reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

kinguś ty naprawde masz za 3 dni obrone :confused: jejku i nic sie nie strsujesz??? ja na sama mysl juz trzese kolankami a nawet pracy jeszcze nie napisalam!!!! :cool2:
koNkRetna ja ma dwoch starszych braci baaardzo dobrze cie rozumiem :tak: ich ulubiona zabawa bylo ciaganie mnie za wlosy po podlodze :baffled:
Ja się stresuje i to bardzo. Pobolewał mnie brzuch i myślałam, że może mi się udało ale to chyba bardziej stres. Teraz okropnie boli mnie głowa. Do obrony to tylko czytam moja pracę i nauczę się podstawowych pojęć. Pocieszam się tym, że podobno nikt nie oblał jeszcze obrony. Jak się pisało samemu pracę to zawsze coś się pamięta mam taką nadzieję. Kiedyś na stresik to wzięłabym jakieś tabletki albo wypiła lampkę wina ale teraz gdy sie staramy to raczej nie możliwe więc radzę sobie jak mogę.
Jestem jedynaczką i niestety nie mam takich przygód jak Wy.

Magdaim83 popieram Rudke,że lepiej samemu nie decydować o duphastonie, próbuj może się dodzwonisz się do swojego lekarza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jest moze tu tos z okolic bedzina?? albo chodzi ktoras z Was do dr sleczki do prywatnej kliniki polozniczo-ginekologicznej w k-ach na łubinowej??chodzi mi o opinie na temat tej kliniki a zwlaszcza lekarzy:)
A moze by tak kiedys zorganizowac spotkanko staraczek co wy na to??pozalic sie,wymienic doswiadczeniami jakto kobiety majace ten sam problem;)
 
kinguś- hehe cieszę się że moja opowieść wywołała u Ciebie uśmiech :-D hyhy to jeszcze jeden dobry tekst mojego braciszka jak był mały to zamiast w pacierzu " w imię ojca" mówił " miłe łącia" hehehe:-D a teraz wyrosło z niego bydle okrutne ( w sensie fizycznym) i tylko siłownia mu w głowie...

Eve84- miło że mnie rozumiesz :tak:hehe raz mama kazała nam zjeść zupę mleczną bo jak ktoś nie zje to dostanie w tylek, ja swoja zjadłam poszłam sobie z kuchni i zaraz dostałam w tyłek, za co? bo mój ukochany starszy brat postawił swój pełen talerz na moim miejscu... :laugh2:

kinguś- hehe Kochana i chyba nie ma za bardzo czego żałować ;-)

Dzisiaj byłam rano zrobić tą prolaktynę, wynik będę miała dopiero we czwartek bo w małej miejscowości mieszkam i wyniki jadą do większej, i już dzowniłam na 1 lipca się umówiłam do gina., to będzie 16 dzień cyklu, może jakieś ładne jajeczko zobaczy albo coś? Zobaczymy co tam się będzie działo. A puki co dzisiaj Mężuś wraca, więc pewnie w weekend za wiele nie popiszę.
 
Jest moze tu tos z okolic bedzina?? albo chodzi ktoras z Was do dr sleczki do prywatnej kliniki polozniczo-ginekologicznej w k-ach na łubinowej??chodzi mi o opinie na temat tej kliniki a zwlaszcza lekarzy:)
A moze by tak kiedys zorganizowac spotkanko staraczek co wy na to??pozalic sie,wymienic doswiadczeniami jakto kobiety majace ten sam problem;)

no spotkanie fajna sprawa tylko chyba dość cieżko byłoby nas spędzić w jedno miejsce hihihii bo z różnych stron jesteśmy...
 
kinguś to ty masz na obronie pytania tylko z zakresu pracy ???? bo jak tak to masz super bo ja bede miala tez 3 pytania z calosci studiow tzn chyba ze specjalizacji!! i tego sie panicznie obawiam bo to strasznie obszerny materiał!!:baffled: (inżynieria środowiska- wodociągi i kanalizacja) i wlaśnie nie ma czego żalować co do starszych braci a w szczegolnosci 2!!! o zgrozo ci moi to chyba adoptowani albo ja bo to nie mozliwe zeby nas splodzili ci sami rodzice!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D
koNkRetna dobre z ta zupa!!! :-D ja kiedys (~4 latek) dostalam rykoszetem w przepone jak bracia sie tłukli i troszke glos stracilam (jakos tak to pamietam) to leczyli mnie witaminą C - dzieki Bogu niczym innym :-D
 
kinguś to ty masz na obronie pytania tylko z zakresu pracy ???? bo jak tak to masz super bo ja bede miala tez 3 pytania z calosci studiow tzn chyba ze specjalizacji!! i tego sie panicznie obawiam bo to strasznie obszerny materiał!!:baffled: (inżynieria środowiska- wodociągi i kanalizacja)
Mój promotor powiedział, że pytania będą z pracy mgr i obok pracy więc wszystkiego się można spodziewać. Co ma być to będzie... już niedługo opowiem jak było ale przedtem czeka mnie stresujący weekend w oczekiwaniu na obronę i wynik testu. To chyba trochę dużo jak dla mnie :errr:
 
Tak siedze sobie w pracy i mysle jak sobie dopomoc:)..a moze podacie jakies pozycje ktore mga pomoc..slyszalam ze od tylu jest super jak mezczyzna ma male parametry a potem nozki do gory, ale podobno klasyczna tez jest dobra..a moze macie jeszcze inne pomysly jak pomoc naturze??
 
reklama
kingus ja tez sie nasluchalam ze obrona to formalnosci,swiadczy tym moj przypadek,nie mialam tak kolorowo zeby znac pytania,recenzent zapytal mnie o jakieś teksty zrodłowe mojej pracy z którymi sie nie zgadzal,nie odpowiedziałąm bo przeciez nie moge sie wglebiac w prace naukowe i ich racje, ktore cytuje..a moja opiekunka obrazila sie na mnie i zadała mi pytanie ze swojej pracy doktorskiej:angry: na szczescie pamietałam o co chodzi bo bylo to w czasie studiow, takze mimo ze nie mialam na obronie de facto zadnego pytania z zakresu mojej pracy ocene koncową dostałam dobrą. Ale moja siostra studiuje na politechnice i tam juz jest system ze obrone nie wszyscy muszą zdac, w tym roku oblal jeden chlopak z jej roku plus uswiadomiono go na obronie ze nie wszyscy muszą byc magistrami...zwazywszy na ciezkie studia to juz bezczelnosc...ale tam tez pytają z zakresu studiow z tym ze daja wczesniej ok 100 pytan ktore moga byc zadane....takze ciesze sie ze po roku z polibudy zrezygnowałąm:)
 
Do góry