reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
ja też łapie......czekajcie sieć zrobie [ XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxX ] --> to bardziej drut kolczasty przypomina ale co tam.....łapie ile sie da :-D :-D
 
gusia80, adiva - zaraz 26. napiszę co lekarz mi powie... Ale póki co to za tydzień w piątek idę na konsultację i usg do innego doktorka.
Pozdrawiam i przesyłam moc serdecznych uścisków (a dla Ciebie adiva - pozytywne fluidki... trzymaj się ciepło i wierz!!! Wiara czyni cuda)
 
Migotko dzięki! ja tez zakupie sobie temometr będe sie starała obserwowac cykle .. ale najpierw czeka mnie wizyta u gina juz jutro !! zobaczymy na jakie badanka mnie skieruje !!
Kasia koniecznie daj znac jak bylo. Pozdrawiam cieplutko.

Do lekarza chodzę cały czas prywatnie. Ogólnie to jestem z niego bardzo zadowolona. Uregulował mi wszystkie hormony, zawsze poświęca bardzo dużo czasu na interpretacje wyników, wykresu... Ale wczoraj to po prostu ??? Nie wiem, może miał jakiś zły dzień... Nie chcę go tłumaczyć, bo zobaczę 26.03. jak się zachowa - jak będzie podobnie to zmienię lekarza!
Jakoś nieciekawie się czuję... Odpoczywam cały czas, ale jutro to pojadę chyba do rodziców (i małych bliźniaków) w Kościerzynie (ja mieszkam w Gdańsku).

To ja sie pobawie teraz w detektywa i zapytam czy jestes siostra pewnej BB forumowiczki, blizniaczej mamy listopadowej 2007? Kiedys kiedys przegladalam glowny watek starankowy i ona sie tam pojawiala.
A co do lekarza, to byc moze masz racje, moze poprostu mial gorszy dzien. Jakby nie bylo lekarz tez czlowiek:tak:.

A teraz co u mnie u mnie oki tylko jestem juz troche zmeczona tym lezeniem hi :-),
ta monotonia mojego dnia ale dla dziecka wszystko :-) i jestem zmeczona tymi mdlosciami
i wymiotami :-( ale to oznacza ze fasolinka ROSNIE :-) a i te mdlosci mi kiedys przejda.

Dorotko, biedactwo, mdlosci tak jak mowisz kiedys mina. Lez sobie lez to dla waszego dobra.

Witajcie kobitki. Wczoraj bylam u G.i czywiscie moje przeczucia sie potwierdzily. Ewolucji nie bylo...dostalam leki i mam przyjsc znowu i znowu i bedziemy sobie ten kolejny cykl obserwowac... :baffled:

A to Flox i Uranija




adiva a u nas strajkuja - juz jak dla mnie za dlugo- ci kolesie od pradu i sobie co pare godzin wylaczaja pstryczki ,to tu,to tam.....juz 2 razy mialam ciemnosci egipskie w klinice i nie moglam pracowac....cale szczescie ze do tej pory nie przytrafilo sie to podczas operacji....no i do tego jeszcze strajkuja smieciarze -nie musze mowic jaki "zapaszek "unosi sie przy smietnikach,ktore w Atenach sa na ZEWNATRZ:wściekła/y: wczoraj strajkowali lekarze,aptekarze....dzis autobusiarze,metro nie dziala itak na okraglo....
Ale piekne zwierzaki!
Elektra mam nadzieje, ze lekarstwa pomoga i juz niedlugo malutka fasoleczka rozgosci sie w brzuszku.
Dopiero co napisalam, ze mieszkasz sielankowo (ta plaza,latawce i pistacje eech), ale chyba to odwolam, nie cierpie strajkow!!!

Witajcie kochane staraczki
mam adzieje ze wybaczycie mi te moje pojawianie sie raz na pare dni ale nie czuje sie najlepiej wiecznie mdłosci zawroty glowy i straszne zmeczenie mimi iz prawie nic nie robie :-( dzis tez wpadłam tylko na chwilke, by zobaczyc co słychac u loretki i dorotki no i sprawdzic czy sa jakies dobre wiesci o dwuch cudownych II :-)
Pewnie, ze wybaczymy! Trzymaj sie Gusiu cieplutko.

jak nikt nie chce wysyłac fluidków to ja dla wszystkich puszcze po raz trzeci
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
te na niebiesko to na chłopca a teraz na dziewczynke
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:-):-D:-):-D

O rety! Fluidki. Nalapalam troszke. Dzieki wielkie! Buziak dla Ciebie.

Pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki. Starcza mi sil na podczytanie czasem, z pisaniem gorzej.:zawstydzona/y: A teraz probne matury mam do poprawy wiec w ogole ... :baffled:
No to masz duzo zajecia Maggie. Teraz probne, ledwo odsapniesz beda prawdziwe matury. A czego uczysz jesli mozna spytac? Bo ze w finskim liceum to wiem.

Dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

No i bylabym zapomniala, zalatwilam sobie urlopik i jade w kwietniu na 10 dni do Polski. Juuupi! Juz sobie obmyslam menu na zyczenie:-).
 
Migotka ale szczesciara z Ciebie tez bym bardzo chciala do Polski do mamusi na pyszny obiadek,ale niestety dopiero okolo lipca bedzie to prawdopodobne,bo przeciez tyle co wrocilam z urlopu:-(

Gusiu skarbie dbaj o siebie i fasolke i spij tyle ile Twoj organizm sie tego domaga:tak:dzieki za fluidkki
Dorotko a co tam u Ciebie cos ostatnio zamilkalas,wszystko w porzadeczku u Ciebie i Fasolki
 
reklama
Migotka ale szczesciara z Ciebie tez bym bardzo chciala do Polski do mamusi na pyszny obiadek,ale niestety dopiero okolo lipca bedzie to prawdopodobne

He he, wiem i ciesze sie oromnie. Mi kulinarnie dogadzac bedzie babcia, bo mamci niestety juz kilka lat nie ma wsrod nas:-(. Ale babcia juz "sie grzeje", a dziedek liste zkupow szykuje. Jeszcze musze tylko brata pogonic, zeby chate ogarnal i moga mnie witac!
 
Do góry