reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie :-)

Tak z nudów zaczełam przeglądać inne tematy i okazało sie że nie ma jeszcze żadnej mamy grudniowej...no jak to tak może być ?? Temat pieknie otwarty ale pustkami świeci...przytulać sie laseczki przytulać:-D nie ma wakacji od staranek ;-)

Nenius szkoda że tak daleko mieszkasz...u nas fryzjerka moja ( a jest rewelacyjna ) by cie bez problemu przyjeła...tak jak mnie ostatnio...poszłam sie umówić i do razu mnie na fotel posadziła :-)

A tak w ogole to życze miłego, ciepłego i słonecznego dzionka :-)
 
reklama
Witajcie Kochane!!!!!!!!!!!
Kasia czekamy dzisiaj wieczorkiem na dobre wiesci od gina:tak:sciskam i tzrymam kciuki:-)
Adiva no to musiamy sie zaczac intensywnie starac ,co by nie zabraklo na grudnioweczkach naszej Reprezentacji ;-):tak: Do robotki Dziewczyny raz dwa trzy......................:-D:-D
Nenius ja tez tutaj mam zawsze przeboje z fryzjerem,juz nieraz mi sie zdarzylo byc z odrostami po pachy bo miesiac wczesniej juz nie bylo wolnych miejsc:wściekła/y:
Dorotko a Ty skarbie jak sie czujesz ,no i fasoleczka ktora masz pod serduszkiem ,wszystko w porzadeczku?????sciskam

Milego Dnia Wam wszystkim zycze,buziaczki:-)
 
Ale ja sie staram kochana :-) i staram sie zagrzac do walki inne dzieweczki bo cosik tu sie strasznie zastoj zrobił ostatnio...
 
nio cosik prawda ze w jakims korku utknelysmy,ale mam nadzieje ze teraz jak sie ruszymy na wiosne to sie posypia fasolki jedna za droga:tak::-D
czego Wszystkim Staraczkom z calego serca zycze:tak::-) i sobie tez ale tak po cichu zeby nie zapeszyc;-)
 
Booooo np niektórzy....czytaj JA...mają dziś takiego lenia że nawet mi sie podrapać nie chce jak mnie zaswędzi....byłam rano na zakupach spożywczych...teraz kwiatki przesadzałam...i normalnie czuje sie zmeczona jakbym 10 km przebiegła...może kawa mnie postawi na nogi...:-)

I do tego doszły zgada i mdłości...tylko sie nie jarać...dla mnie to normalne objawy przed @...
 
Czy ja mogę się dopisać do listy staraczek 2008, ,bo dziś przyszła @ , więc od tego miesiąca staramy się na poważnie :-) , a słyszałam że dopisywanie to tu :-)
 
reklama
Do góry