reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
odbra uciekam bo musze isc do przychodni mezowi skierowanie do chirurga załatwic i zrobic małe zakupy a potem pakowanko jak dobrze ze rano mnie moj kochany maz zawiezie bo jak bym miała trzaskac sie autobusem to chyba by mnie trafiło :-D i pobódka by była nie o 6/00 tylko o 5/00 a jataki spioszek ostatnio jestem dobra koncze zajze pózniej papa
 
Cześć,


Nenius a co u Ciebie, wirus Was juz zostawił w spokoju?

eh............:baffled:

Sławek ma sie dobrze, wczoraj zjadł pizzę :szok::szok::szok: Wariat!

Ja - sama nie wiem, wieczorem gorączki nie miałam, biegunki ani innych sensacji poza bólem brzucha też nie ale jakaś taka nie do życia byłam - blada, bez sił, energii do życia :baffled:

Tylko ten mój mały biedak :-( - no musze przyznać, że nie wymiotuje już, biegunki nie ma ale taka jest osłabiona, że się chwieje (w nocy sie nawet przewróciła), zamiast tańczyć jak zawsze to tylko siedzi na kolanach :-(, nie chce jeść (boi sie wymiotów), z piciem też nieszczególnie (w nocy sie ucieszyłam bo wypiła prawie 2 kubeczki - nadrabiała dzień), smecty nie chce (może to i dobrze bo przecież nie ma biegunki). Rano przekonałam ją do jogurtu (niezbyt dobrze bo to mleczny produkt no ale ma te wszystkie bakterie) ale minę potem miała niewyraźną, przypuszczam że ją mdliło :baffled:, no i na brzuszek narzeka.

Przepraszam za te szczegółowe opisy ale martwię się :-(. Niby wiem, ze trzeba czekać, widzę nawet po dorosłych, że to długo trwa, że brzuch boli jeszcze kilka dni po ustąpieniu objawów ale choroba dziecka to takie obciążenie psychiczne dla matki :-(. Wolałabym sama być o wiele bardziej chora ale, żeby z nią było już dobrze...
 
nenius, kochana przykro mi, że Darusieńka tak to przechodzi. Uważaj tylko aby twoje słonko się nie odwodniło, duuuużo picia wciskaj w nią. I ucałuj malutka od cioci z BB i zycz szybkiego powrotu do zdrowia.
 
Jeśli chodzi o przeziębienie to ja wciąż walczę z katarem i przyznam szczerze że trochę już się niepokoję bo @ miałam dostać wczoraj lub dziasiaj a narazie echo.... Miałam czekać z testem do piątku ale chyba go dziś kupię i jutro zrobię bo nie wytrzymam tej niepewności a jakbym juz dostała @ to wziełabym bez lęku jakieś leki na to przeziębienie a jeśli wyjdzie test pozytywny to zaraz będę dzwonić do mojego lekarza. Wystraszyłam się tego że przez infekcję mogłabym stacić potencjalną fasolkę :-( A jak jest katar bez gorączki to też jest to groźne?


Trochę mi dzisiaj niedobrze i nie wiem czy to nerwy czy też coś innego....

Orientujecie się czy test można też zrobić w ciągu dnia czy tylko rano po przebudzeniu?
 
nenius, kochana przykro mi, że Darusieńka tak to przechodzi. Uważaj tylko aby twoje słonko się nie odwodniło, duuuużo picia wciskaj w nią. I ucałuj malutka od cioci z BB i zycz szybkiego powrotu do zdrowia.

Nenius zgadzam sie z Wanilia :-D wciskaj w nia duzo picia a zobaczysz ze bedzie dobrze .Nenius jestesmy z Toba bedzie dobrze
 
moniola po terminie spodziewanej @ test mozna zrobić o każdej porze, tak bynajmniej czytałam na ulotkach. A jesli chodzi o sam katar to wydaje mi się, że nie jest groźny dla fasolki.
 
reklama
Jeśli chodzi o przeziębienie to ja wciąż walczę z katarem i przyznam szczerze że trochę już się niepokoję bo @ miałam dostać wczoraj lub dziasiaj a narazie echo.... Miałam czekać z testem do piątku ale chyba go dziś kupię i jutro zrobię bo nie wytrzymam tej niepewności a jakbym juz dostała @ to wziełabym bez lęku jakieś leki na to przeziębienie a jeśli wyjdzie test pozytywny to zaraz będę dzwonić do mojego lekarza. Wystraszyłam się tego że przez infekcję mogłabym stacić potencjalną fasolkę :-( A jak jest katar bez gorączki to też jest to groźne?


Trochę mi dzisiaj niedobrze i nie wiem czy to nerwy czy też coś innego....

Orientujecie się czy test można też zrobić w ciągu dnia czy tylko rano po przebudzeniu?

to zalezy jaki test ,niektore mowia ze na czczo a niektore ze nie ma znaczenia
jaka jest pora dnia ja polecam Quick Vue czy cos takiego ;-) ale
jak pojdziesz teraz do apteki i poprosisz o test ciazowy ktory mozesz wykonac w ciagu dnia to napewno ci cos poradza daj znac czy idziesz go kupic i czy zrobisz go dzis ?:tak:.
A moim zdaniem jest lepiej jak jest katar bez goraczki ,bo najniebezpieczniejsze
dla fasolki jest wysoka goraczka .
 
Do góry