reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witajcie Kochaniutki w ta piekna Niedziele Palmowa!!!!!!!

Phelania witamy Cie goraco,i zaciskam kciuki aby ten cykl byl udany i zeby ta wredna @ nie przyszla:tak:

Adiva zaraz poszperam troche w necie o tym wiesolku i ci dam znac,:-)

co do tej MACA to zaraz sobie poczytam,

Moj M jak ma zazyc jakas tabletke to automatycznie zdrowieje:-D:-D

Pozdrawiam wszystkich i milej Niedzelki Palmowej
 
Witajcie Dziewczynki :-)

Phelania witam na forum :-) Powodzenia w starankach i dużo zdrówka...ale jak już sie uda to nas nie zostawiaj :-)

Edzka ja tam cos szukałam na necie i w sumie cos nie cos wiem...aczkolwiek widziałam że dziewczyny tu takie konkretne wiadomości podawały...Tylko że ja wtedy tematem nie byłam zainteresowana i poprostu pominełam go.....:zawstydzona/y:
Ja to bym też chciała wiedzieć który z wiesiołków jest najlepszy...i jakiej firmy...robie wywiad medyczny :-D ;-)
 
Witajcie Kochaniutki w ta piekna Niedziele Palmowa!
Dzien dobry! Ale gdzie ona tam piekna, leje jak z cebra u mnie.

Witajcie Dziewczynki :-)

Edzka ja tam cos szukałam na necie i w sumie cos nie cos wiem...aczkolwiek widziałam że dziewczyny tu takie konkretne wiadomości podawały...Tylko że ja wtedy tematem nie byłam zainteresowana i poprostu pominełam go.....:zawstydzona/y:
Ja to bym też chciała wiedzieć który z wiesiołków jest najlepszy...i jakiej firmy...robie wywiad medyczny :-D ;-)
Adiva, dziewczyny rzeczywiscie pisaly o konkretnym wiesiolku z tranem. I nawet fotke wrzucily. To Majeczka chyba byla. Ja sobie tutaj kupilam, to nie polece, bo tu lekarstwa inne:-). Ale z czystym sumieniem polecam wiesiolka!!! Obserwacja sluzu to teraz czysta przyjemnosc:-D.
 
Z tranem?? :baffled::baffled::baffled: oj to mi przez gardło nie przejdzie...

A pogoda jak na Niedziele Palmową średnia dziś...Szaro jakoś tak chociaż nic nie pada...za oknem mi jakiś Ptasior ćwierka :-) Ja musze mojego zaciągnąć do kościoła dzisiaj...bo wrocił z nocki i jeszcze spi a jak znam życie...to cały dzień bedzie nietomny chodził...ale nie ma zmiłuj sie idziemy i koniec :-)
 
heheheh dobrze że to w tabletkach :-)

Dziekuje za pomoc :-) Jak to miło jak człowiek ma pytanie i wie że może zapytać i zawsze ktoś mu pomoże....odzwyczaiłam sie od takich ludzi:tak::-D
 
Witajcie dziewczynki!!! jestem po ślubie 2 lata i nasze starania sie zaczeły od grudnia 2007 fakt nie kochamy sie z mężem co dzień lecz tylko raz w tygodniu niestety ma nocne zmiany ale powiem wam ze gdy miałam teraz w marcu dni płodne to normalnie 3dni pod rząd:sorry2:teraz powinnam dostać 19 okres i czekam nie robiłam testu bo to bez sensu tak sie boje że nic nie wyjdzie :no: będę czekać jak tylko ciocia przyjedzie dam wam znać .... oby nie :shocked2:

Witaj na forum u nas czas lepiej mija :tak: bo dziewczyny sa SUPER :-D.
Zycze powodzenia w zafasolkowaniu sie i oby ta wstretna 2 nie przyszla :no:
 
reklama
Czesc dziewczynki ja wpadla tylko na chwile bo ide dalej lezec :-( .U mnie ok jajnik mnie troche
wlasnie kuje wiec faolinka rosnie :-) .
Ja zostalam wlasnie sama z rodzicami bo M pojechal do Katowic na mecz pilki noznej :-(
ja jakbym mogla chodzic to pojechalabym z nim ale niestety nie moge :-( i teraz juz czekam na niego i mi zle ze go nie ma :-( i do kosciola nie moge isc :-( a tak bym se poszla .
Milego dnia i udanych staranek :-)
 
Do góry