reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

rudka- siostra o której wspominam w poscie jest moja rodzona, ona dostala @ tydzień przed moim pozytywnym testem :-(; dzwoniła do mnie podpytac sie o pigułki bo ja brałam 8 lat i była bardzo przygnebiona. Same wiecie jak ważna jest dla pozytywnych wyników psychika... ja myślę, ze te nieudane próby i śmierć zapłodnionych 7 jajeczek (to przecież już malutkie dzieci) to dla niej straszna trauma....

strasznie współczuję Twojej siostrze :-(
 
reklama
nenius- nie tylko dla niej trauma, pewnie dlatego jestem z wami w tym poście... jest we mnie tyle strachu przez to wszystko, ona jest starsza i przez lata żyję w przekonaniu, że o dzidziusia to trzeba bedzie powalczyć...

a ja lubie krótkie włoski (sama ich nie mam bo mi nie pasują niestety :-( ) i jakby mi pasowały obciełabym sie króciuteńko...
a co mąż na to? juz widział? mój by mnie nosił na rekach
 
a mój przyszły mąż wyrzuciłby mnie z chałupy jakbym przyszła w obciętych włosach:szok: jak związuje to już nie znosi a jakbym obcięła to zapewne do slubu by nie doszło:-D:-D:-D
 
teraz nie wiem jak tu jej powiedzieć o dzidziusiu, ona juz tyle prób ostatnio miała nieudanych... to moze ja za bardzo zaboleć, a chciałabym bysmy sie mogły obie cieszyc brzuszkami...nieudało jej się w tym samym cyklu co mi udało... :-(
Na pewno będzie się cieszyć Twoim szczęściem, może "zarazisz ją brzuszkiem".:tak: Trzymam kciuki za siostrę.

hiihiihihi ktoś zauważył zmianę w moim wyglądzie?
Świetnie wyglądasz:tak::tak:

A wiec tak bylam dzisiaj u ginki mam 14 dc iiiiiiiii
az 3 pecherzyki dominujace :szok: :tak::-D
2 na prawym 19mm i 17mm i jeden na lewym 19mm
pani doktor byla zaskoczona bo przeciez dopiero dwa dni temu byl tylko jeden pecherzyk 13 mm, ale oczywiscie zdecydowalam sie na PREGNYL chociaz byla tym przerazona troszeczke, bo sa szanse na TROJACZKI :laugh2::laugh2::laugh2::tak:
I teraz mam pytanie: skoro dzisiaj dostalam pregnyl i najlepiej jest sie przytulac co drugi dzien to mam zaczac dzisiaj i pojutrze czy jutro i popojutrze :confused::confused::confused: bo nie wiem kiedy sa najlepsze szanse :zawstydzona/y:
Gratuluje tylu pęcherzyków. Ja dostałam pregnyl w piątek a przytulaliśmy się w sobotę wieczorem i niedzielę wieczorem. (i jeszcze jeden dzień przed pregnylem). Trzymam kciuki :-D:-D:-D

Magdalenka38 to super, że pięknie rośnie :-)
 
Ostatnia edycja:
rudka- dziękuje że mnie rozumiecie i cieszę się strasznie że mam w Was takie wsparcie. Ale wiesz co jest jeszcze piękne? że Mężulo tez mnie rozumie, mogłby się popukać w głowę, a On przytuli i powie że będzie dobrze. Miło mieć takie oparcie.

pixella77- przykro mi z powodu Twojej siostry, ale będzie dobrze, trzeba mieć nadzieje :blink:

nenius- naprawdę pięknie Ci w takich włoskach :tak: to był bardzo dobry krok, wyglądasz ślicznie. Ja ścinałam na krótko jakoś na wielkanoc, ale juz odrastają i ja się cieszę bo wolę siebie w związanych i dłuższych włosach, ale zawsze jest potrzebna jakaś odmiana.

magdalenka38- 3mam kciuki i czekam na relacje co tam u maluszka :tak:
 
reklama
magdalenka przynies dobre wiesci:)

marzenixx samych pozytywnych wróżb, zawsze słyszalam ze nawet jak ma byc cos zlego to wrozki tego nie mówią, ja czesto slysze opinie ze do wrozki idzie sie na jakis rodzaj terapii-uslyszec cos pozytywnego i dla zabawy chocby:)
 
Do góry