reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
chyba mam juz schizy...czuje metaliczny smak w ustach, spac mi sie chce spie po 12-15 godzin, glowa mnie boli i kluja od czasu do czasu jajniki a i piersi bola przy dotyku...i sluzu mnostwo bialego...jutro z rana zmierze tempke..to dopiero 16 dc, ja zwariuje pewnie wmawiam sobie te objawy bo bardzo bym chciala....:-(
Ja dlatego przestałam czytać o objawach ciążowych- bo wszytko później miałam ;-) Dlatego lubię to forum bo tu nikt cię nie wyśmieje gdy mąż tylko puka się w głowę :-) Póki nie ma @ zawsze jest nadzieja, głowa do góry.
A głowa niestety też mnie boli :-(
Dlatego szkoda, że nie ma jakiegoś światełka na ciele, które zapalałoby się w ciąży- wtedy było by łatwiej ale nie było by niespodzianek.

:baffled:a wogóle to brzuch mnie cos dzis pobolewa tzn podbzusze, tak jakos dziwnie jakby na @?? :confused:jakby na owulacje
Może owulka się zbliża ;-) Zajęłaś się przygotowaniami do ślubu to ani się obejrzysz jak będzie fasolka.
 
Ostatnia edycja:
nenius- na imię mam Maura bo tak się mamusi wiele lat temu spodobalo, chyba miała z 16 lat jak usłyszała to imię i postanowiła że jak będzie córa to Maura i koniec i tak jestem sobie Maura hehe;-) a no i ksiądz mnie nie ochrzcił, hehe tzn ochrzcił ale musiałam mieć kolejność Anna Maura, później w urzędzie zmieniłam :-) a teraz najlepsze: mój dziadek tata mojej mamy pyta jak ja będę miała na imię, a moja mama na to że Maura, a dziadek powiedział że co to w ogóle za imie, że nie będzie tak do mnie mówił, a jak mama spytała jak będzie mówił to powiedział: będę mówił... DZIEWCZYNKO hehehe:-D Później jak mówił do mnie Ania to mój wtedy 3 letni braciszek go uświadomił: " Dzidku to nie jest Ania, to jest Maura, niunia, gruba torba ale nie Ania" :-D
 
hej u nas w tym cyklu nic nie bedzie (męza nie ma) ale nastepny mam nadzieje ze juz tak:-)

Aj ci mężowie, ciągle ich nie ma, no ale są niezbędni do zafasolkowania :tak: mój na szczęście już jutro z poligonu wraca i zaczynami się starać. No i jutro rano na prolaktyne idę, a później zadzwonie do gina się na wizytę umówić. Pozdrawiam serdecznie
 
termin @ mam na 21 czyli na sobote i mam nadzieje ze nie przylezie choc cycuchy mnie nie bola..:////:baffled:

ja też mam teoretycznie planowany termin @ na sobotę, u mnie i tak cos może sie pojawić bo w poniedziałek odstawiłam duphaston.

HEJ DZIEWCZYNY
Znajdzie sie jeszcze miejsce dla jednej staraczki wypatrujacej 2 kreseczek??
Jeszcze 12 dni do testowania...moze bedzie prezent dla meza bo broni biedaczek mgr inz 27 a jeszcze tak sie stara:)...Powiedzcie mi kochane czy to prawda ze seks co drugi dzien oslabia chlopakow i moze byc trudnosc w zafasolkowaniu??

Witam nową staraczkę:)


Ja planuje w poniedziałek zrobić betę, następnie w środę i w czwartek iść do lekarza... Zobaczymy co z tego wyjdzie...
 
witam Staraczki!!!

troszke długo mnie nie bylo, ale regularnie was podczytuje.Mam teraz gorący okres,więc żadko piszę.Ja juz powoli trzeżwieje z wielkich przygotowan i wspomagan mojej ciąży.
ja zaszlam jak juz zrezygnowalam ze wszystkiego,nawet ze staranek,takze glowa do góry:)
Ja planuje w poniedziałek zrobić betę, następnie w środę i w czwartek iść do lekarza... Zobaczymy co z tego wyjdzie...
trzymm kciuki:)
 
kinguś czasami o tym myślę ze jak zajme sie przygotowaniami to nie będę myśleć i może się uda, ale podświadommie kiedy zbliża się @ nie da się nie mysleć "a może tym razem nie przylezie"?, pomimo iz mysle owiele wiele mniej niz na początku to i tak się na to czeka :zawstydzona/y:
no ale zobaczymy, wogóle mialam ten okrez pokręcony jakiś, wogóle nie bolał mnie brzuch , ani troszke!:no: do tego trwal 2 dni ale to norma , tylko ze potem po kilku dniach troche jakby mi poleciało krewki jescze po przytulankach z przemusiem, i od tego czasu mam brązowe upławy!! ja nie wiem co sie stało :-(a dzis mnie jeszcze podbrzusze dziwnie boli:baffled: nie wiem, ale aż sie boje iść do gina :-(
 
Marzenixx to może akurat się fasoleczka wgryzła:)bo z nami, babami to nigdy nie wiadomo....wszystko się przestawia, i takie tam....ech ciężki los kobiety....ale ja mysle że to plamienie, to raczej takie okolo owulacyjne i nic zlego nie będzie...jak już to raczej dobrego(dzidzi)...wiesz ja nidawno bylam u gina i rozmawialismy tez na ten temat.Więc poinformowal mnie że plamienia po miesiączce i okolo owulacji sa normalne...będzie dobrze.Marzenixx kiedy my wkoncu zajdziemy w tą ciąże??:-(
 
dobry wieczor drogie panie, no coz latwo sie mowi "nie myslec" to samo siedzi ... ale coz dobrej mysli trzeba byc, ja poki co co raz mniej podejrzewam sie o bycie w ciazy, czasem mnie zakluje w podbrzuszu ale nie jest mi niedobrze ani nic.... w sumie to zadnych objawow... a okresu nie ma i tak wiec moge sobie czekac.. testu nie bede poki co robic no bo w sumie nic nie wskazuje na ciaze.. a test jeden to 10 euro.......... za jakis czas zrobie sobie escik ale jeszcze poczekam i poprobuje :-D w sumie to zamiast nad fasolka.. trzeba sie oddac przyjemnosci.. i moze wtedy sie uda :)

kingus z tym swatelkiem to nie gupi pomysl :) ale chyba trzeba byc cierpliwym i tyle..bo teraz to sie chyba juz nie da zamontowac zadnego swiatelka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie serdecznie z Wami i pragnę dołaczyc do waszego grona STARACZEK a starac sie bede poraz 4 :) w poprzednim cyklu sie nie udało chociaz miałam chyba wszystkie objawy jakie tylko można sobie wymyślec i przeczytac ale cóż przyszla chwila prawdy i po tygodniowym spoźnieniu przyszła ta której imienia lepiej nie wypowiadać hehehe Wiec bede sie z wami dzielic radościami i smutkami Bede krzyczeć głośno jak zobacze dwie kreseczki a płakać i szlochac jak ta wredna znów zawita ....
 
Do góry