reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

14 dzień po owulacji ( o ile rzeczywiście była tego dnia) to jakiś 3-4 tydzień ciaży (poprawcie mnie jeśli sie mylę) moim skromnym zdaniem zdaniem test może wyjsc pozytywnie ...
Bardzo dziękuje Ci za odpowiedź, dzięki usg wiem mniej więcej kiedy była owulacja.
Jeśli się udało to było by super ale nie nastawiam się...Niestety nie mam żadnych objawów mogących świadczyć, że się udało :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
kinguś- jedni piszą, że 8-10 dni po owu im wyszedł test beta z krwi pozytywny >5 ale ciążą obumarła i nie wyszło.... inni, że 5 dni po @ negatywny a jednak w ciazy byli, ile kobiet tyle mozliwości....
nie martw się, 23.06 to świetny dzień na test, ja postanowilam poczekać do 26.06, cykle ostatnio miałam różne, najkrótszy 28 dni więc mogłabym już w sumie 23.06testować a najdłuzszy w ostatnim czasie ..... hmmm chyba ze 44, ale licze ostatnich 5cykli i wychodzi mi średnia 29 dni....
u mnie od potencjalnego jajeczkowania ustalonego niestety tylko na podstawie testów owu 7 dni mineło, ale temp. wzrosła do 37.1 rano więc chyba jajeczkowałam, tylko moglismy nie trafić w dzień, albo mogło jajko nie pęknąć albo sto innych powodów czemu akurat nie tym razem....
 
Witajcie dziewczyny dawno tu nie zagladalam i wiekszosc mnie nie zna ale moze jeszcze sa dziewczyny ktore mnie pamietaja :-)
Chcialam napisac co tam u nas :-) wiec ciaza rozwija sie dobrze i bede miala upragniona
CORECZKE OLIWIE :-)
U niej jest oki wsio badania wychodza oki troche gorzej ze mna ale nie ma zle tzn wyniki krwi moglyby byc lepsze :-)Moja Ksiezniczka kopie mnie juz od 17 tygodnia i 3 dni i jak na 1 dziecko to dosc wczesnie i wlasnie teraz tez mnie kopie i chyba POZDRAWIA starajace sie ktore mnie pamietaja :-)
Wszystkim zafasolkowanym GRATULUJE i dbajcie o siebie :-)
 
14 dzień po owulacji ( o ile rzeczywiście była tego dnia) to jakiś 3-4 tydzień ciaży (poprawcie mnie jeśli sie mylę)
betahcg ma takie przykładowe normy:
1-5 brak ciaży:-(
>5 ciaża:-)
3tydz - 5-50 mIU/ml
4 tydz- 5-430 mIU/ml
5tydz- 19-7340 mIU/ml
6tydz- 1000-56000 mIU/ml


moim skromnym zdaniem zdaniem test może wyjsc pozytywnie ...
powinien wykluczajac sytuacje gdzie betke masz 5-9 a testy od 10 lub 20 wykrywaja,no i zalezy w jakim lab sie robi betke,podam dla przykladu normy z mojego wyniku:
3-4tydz 16-156 mIU/ml
4-5tydz 101-4870....
5-6tydz 1110-31500
i moje wyniki byly takie: w 5tym tyg 6262mIU/ml a dwa dni pozniej cos ponad 11tys i taki przyrost podwojny swiadczy ze wszystko sie dobrze rozwija,tak mi moja lekarka kazala robic i to ma sens bo daje nie tylko potwierdzenie ciazy ale i informacje ze wszystko jest ok

dorota123... moja kolezanka ma córcie oliwke,przecudne dzieciatko
 
Ostatnia edycja:
witam Staraczki!!!

troszke długo mnie nie bylo, ale regularnie was podczytuje.Mam teraz gorący okres,więc żadko piszę.Ja juz powoli trzeżwieje z wielkich przygotowan i wspomagan mojej ciąży.folik biore, wiesiolka tez.Ale w tym cyklu napewno nic nie wyszlo.Męża ciągle nie ma w domu...więc jak miałoby coś byc.Juz powoli tracę entuzjazm, będzie co ma byc.Temperatury nawet w tym cyklu nie sprawdzalam.

KINGUŚ powiedz kochanie że choc u Ciebie sa szanse po wspomaganej owulce, i szybko nas tu informuj

marzenixx jak twoje staranka?jak tam idzie? twoj ślub juz niedlugo....

pozdrawiam was bardzo dziewuszki i szybkiego zafasolkowania:)
 
no oczywiście, normy są różne w każdym labolatorium....
zawsze powinni podać pod wynikiem tabelkę objaśniającą wynik

kiedyś robiłam w CM Damian w wawie i norma była :-)pod, nie znałam się na tym i pytam Pani z lab. co wynik oznacza i ....mnie oswieciła :-) 6 tydz ciąży....
szukałam wczoraj tego świstka ale przepadł, za to znalazłam test zwykły z apteki z II :-) dokumentujacy pojawienie się fasolki...ech....
teraz mam taki plan: jak sie pojawią II to będę skikać do sufitu, a jak nie to odliczac dni do nasteonego staranka....
 
witam Staraczki!!!

troszke długo mnie nie bylo, ale regularnie was podczytuje.Mam teraz gorący okres,więc żadko piszę.Ja juz powoli trzeżwieje z wielkich przygotowan i wspomagan mojej ciąży.folik biore, wiesiolka tez.Ale w tym cyklu napewno nic nie wyszlo.Męża ciągle nie ma w domu...więc jak miałoby coś byc.Juz powoli tracę entuzjazm, będzie co ma byc.Temperatury nawet w tym cyklu nie sprawdzalam.



marzenixx jak twoje staranka?jak tam idzie? twoj ślub juz niedlugo....

cześć słońce!:-D rzeczywiscie nie bylo cie troszki, ale nie amrtw sie ja tez coraz rzadziej, te przygotowania ślubne pochłaniają mnie całkiem :-(
staranka niby mamy odlozone ale wczoraj co nieco bylo:zawstydzona/y: ale i tak mam dni nieplodne wiec dupa:zawstydzona/y:
ale mysle ze jak nie teraz to juz nieldugo:tak:
kochaniutka nie martw sie na zapas moze akurat sie udalo! czasami staramy sie staramy i nic a tu raz sie przytulisz od niechcenia i fasolka!heheheh zycze ci tego!!:-Dbuziolki
 
chyba mam juz schizy...czuje metaliczny smak w ustach, spac mi sie chce spie po 12-15 godzin, glowa mnie boli i kluja od czasu do czasu jajniki a i piersi bola przy dotyku...i sluzu mnostwo bialego...jutro z rana zmierze tempke..to dopiero 16 dc, ja zwariuje pewnie wmawiam sobie te objawy bo bardzo bym chciala....:-(
 
:baffled:a wogóle to brzuch mnie cos dzis pobolewa tzn podbzusze, tak jakos dziwnie jakby na @?? :confused:jakby na owulacje:confused:? tak jakos dziwnie nie wiem czemu a przeciez dopiero mam 10 dc ...:confused: wydaje mi sie jakbym miala jakies upławy ale nic mi nie leci , no normalnie jakis zonk:confused:
 
reklama
Cześć dziewczynki,

nadrobiłam, ale nie dam rady odpisać każdej z Was :-(, tak więc tylko:


Witam Was dziewczyny..
Staram się pierwszy cykl po poronieniu i dzis odebrałam wyniki bardzo prosze o pomoc w interpretacji:
Prolaktyna 280 mIU/l
Testoteron 3,08 mIU/l
wyniki byly robione w 13 dc, i nie wiem czy sa dobre i czy mam sznse na ciaze przy takich wynikach.
Maz nie robil badan dopiero za 10 dni ma badanie spermy ale karmilam go:) pro menem..prosze o pomoc i dzieki wielkie:)
cykle mam regularne co 28-30 dni..

witam, na bwynikach niestety się nie znam więc nie pomogę

KINGUŚ wszystkiego naj naj naj lepszego z okazji urodzin :-):-):-):-):-)
Domu z ogrodem , psa z rodowodem , auta lux klasy i dużej kasy....... a gdy luksusów los skąpić będzie , po prostu szczęścia !!! Zawsze i Wszędzie !!!
No i oczywiście tego najważniejszego : II kreseczek za 5 dni na teściku !!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Mogę się podpiąć? Kingusiu wszystkiego dobrego kochana, zwlaszcza ślicznej fasolinki :-D

dziewczyny (te które staraja sie o dzidziusia nr 2) czy po porodzie macie mniejsze czy wieksze bóle miesiączkowe? jak wcześniej nie miałam żadnych to obecnie 2 pierwsze dni @ ledwo żyję, i od rana na przeciwbólowych jadę...

u mnie zdecydowanie sie poprawiło :tak:

hej dziewczyny:-) tak was sobie nieśmiało podczytuję od jakiegoś czasu i postanowiłam się do was przyłączyć, mam nadzieję że mogę? właśnie zaczeliśmy z mężem starania o drugiego szkraba ale mam stracha , bo w przypadku naszego synka starania trwały prawie 3 lata:-(, ten cykl jest teraz naszym 3 cyklem starań i oczywiście mam nadzieję , że osttatnim,

Pewnie, że możesz, witaj :-)


hehe mnie to 22 lata temu ksiądz nie chciał ochrzcić, bo co to za imię Maura? hyhy mówił że to pogańskie ;-)

no właśnie się zastanawiałam jak masz na imię :-)

Witajcie dziewczyny dawno tu nie zagladalam i wiekszosc mnie nie zna ale moze jeszcze sa dziewczyny ktore mnie pamietaja :-)
Chcialam napisac co tam u nas :-) wiec ciaza rozwija sie dobrze i bede miala upragniona
CORECZKE OLIWIE :-)
U niej jest oki wsio badania wychodza oki troche gorzej ze mna ale nie ma zle tzn wyniki krwi moglyby byc lepsze :-)Moja Ksiezniczka kopie mnie juz od 17 tygodnia i 3 dni i jak na 1 dziecko to dosc wczesnie i wlasnie teraz tez mnie kopie i chyba POZDRAWIA starajace sie ktore mnie pamietaja :-)
Wszystkim zafasolkowanym GRATULUJE i dbajcie o siebie :-)

O Dorotka :-D, super, że się odezwałaś :-), zastanawiałam się co u Was :tak:

A ja odebrałam wyniik badania czystości pochwy i zdaje mi się, że są ok :-) Do gina idę w sobotę :tak:
 
Do góry