reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

To ja sie pobawie teraz w detektywa i zapytam czy jestes siostra pewnej BB forumowiczki, blizniaczej mamy listopadowej 2007? Kiedys kiedys przegladalam glowny watek starankowy i ona sie tam pojawiala.
A co do lekarza, to byc moze masz racje, moze poprostu mial gorszy dzien. Jakby nie bylo lekarz tez czlowiek:tak:.

Migotko tak, jestem siostrą Ewelinki :tak::-D:tak:
 
reklama
Witajcie, nie zdążę przeczytać Waszych postów, taka jakaś zakręcona dzisiaj jestem i nie wyrabiam z czasem, to chyba przez pogodę, bo to u mnie nie jest normalne no i chyba mnie coś bierze, katar, ból głowy, ale walczę.
Chcę Wam tylko napisać, że wiem jak będzie wyglądał koniec świata, tak jak dzisiaj w Krakowie, co za paskudna pogoda, śnieg z deszczem plus olbrzymi wiatr i to wszystko wymieszane ze słońcem, koszmar jakiś i do tego przenikliwe zimno.
fee

Dobrej nocki życzę
 
Witam :) Majeczko i Loretko nie dajcie sie chorobsku, mam nadzieje, ze jutro pogoda bedzie lepsza, bo niby u nas (we wrocławiu)jest ok, ale cisnienie jest okropne, a zle cisnienie u mnie = bol glowy, a do tego dochodzi okropna migrena ech... powstrzymuje sie ile moge, zeby niebrac tabletek przeciwbolowych (mam specjalne od neurologa na migrene), ale ostatnio przez to cisnienie ech .. szkoda gadac, troszke sie martwie jak to bedzie wygladalo jak bede w ciazy, jesli zlapie mnie migrena, jutro ide do nowego ginekologa to go zapytam.
Milej nocki zycze :-)
 
witajcie!!
ja wczoraj weszlam na chwilke bo tak zmoklam i bylo mi tak zimno :-(boje sie zebym sie znow nierozchorowała!!
Majeczko Loretko duuuuzo zdrówka Kochane:tak::tak:
Migotko dam znac jak wroce! ide dzisiaj na 18 do gina! Migotko juz niedługo będziecie cieszyli się fasoleczką zobaczysz!! ja mono Kibicuję:tak::tak:

A u mnie dziewczynki narazie nic nie wiadomo co z tą umową o pracę na rozmowie sie skonczyło ale wiecie kurcze cały czas mysle o uciekającycm każdym dniu ehh ja sie wykoncze chyba..:-(wiecie z jednej strony chciałabym isc do tej pracy i juz szybko podpisać umowę ale z drugiej strony tez jakbym teraz miała dzidzie to by było wspaniale! ale już 4 cykle staran i nici z fasolki! Narazie się nie staramy dajemy czas mojemu szefowi co będzie z umową .. ale wszystko do czasu;-)
 
Migotka77 - tak jestem siostrą kajuni. Jest ona wspaniałą mamusią 2 ślicznych chłopców.

Za tydz. w piątek idę na konsultację do innego lekarza. Zrobię sobie również usg i podstawowe badania w laboratorium.

Pozdrawiam i zyczę miłego dnia
 
Czesc dziewczynki chcialam sie przywitac w piatkowy poranek :-) pewnie niektore z was sie ciesza ze mamy juz piatek :-) ja zmagam sie teraz z mdlosciami i cala noc sie zmagalam :-(
dobra ide was poczytac :-)
 
Witajcie kochane staraczki
mam adzieje ze wybaczycie mi te moje pojawianie sie raz na pare dni ale nie czuje sie najlepiej wiecznie mdłosci zawroty glowy i straszne zmeczenie mimi iz prawie nic nie robie :-( dzis tez wpadłam tylko na chwilke, by zobaczyc co słychac u loretki i

dorotki no i sprawdzic czy sa jakies dobre wiesci o dwuch cudownych II :-)

Gusiu dziekuje ci ze o mnie pamietasz :-D jestes kochana u mnie oki
oczywiscie tez zmagam sie z mdlosciami ,nudnosciami i wymiotami :tak: mam
juz ich dosc ale z drugiej srtony dobrze ze one sa bo wczesniej tez je mialam
i skonczylo sie ze fasolka rosnie i ma serduszko wiec skoro one sa nadal
to pewnie znaczy to tylko same dobre wiesci :-D
 
Migotka ale szczesciara z Ciebie tez bym bardzo chciala do Polski do mamusi na pyszny obiadek,ale niestety dopiero okolo lipca bedzie to prawdopodobne,bo przeciez tyle co wrocilam z urlopu:-(

Gusiu skarbie dbaj o siebie i fasolke i spij tyle ile Twoj organizm sie tego domaga:tak:dzieki za fluidkki
Dorotko a co tam u Ciebie cos ostatnio zamilkalas,wszystko w porzadeczku u Ciebie i Fasolki

jestem jestem wiem ze zadziej do was zagladam ale wiesz to dla dobra fasolki
bo takie siedzenie przed kompem nic dobrego mi nie przyniesie tzn fasolce he he .
Ja to chetnie bym z wami siedziala caly dzien ale niestety nie moge ale wiesz co
wogole ja widze ze sie zmienialam tzn przyzwyczajenia niektore sie u mnie
zmienily ja juz to widze a co dopiero bedzie pozniej :-D
 
reklama
Cześć dziewczynki :-D

Wszystkim chorowitkom życzę zdróweczka!!!!

Migotko fajnie, że lecisz do Polski :-)

Kasiu, czekamy na wieści - tak, tak wiem, że dopiero po 18 :sorry2:

A ja jestem na etapie rozglądania się za fryzjerem - chciałabym się dzisiaj zapisać na wtorek-środę w przyszłym tygodniu. W jednym salonie juz byłam ale niestety nie ma już miejsc :dry:. Jak tak dalej pójdzie to zostane z odrostami na święta :dry:
 
Do góry