reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

czesc dziewczynki nie mam juz zadnych zludzen..... dostalam @.. i do bani mam humor..://
pixella77- trzymam mocno za ciebie kciukasy:)
rudka- dziekuje kochana za rady ale co do tempki to jest tak jak powiedziala pixella77, to nie jest tak ze ja sie tylko nakrecam,, tu na tym portalu kazda z nas sie nakreca, a tempka wlasnie sluzy temu zebysmy po darmo kasy nie tracily na testy... mozna sprawdzic - spadnie to trzeba jeszcze poczekac a jak nie spadnie szybko leciec po tescik.. stres ja caly czas przezywam,, i zyje w niepewnosci czymierze czy nie mierze tempki..
nienus, kingus, jarzebinka- dziekuje dziewczynki za wsparcie

czuje sie jak zbity pies .. dzis dostalam,....i co teraz?? no coz zaczniemy znow od
poczatku.. ale swiadomosc ze tym razem nic nie wyszlo po prostu mnie doluje.... kiedy mi sie uda... czy wogole uda.... takie mysli mnie tez nachodza..:/:baffled:


Strasznie mi przykro Kochana, ściskam Cie mocno :* w końcu i nam sie uda.
 
reklama
tikanis nie smutaj się słonko, pomysl somie że dobrze że już jest-bo szybciutko zleci i zaraz nowe staranka i mozliwosci!!!wiem że to nasze ględzenie nie bardzo pomaga(bo swoje się wie) ale moze choc troszeczke radosci dodamy tobie.

kingus ale kochanie, obronisz sie napewno, i juz będziesz miala te cholerne studia za sobą!!! wiem jak jest trodno, jak sie pracuje i studiuje.Ja mam podobna syt.mam ok.10 egzaminow w tej sesji!!!!!!!!! koszmar! jeszcze praca, budowa, i człowiek ledwo żywy.A co studiujesz???i jaki masz temat pracy???

tricolor witam serdecznie, i resztę nowych stareczek, ktorych wczesniej nie przywitalam
 
tikanis lap na nastepny cykl musi wystarczyc ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
kingus ale kochanie, obronisz sie napewno, i juz będziesz miala te cholerne studia za sobą!!! wiem jak jest trodno, jak sie pracuje i studiuje.Ja mam podobna syt.mam ok.10 egzaminow w tej sesji!!!!!!!!! koszmar! jeszcze praca, budowa, i człowiek ledwo żywy.A co studiujesz???i jaki masz temat pracy???
Studiuje pedagogikę resocjalizacyjną a temat mam: Niepowodzenia szkolne jako pierwszy etap demoralizacji.
Ja na szczęście tylko studiowałam nie pracowałam, po wakacjach zaczną się ogromne zmiany bo muszę pracę znaleźć.
Trzymam kciuki za Twoją sesje :-)
Ale się załamałam bo na poniedziałek zapowiadają 33 stopnie- mam nadzieje, że im się prognoza nie spełni.
Wkręciłam się w tą piosenkę- taka życiowa :-) http://janekrudy102.wrzuta.pl/audio/byc9mbDShy/03-czeslaw_spiewa___maszynka_do_cwierkania
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki nie mam juz zadnych zludzen..... dostalam @.. i do bani mam humor..://
czuje sie jak zbity pies .. dzis dostalam,....i co teraz?? no coz zaczniemy znow od poczatku.. ale swiadomosc ze tym razem nic nie wyszlo po prostu mnie doluje.... kiedy mi sie uda... czy wogole uda.... takie mysli mnie tez nachodza..:/:baffled:

Tak sobie myslę i cos mi sie widzi, że Ty blokujesz mozliwośc poczęcia psychiką... Mierzenie temperatury to nie wyrokowanie, to ma Ci pomóc poznac swój organizm. Ja wiem, że chcesz, sama chciałam i czekałam sporo czasu, ale udało się gdy wyluzowałam. Dziś masz 1 dzień cyklu, usiądź spokojnie, daj sobie czas, np pół roku. To nie jest dużo, to tylko kilka cykli. Weź kartke i zapisz co musisz zrobic przez ten czas, że musisz nauczyc się słuchac swojego organizmu i po to mierzysz temperaturę. Jeśli nie masz profilu na 28 dni, to zrób, tam pomogą Ci dziewczyny interpretowac wykresy. Co jest problemem zdrowotnym u Ciebie, jakieś niewyjaśnione objawy, niedoleczone zęby, uczulenia. Bierz olej z wiesiołka. I zajmij się tym jako częścia starania się o dziecko. Oczywiście w tym samym czasie możecie sie starac czynnie, nie ma przeszkód, ale najważniejsze jest takie dogłebne przygotowanie gruntu pod poczęcie.
Do tego wycisz się, pij melisę jeśli chcesz, słuchaj raz dziennie muzyki która poprawia Ci humor, pobaw się w areomatoterapię.
Bo te pół roku zleci i jak tak dalej pójdzie to bedzie to 6 miesiecy nerwów, płaczu, dołów na darmo. A może byc, jeśli nie czas pojawienia się maluszka, to przynajmniej uspokojenia wnetrza i przygotowanie duszy na niego. TWORZENIE DZIECKA MA BYĆ DLA WAS RADOŚCIĄ, a nie nerwami i obowiazkiem.
 
Tak sobie myslę i cos mi sie widzi, że Ty blokujesz mozliwośc poczęcia psychiką... Mierzenie temperatury to nie wyrokowanie, to ma Ci pomóc poznac swój organizm. Ja wiem, że chcesz, sama chciałam i czekałam sporo czasu, ale udało się gdy wyluzowałam. Dziś masz 1 dzień cyklu, usiądź spokojnie, daj sobie czas, np pół roku. To nie jest dużo, to tylko kilka cykli. Weź kartke i zapisz co musisz zrobic przez ten czas, że musisz nauczyc się słuchac swojego organizmu i po to mierzysz temperaturę. Jeśli nie masz profilu na 28 dni, to zrób, tam pomogą Ci dziewczyny interpretowac wykresy. Co jest problemem zdrowotnym u Ciebie, jakieś niewyjaśnione objawy, niedoleczone zęby, uczulenia. Bierz olej z wiesiołka. I zajmij się tym jako częścia starania się o dziecko. Oczywiście w tym samym czasie możecie sie starac czynnie, nie ma przeszkód, ale najważniejsze jest takie dogłebne przygotowanie gruntu pod poczęcie.
Do tego wycisz się, pij melisę jeśli chcesz, słuchaj raz dziennie muzyki która poprawia Ci humor, pobaw się w areomatoterapię.
Bo te pół roku zleci i jak tak dalej pójdzie to bedzie to 6 miesiecy nerwów, płaczu, dołów na darmo. A może byc, jeśli nie czas pojawienia się maluszka, to przynajmniej uspokojenia wnetrza i przygotowanie duszy na niego. TWORZENIE DZIECKA MA BYĆ DLA WAS RADOŚCIĄ, a nie nerwami i obowiazkiem.
podpisuje sie calym sercem pod tymi slowami i powtarzam to co na poczatku wylecz zabki, wyjdz na prostą a na pewno sie uda,jeszcze sie bedziesz z tego wszystkiego kiedys smiała tuląc dzieciatko,a kiedy to bedzie...pozwol MU zdecydowac.przytulam mocno
 
jejku dziecwzynki ale jestescie kochane... wyryczalam sie, oczka mam zapuchniete ale ok...ulzylo troszke... teraz czuje nawet po sobie ze musze wyluzowac.. za bardzo wszytsko przezywam , placze co chwila mam bardzo duze skoki nastrojow.. co nie jest zbyt dobre...postaram sie w tym cyklu wiecej luzu ... oczywiscie tempke bede mierzyc ale tak jak powiedzial kluliczek dla poznania organizmu i bablyss - naparwde jest mi latwiej jak mnie tak wzytskie wspieracie i kazda cos od siebie doda... sprawia to ze nie czuje sie sama,, ze jednak ktos mnie rozumie... ze wie co sie dzieje i radzi patrzac obiektywnie.. dziekuje kochane..
Reniak- azjestem ciekawa musze to poczytac jutro o sw. dominkiu..:)
maguds1983- lapie i nie puszcze:happy:
magdalenka38, konkretna- wiem dlaczego lubie ten portal odwiedzac bo zawsze moge na was i inne dziewczynki liczyc:);-)
 
reklama
Dziewczyny słyszałyście może o teście po stosunku (PCT) lub teście migracji (Swim-up)? Robiła może, któraś z was??

Jesteśmy już po trzech stymulacjach z clo, histeroskopi i HSG... w sierpniu czeka nas kolejna tura stumulacji oczywiście jak do tego czasu nam sie nie uda.

Pomyśleliśmy z mężem że może do tego czasu spróbować może jeszcze tego ale się zastanawiamy.
 
Do góry