reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Zdal egzamin czyli praca stala pewna i dobrze platna juz ma:tak: wie jak bardzo ja tego pragne, jak marze o malym stworku niosacym radosc, jak chce nosic czesc jego pod serduszkiem i jak chce wychowywac cudowne malenstwo i on tez tego chce.. chce o mnie dbac w ciazy,chce tulic i calowac brzuszek z Kubusiem.. chce byc przy porodzie i trzymac mnie za reke a pozniej patrzec jak rosnie nasz maly ukochany i upragniony Szkrabek:-)
 
reklama
Iwonaka no to cieszę sie bardzo ze podjeliscie ta decyzje i to bardzo dobrą decyzję o starankach!!
Jestem ciekawa co u naszej electry? Czy ma juz magiczne 2 kreseczki?

Ja własnie w pracy jestem ..wczoraj sie troche pozarlam z mezulem:-(
Bo ja badzo pragne tego dziecka a on mowi jak edzie to bedzie i tutaj sie roznimy w tej kwestii. moze i on ma racje ja za bardzo sie nastawiam i czekam na testy a on nie chce zeby mi bylo przykro..

To całuje was gorąco staraczki oraz wystarane 2008 ;-)
Jak wroce do domku to was poczytam pewnie bedzie z 5 stronek:-):-)
 
Witaj Kasiu, właśnie kiedy Electra wraca bo się zgubiłam?
Co do stosunku męża do planowania dziecka, to mój ostatnio też przebąkuje żebyśmy sobie już dali spokój, mamy jedno więc mamy dla kogo żyć.
Ja jeszcze twardo obstaję za próbami, dopóki nie wykorzystam wszystkim możliwych wspomagaczy. Nie po to objadam się hormonkami od roku żeby teraz sobie odpuścić, no i do tego te 12 kg więcej i ciągle rośnie, Jestem bardzo uparta, potrafię wiele znieść żeby osiągnąć swój cel. Ale się rozpisałam, jak każda ze staraczek tyle napisze to będziesz czytać dobre parę godzin hehe.
pozdrowienia_05.GIF
 
Mój maz pierwszego dnia też przeżył szok-musiał się z tym przespać. A rano mowił,ze nas Kocha... Jak dzwoni to tez tak mowi...głos mu sie łamie jak ja mu mowię,ze my go też kochamy:-)
Tata nic nie wie... Bo zaraz wszyscy beda wiedziec (lubi sie mna chwalic...A wnukiem to ja juz sobie wyobrazam) Na razie chcemy żeby zostało to w naszym gronku (pozniej i tak sie nie da ukryć;-))
Boli mnie brzuszek...zaraz idę spać...
Przytulam Cie mocno Iwonko:-) Zawsze bedę Ci wdzięczna za okazane (okazywane) i mi serduszko:tak: Ścskam Cie i buziam

Majeczko jak tam dzisiaj brzuszek? mnie wczoraj pierwszy raz zabolal ale to chyba
od tego syropu wlasnej roboty :tak: bo po nim mialam NUDNOSCI :tak: a pozniej
brzuch mnie bolal dzis rano tez po tym syropie mialam NUDNOSCI :-D.
Ja czuje sie dzis juz dobrze kaszel mam rano najgorszy ale nie biore tych antybiotykow wole ten syrop z cebuli ;-).
 
Dzien dobry kochane:-)
widze ze epidemia dotyka coraz wiecej TZtow;-)
Ja mojemu na razie odpuscilam...ale biorac pod uwage ze zbliza sie @ bedzie mial przerabane:-D
 
agbar, czemu odpuściłaś? Skąd wiesz że @ przyjdzie? Może nie przyjdzie, przed @ są takie same objawy jak na początku ciąży.
 
Bry lasencje :-)....ja od 8 nie śpie i tak tylko czekałam aż coś sie zacznie dziać na forum :-)
 
Hej babeczki :-) Ja dopiero co wstałam, a własciewie jeszcze bym pospała, ale obudził mnie klient z rana i nie dał mi spać. Ale nawet się cieszę bo szkoda dnia na spanie. Życzę wszystkim dużo słońca:-):-):-)
 
agbar, czemu odpuściłaś? Skąd wiesz że @ przyjdzie? Może nie przyjdzie, przed @ są takie same objawy jak na początku ciąży.

tak prosil o wybaczenie ze zmieklam:-)
jakies przeczucie takie mam ze @ przyjdzie...ale sie nie martwie, moze nawet w sumie lepiej....na dniach bedziemy sie przeprowadzac, a to i stres i noszenie i bieganie po schodach tam i z powrotem....
 
reklama
Bry lasencje :-)....ja od 8 nie śpie i tak tylko czekałam aż coś sie zacznie dziać na forum :-)

no to niechaj sie dzieje;-)

Hej babeczki :-) Ja dopiero co wstałam, a własciewie jeszcze bym pospała, ale obudził mnie klient z rana i nie dał mi spać. Ale nawet się cieszę bo szkoda dnia na spanie. Życzę wszystkim dużo słońca:-):-):-)

uroczyscie oznajmiam iz slonce dotarlo do mnie:-)i w ogrodku znalazlam zonkilka w pelnym rozkwicie:-)
 
Do góry