reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć Kobietki. Ja dzisiaj mimo słoneczka w ponurym nastroju. Zdaje się, że kolejny miesiąc będzie bez upragnionej fasolki. Nie mogłam się doczekać i zrobiłam dzisiaj rano pre-test. No i wyszedł negatywny. Nie mam jeszcze wszystkich wyników hormonków (zaginęły w przychodni), ale estradiol w 12-tym dniu tylko 160. Powinno być powyżej 200 - tak słyszałam. Zdaje się, że coś jednak u mnie nie gra. :-( W przyszłym tygodniu pójdę na konsultacje do gin.

Dużo łatwiej byłoby czekać na spełnienie marzeń, gdyby mieć pewność, że w końcu się spełnią ... Czego Wam wszystkim i sobie życzę :tak:
 
reklama
77Ewcia, glowa do gory! Marzenia sie spelniaja, wszystkie tutaj w to wierzymy. Predzej czy pozniej, ale sie spelniaja:tak:. Nie martw sie na zapas, znajda sie wyniki badan (a swoja droga jak moga je gubic w przychodni :shocked2:) i lekarz na pewno Ci pomoze. Zycze powodzenia i trzyma za Ciebie kciuki.

Ewelinka27, Malgorzata witajcie!

Loreta milo Cie widziec z powrotem! Duzo duzo sloneczka Ci zycze, nie tylko tego za oknem, ale i w serduszku. Buziak!

Droga Kasiu, bardzo mi przyrko ze @ przyszla. Wiem dokladnie co czujesz, bo razem szlysmy sobie przez ten cykl niemal leb w leb i do mnie tez @ przyszla. Dzieki za wspieranie mnie w ciagu tych dwoch tygodni i zycze Ci powodzenia na rozmowie z Dyrkiem. Wiesz, tak sobie mysle,ze jesli zdecydujesz sie podjac ta prace i odlozysz staranka to moze odetchniesz troszke psychicznie od myslenia o fasolce, a jak juz przyjdzie wlasciwy moment na ponowne dzialania to pojdzie raz dwa? Tego Ci zycze. Trzymaj sie i daj znac co tam ustalilas.

Oj martwi mnie nasza Dorotka. Dorotko jestem myslami z Toba i Twoim malenstwem. Trzymaj sie dzielnie!


Dziewczyny czy ktoras z Was uzywala kiedys, albo wie cos o elektronicznych testach owulacyjnych?
 
witajcie dzisiaj to jest WIOSNA:-):-)ale jest pięknie !! ja wlasnie z mezulem wrocilam z zakupow:tak:

Loretko tak sie ciesze Kochana ze do nas wrocilas!! musimy sie wspierac i zobaczysz bedzie dobrze !!

malgorzata1979 witaj wsrod staraczek !!
Dorotko trzymaj sie dzielnie i walcz o fasolke !! Duzo zdrowka Kochana i wracaj do nas!!
edzka-it milego slubu !! a imprezka tez bedzie??

Dziewczynki dziekuje wam za wsparcie naprawde juz mi lepiej i nawet nie przezywam tak tej @ ... Jutro ide na rozmowe do Dyrka zobaczymy co zaproponuje, jak zwykle chodzi o kase ehh to zycie i umowe bo obecnie mam umowe na zastepstwo i w kazdej chwili moge stracic prace !! ale trzymajcie kciuki jak zaproponuje cos ciekawego to biore a z dzidzia poczekamy tzn ze starankami moze tak 6 miesiecy ale nie myslcie ze was opuszcze !!! dlaje bede staraczka 2008:tak::tak::-)

Migotka77 dziekuje Ci Kochana!! moze masz racje ehh na pewno masz tez rozmawialam z mezem mama moja i siostra i wszyscy mi tak radza wlasnie!! moze troszke skupic sie na pracy a jak juz bedzie umowa to juz nie bedzie stresu noi wyluzowac!!!

Pozdrawiam was cieplutko i zycze owocnych staranek !!:-):-)
 
witajcie to znowu ja juz po slubie cywilnym ,tutaj to polega na tym ze nie robi sie zadnej wielkiej imprezy tylko zwykly obiad ze swiadkami i najblizsza rodzinka a weselisko bedzie za 2 tygodnie ,ale tutaj to nie ma co porownywac do naszego polskiego wesela,po kosciele wszyscy goscie do restauracji na obiadek i po ptakach ,jest to kwestia jakichs 5 godzin z msza w kosciele:baffled::confused:wiec sobie nie potancujemy przy orkiestrze jak to u nas w Polsce do bialego rana ,a szkoda poszlabym na takie Polskie wesele z prawdziwego zdarzenia:-):tak::-D

Jestem ciekawa co tam u naszej Dorotki moze jej M da jakies dobre wiesci dzisiaj,jak sie czuje Ona i fasoleczka.Czekamy na Ciebie kochana:-):tak:

Malogorzata1979 witaj wsrod nas staraczek:-)
 
Strasznie mi miło ze mnie tak przyjełyscie-dziekuje:tak:

badania jakie mi zlecił lekarz to: własnie krzywa cukrowa i FSH, LH, TESTOSTERON
:confused::confused:

w przyszłym tygd.lece zrobic te badania bo jak narazie jakies grypko mnie zaatakowało i czuje sie OKROPNIE.Zreszta wydaje mi sie ze w czasie choroby nie powinno sie robic tych badan:baffled:


duzo słoneczka kazdej z Was bo w Łodzi w tej chwili mam go sporo:-)
Małgosiu a lekarka nie określiła Ci dni cyklu kiedy masz robić te badania? Bo ja FSH i LH miałam robić w 3dc, a następnie powtórzyć po zarzyciu CLO w 10dc.
Co do choroby to nie ma ona żadnego wpływu na te badania, chyba że bierzesz jakieś leki
Cześć Kobietki. Ja dzisiaj mimo słoneczka w ponurym nastroju. Zdaje się, że kolejny miesiąc będzie bez upragnionej fasolki. Nie mogłam się doczekać i zrobiłam dzisiaj rano pre-test. No i wyszedł negatywny. Nie mam jeszcze wszystkich wyników hormonków (zaginęły w przychodni), ale estradiol w 12-tym dniu tylko 160. Powinno być powyżej 200 - tak słyszałam. Zdaje się, że coś jednak u mnie nie gra. :-( W przyszłym tygodniu pójdę na konsultacje do gin.

Dużo łatwiej byłoby czekać na spełnienie marzeń, gdyby mieć pewność, że w końcu się spełnią ... Czego Wam wszystkim i sobie życzę :tak:
Ewcia trzymaj się kochana, teścik to chyba za szybko zrobiłaś, a co do estradiolu to w fazie owulacyjnej norma jest od 34-400pg/ml, więc się mieścisz, chyba, ze w 12 dc u Ciebie jeszcze nie zaczęła się faza owulacyjna tylko jest faza folikularna (pęcherzyk rośnie i przygotowuje się do pęknięcia) to norma jest do 160, więc jest ok. Normy przepisałam Ci z moich wyników badań, też ostatnio robiłam estradiol, więc są wiarygodne.
Więcej optymizmu Ci życzę i uśmiechu

KasiuJ82
pyzate_emotikony_45.gif

7
Loreta milo Cie widziec z powrotem! Duzo duzo sloneczka Ci zycze, nie tylko tego za oknem, ale i w serduszku. Buziak!
Dziewczyny czy ktoras z Was uzywala kiedys, albo wie cos o elektronicznych testach owulacyjnych?
Dziękuję Migotko, co nas nie zabije to nas wzmocni. Ja żyję i jestem o wiele bardziej silniejsza, a o tych testach nic nie wiem. Niestety.
witajcie to znowu ja juz po slubie cywilnym ,tutaj to polega na tym ze nie robi sie zadnej wielkiej imprezy tylko zwykly obiad ze swiadkami i najblizsza rodzinka a weselisko bedzie za 2 tygodnie ,ale tutaj to nie ma co porownywac do naszego polskiego wesela,po kosciele wszyscy goscie do restauracji na obiadek i po ptakach ,jest to kwestia jakichs 5 godzin z msza w kosciele:baffled::confused:wiec sobie nie potancujemy przy orkiestrze jak to u nas w Polsce do bialego rana ,a szkoda poszlabym na takie Polskie wesele z prawdziwego zdarzenia:-):tak::-D
Edzko, niestety u nas w Polsce też zaczynają być w modzie takie śluby. Obiad, deser i do domu. Sama w tamtym roku byłam na takich dwóch.

A ja wpadłam do Was na chwilę aby potem nie mieć za dużych zaległości (ostatnio nie mogłam się odczytać), a mąż z synkiem poszli na rower.
Jak wrócą to zabieramy się do robienia wielkiej palmy na konkurs do przedszkola, Niedziela Palmowa już nie długo.
usmiechy_17.GIF
 
:-(Czesc dziewczyny wyszlam dzis ze szpitala i weszlam do was na chwile
ale nie wiem kiedy do was wejde bo moje dziecko na 99 % niezyje :no:
i ja nie wiem co sie ze mna stanie :wściekła/y::no::no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-(
 
Wtedy co wam pisalam lekarz nie powiedzial mi ze widzi serduszko i ja przeczuwalam
ze mnie oklamal wczoraj inna babka w szpitalu zrobila mi usg i pecherzyk jest i
jest to prawie 7 tydzien a serduszka ona za chiny nie widzi :-(.
Dzis rano chcial mi ten lekarz co oklamal ze jest serce zrobic dzis zabieg
czyli zabrac moje malenstwo :-( ale ja wyszlam na wlasne zadanie wole isc jutro do swojego
gin i we wtorek na zabieg do innego miasta i do innego szpitala :-(.
Wole czekac na SMIERC MOJEGO DZIECKA W DOMU NIZ W SZPITALU :-(
 
O rany, Dorotko tak bardzo mi przykro. Trzymaj się kochana jesteśmy myślami z Tobą. Może to jakaś olbrzymia pomyłka i Twój lekarz powie, że wszystko jest dobrze. trzeba mieć do końca nadzieję. Czekamy tutaj na Ciebie.
 
reklama
Do góry