reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Witam was serdecznie :-)

Oj i ja coś dzisiaj weny nie mam do pisania :confused: Wybaczcie mi :happy2:


Stokrotko2317 witaj serdecznie wśród staraczek i wystaranych :-)

Dzisiaj tak ładnie świeci słoneczko mmmm.......:-D
 
reklama
Wiatjcie tak tak jakies pustki dzisiaj ,ja to wene mam tylko ze nie mam do Kogo pisac,a przeciez nie bede sobie samej odpisywala nie:cool2::sorry2:
Stokrotko witamy goraco wsrod Staraczek,pierwszy cykl starnek przed Toba ,aby byl szczesliwy trzymam kciuki.

a ja czytam te stronke ktora mi polecila Nenius bardzo ciekawa to takie forum ginekologiczne,juz przestudiowalam wszystkie mozliwe hormonki ktore jak zle pracuja to utrudniaja zajscie w ciaze,i wogole duzo ciekawych artykulow tam jest:tak::tak:

A co tam u Was Kochane co porabiacie????????:-)
 
Nieeee no to nie ma sensu...musze sie położyć i pokimac chociaż godzinke bo zaraz na serio zasne na klawiaturze....cholerna pogoda, cholerne hormony...wpadne do was pozniej...
 
witajcie staraczki
jak ja sie ciesze ze wszystko wraca do normy i ze serduszko bije u cudownej fasolki dorotki a juz wogóle ucieszyłam sie jak zobaczyłam naszej kajuni chłopaków sa bombowi, bardzo sie ciesze ze zaczynamy wszystkie mysec tylko pzytywnie i tak ma byc tylko optymizm ponoc tak łatwiej sie zyje a zobaczycie ze dobre mysli przyciagaja tylko dobre sytuacje aby tak dalej kochane:-)
 
Czy ja mogę się dopisać do listy staraczek 2008, ,bo dziś przyszła @ , więc od tego miesiąca staramy się na poważnie :-) , a słyszałam że dopisywanie to tu :-)
witaj słoneczko
im nas wiecej tym weselej i zawsze jest z kim po klachac o troskach i radosciah wiec witamy z całego serca i oby staranka były owocne i zaraz po nich na tesciku były dwie piekne II :-)
 
reklama
dobra uciekam choc o tej poze totu troszke pusto:-( ale nie bebe siedziec za długo bo musze jeszcze posprzatac i obiadek na 17/00 wyszykowac jak maz przyjdzie głodny to zaraz bedzie myszkował po garkach :-) do zobaczenia jutro bo dzis to juz chba nie dam rady juz jestem spiaca a co dopiero bedzie później a jeszcze mamy do tesciowej jechac :-) chyba bede juz u niej spala :-)
 
Do góry