak :-)
Lunia pisz jak sie czujesz ?
 
Witajcie kochane!!!!
Dziękuję Wszystkim za gratulacje:tak:Powoli zaczynam się cieszyć ale nadal się boję, czy wszystko będzie dobrze( odpukać ). W czwartek idziemy do lekarza i zobaczymy co nam powie. Na szczęście czuję się całkiem dobrze tylko nie mogę patrzeć na jedzenie i fajki ( a jeszcze niedawno sama podpalałam... a teraz mnie cofa). Nadal nie mogę uwierzyć że mam maleństwo w sobie!!!
życzę miłego dnia:tak:
 
Witajcie kochane!!!!
Dziękuję Wszystkim za gratulacje:tak:Powoli zaczynam się cieszyć ale nadal się boję, czy wszystko będzie dobrze( odpukać ). W czwartek idziemy do lekarza i zobaczymy co nam powie. Na szczęście czuję się całkiem dobrze tylko nie mogę patrzeć na jedzenie i fajki ( a jeszcze niedawno sama podpalałam... a teraz mnie cofa). Nadal nie mogę uwierzyć że mam maleństwo w sobie!!!
życzę miłego dnia:tak:

Nie martw ie mnie tez mdli non stop no i czasem zalicze nudnosci i wymioty ale mnie
to cieszy bo to znaczy ze fasolinka rosnie :tak:.
A ha a propo fajek to nie pal ich wcale bo biedna dzidzia :wściekła/y::-(
 
No coś ty, nie mowy o żydnych fajkach:tak:Nawet mąż od wczoraj nie pali i mam nadzieję że tak już zostanie:tak: Dokucza mi okropnie zgaga, choć nigdy wcześniej na nią nie cierpiałam. No i zmęczona jestem:-Dale to chyba normalne. A generalnie jest dobrze. Zobaczymy jak będzie później. Martwię się tylko, czy jeszcze nie zawcześnie na lekarza, czy będzie w stanie cokolwiek stwierdzić...
 
reklama
Elou :-)

Noc dzis była TRAGICZNA :-( Od godziny 3 w nocy budziłam sie średnio co 15 minut...jakoś przeciagnełam do 8...ale czuje sie tragicznie...znowu jakies cholerne koszmary...:-( Jeszcze zachciało mi sie wczoraj w nocy Pasje oglądać....i to juz w ogole podziałało na moja wyobraźnie...
Dobrze że chociaż nasze przyszłe mamusie sie dobrze czuja :-)
 
Do góry