reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dla zainteresowanych objawami wczesnej ciąży, oto co znalazłam:....

.... Bywa również tak, iż pomimo braku ciąży kobieta odczuwa powyższe dolegliwości. Najczęściej wywołane są one czynnikiem psychicznym w sytuacjach ogromnej chęci posiadania potomstwa ....

Doswiadczylam tego na wlasnej skorze, objawy byly, a jakze, a ciazy nie bylo :no:.
Teraz staram sie nie nakrecac, ale nie nakrecaj sie tu czlowieku ....

Trzymajcie sie kobietki, objawow ciazowych zycze polaczonych z pieknymi dwoma kreseczkami :tak::tak:
 
reklama
Dorotka zycze Ci zebys wkotce zobaczyla piekne i zdrowe male serduszko. Trzymaj sie i wracaj na forum, czekamy!
Kasia masz takie dolegliwosci, ze wiesz, na dwoje babka wrozyla :-). To tak jak u mnie. A pryszczami sie nie przejmuj, to tez moze byc sprawka fasolki.

Loreta dzieki za ten artykul. Tam jest napisane, ze moje bole jak na @ moga zwiastowac fasolke. Oby! Zawsze mam bole przed @, ale dwa trzy dni przed a nie tydzien. Poczekamy zobaczymy:-).

Maggie to ja tez dolaczam do Klubu Milosniczek Krakowa. Twojego stazu jednak nie pobije, spedzilam tam fantastyczne 7 lat! I baaardzo tesknie za tym miastem.

Ewcia powodzenia na badaniach. Wszystko bedzie dobrze. A wlasciwie to kiedy Ty testujesz? Moze badanka nie beda juz potrzebne. Przynajmniej te:-).

A skoro o wiesiolku mowa, to tez sie tutaj rozgladalam i moza go kupic bez problemu zarowno tego zwyklego jak i tego z tranem. I jakby co, kupie ten z tranem skoro tak polecacie.
 
oj ja wlasnie sie zastanawiam czy nie isc na ostry dyzur,boli mnie w dole brzucha z lewej strony,jest mi strasznie nie dobrze,boli glowa do tego mnie trzesie ,a temp.36.4 i chce mi sie spac .nie wiem co robic.
 
Migotko, zostały mi jeszcze hormony do zrobienia w 21-szym dc. A testowanko 13.03. Gdyby przyszła @, będę miała komplet badań dla doktorka ...

Betiinko, temp nie wskazuje na stan zapalny, może to jakaś niestrawność???
 
majeczko gratuluje i 3mam kciuki,ja byłam u gina i jak na razie musze poczekac i pokazac sie za 2tyg bo jeszcze serduszka nie widac.Bardzo sie ciesze wiesz?pamietam jeszcze nie tak dawno pisałysmy o swoich odczuciach i rozzaleniach kiedy pojawiała sie tylko jedna kreseczka,super,super,3maj sie ciepło,bede zaglądac i czekac na wiesci;-)
Oczywiscie za Was dziewczynki równiez 3mam kciuki abyscie szybko dołaczyły.
 
Ewcia w takim razie trzymam kciuki zeby bylo ok. Koniecznie daj znac co Ci tam wyszlo.

Betiinka, jak sie czujesz? Dziwny ten spadek temperatury, dopiero co pisalas, ze masz powyzej 37:shocked2:.
 
No nie poszlam do lekarza,jakos mi sie lepiej zrobilo.A temp.36.4 to temp. pod pacha tamta z innego miejsca:sorry2: mierzona rano.
 
Loretko, w 3dc robiłam LH, FSH i estradiol, w 12 - jeszcze raz estradiol, a teraz na 21-szy dc zostały progesteron, prolaktyna, testosteron no i TSH
 
reklama
Dziwne, że prolaktynę robisz dopiero teraz, mi zawsze gin mówił, że prolaktynę w 3dc, a mozna powtórzyć w 10dc. Ja jutro mam 3dc i robię badanka FSH i estradiol i już się boję wyników, będę czekała na nie jak na wyrok, bo mi 2 miesiące temu FSH wyszło 14.2, a miesiąc temu 16.2, a norma jest do 10.
 
Do góry