reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witam was
ylam zerknac na liste staraczek,,no spora lista i co najwazniejzsze sporo juz zoabczylos woje upragnione dwie kreseckzi,,super,,gratuluje.....

ja juz rok i 4 miechy i nic,,ale dmay rade

buziaiki
pzorawima
 
reklama
Czesc wszystkim!!!!!

Przed chwila wrocilam od poloznej bo musialam zalozyc karte ciazowa.Zrobila mi test aby potwierdzic ciaze i ....negatywny a ja wryk :sad: :szok:pyta sie czy robilam test ja na to ze tak tydzien temu i byl pozytywny nastepne pytanie czy przypadkiem nie plamie-odpowiedzialam ze nie po jakims czasie znow zrobila mi test i pokazaly sie ||
tylko ta druga taka blada. powiedziala ze to dlatego ze to wczesna ciaza. Ja juz mialam i nadal mam najgorsze mysli :-(Obliczyla mi termin porodu na 10 lutego i mam sie zglosic za 2 dni ale z tego wszystkiego to nie wiem po co :confused: Ale mi smutno :-(
 
Kinguś - to smaczego spaghetti ze szpinakiem :-) hehe ja juz na sobote domowe hamburgerki planuje bo Mężuś uwielbia, a coś mi się wydaje że znowu mi schudł na tym poligonie nieszczęsnym więc muszę się brać za dożywianie faceta, bo przecież nie lada wyzwanie przed nim - zmajstorwać małego człowieczka :happy:

Ewcia81 - pewnie że damy rade :-) kto ma dać jak nie MY! :-) 3mam kciuki

fff - nie brałam leku o nazwie duphaston, mam nadzieję że Tobie pomoże i juz niebawem zobaczysz swoje 2 kreseczki, a tak swoją drogą to lekarze są przezabawni żeby dawać hormony bez wcześniejszch badań co?

Shyla- a może za wcześnie test zrobiłaś? napisz ile się starasz i coś więcej o sobie :-)
 
Czesc wszystkim!!!!!

Przed chwila wrocilam od poloznej bo musialam zalozyc karte ciazowa.Zrobila mi test aby potwierdzic ciaze i ....negatywny a ja wryk :sad: :szok:pyta sie czy robilam test ja na to ze tak tydzien temu i byl pozytywny nastepne pytanie czy przypadkiem nie plamie-odpowiedzialam ze nie po jakims czasie znow zrobila mi test i pokazaly sie ||
tylko ta druga taka blada. powiedziala ze to dlatego ze to wczesna ciaza. Ja juz mialam i nadal mam najgorsze mysli :-(Obliczyla mi termin porodu na 10 lutego i mam sie zglosic za 2 dni ale z tego wszystkiego to nie wiem po co :confused: Ale mi smutno :-(

Nie martw się Kochana na zapas, może rzeczywiście to dlatego, że wczesna ciąża? nie martw się na zapas. Bo tylko dzidzie zestresujesz. Za 2 dni wszystko się okaże, a narazie nie pisz czarnych scenariuszy. Ściskam Cię i 3mam kciuki
 
Witajcie wszystkie wytrwałe staraczki i oczywiście te którym się udało :-D Ja tylko na chwilkę wpadam żeby się przywitać i życzyć sukcesów :tak: Czytam i jestem na bieżąco ;-) U mnie na razie wszystko ok. :tak:Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam buziaczki . pa pa :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
trzymaj sie mamuśka:-)

Witam kolezanki kurcze cos mi "buzki" nie dzialaja....U mnie od soboty przylazla @..i znowu wszystko od nowa...tym razem zdam sie na wsparcie gina.... ale nie martwie sie spedzilam fajowy weekand w gorach z mezusiem..nozki ciagle bola, odezwe sie po wizycie gina. Buziale dla wszystkich :)
bedzie dobrze a co odpoczełas to Twoje:)

Mnie coś dziś głowa boli i nie nadaje się do niczego. Powinnam się pouczyć bo w poniedziałek obrona ale tak mi sie nie chce...

Mam pytanie czy @ może przyjść w czasie brania duphastonu (luteiny) czy zawsze jest dopiero po odstawieniu? Jak ktoś coś wie to proszę napiszcie :confused:
powodzenia na obronie-to tylko formalnosc:tak:
@ powinna przyjsc po odstawieniu ale mi sie zdarzyłotak,ze nie wziełam tabletek regularnie lub o zapomnialam wziac i @ przyszła szybciej,nawet jak jeszcze brałam
Witam wszystkie kobitki jestem nowa tu i chcialabym do was dolaczyc;-)
Dzis robilam test i niestety :(
Na dniach dostane @
Pozdrawiam:-)
witaj serdecznie!! to test robiłas przed terminem spodziewanej @@? moze to za wczesnie było?
witam was
ylam zerknac na liste staraczek,,no spora lista i co najwazniejzsze sporo juz zoabczylos woje upragnione dwie kreseckzi,,super,,gratuluje.....

ja juz rok i 4 miechy i nic,,ale dmay rade
pewnie ze dacie rade:) teraz masz jeszcze nas do wsparcia:tak:

Czesc wszystkim!!!!!

Przed chwila wrocilam od poloznej bo musialam zalozyc karte ciazowa.Zrobila mi test aby potwierdzic ciaze i ....negatywny a ja wryk :sad: :szok:pyta sie czy robilam test ja na to ze tak tydzien temu i byl pozytywny nastepne pytanie czy przypadkiem nie plamie-odpowiedzialam ze nie po jakims czasie znow zrobila mi test i pokazaly sie ||
tylko ta druga taka blada. powiedziala ze to dlatego ze to wczesna ciaza. Ja juz mialam i nadal mam najgorsze mysli :-(Obliczyla mi termin porodu na 10 lutego i mam sie zglosic za 2 dni ale z tego wszystkiego to nie wiem po co :confused: Ale mi smutno :-(
a ty chyba nie w Polsce jestes??bo juz nie pamietam ale u nas to takimi sprawami zajmuje sie gin a nie położna i pierwsze co robi by potwierdzic ciąże to bada powiekszenie macicy i juz nie ma watpliwości, a zeby rozwiac swoje to sprawdz betke, moze ten test był mniej czuły,nie martw sie:)
 
witam serdecznie !!!

gdzieś już kiedys wcześniej się z Wami witałam, ale okres do staranek był wtedy taki odległy,że tak jakos zeszło :tak: a teraz chciałam sie przywitać jeszcze raz :tak: gdyż już odpowiedni czas bo własnie rozpoczynam pierwszy cykl starania o kolejna dzidzie :tak::-D:laugh2:

mysle,że przyjmiecie mnie do swojego grona ????

a wszystkim starającym sie,życzę sukcesu II kreseczek, a tym juz zafasolkowanym szczęśliwych chwil z malenstwem pod serduszkiem :tak::-D:laugh2:

Ewcia, napewno bedzie dobrze, jeszcze 4 dni sukces murowany :tak::tak::tak:
 
Rudka nie jestem teraz w Polsce i nie moge zrobic bety. Pozostaje mi czekac na to co czas pokarze. To ze jestem w ciazy to napewno :tak: tak mysle ze ta kreseczka byla bladziutka bo przed wyjsiem do przychodni robilam siku, a u niej siknelam tylko tyle aby wystarczylo na zrobienie testu. A badanie ginegologiczne jest 2 tyg przed porodem tylko jedno :crazy: a pierwsze usg pomiedzy 12-16 tyg ciazy dlatego jak jade do polski w lipcu i zostaje do wrzesnia.
Pozdrawiam!!!

Jarzebinka witaj!!! Powodzenia!!
 
magdus bedzie dobrze,,sama polozna powiedziala ci,ze tow czesna ciaza,,wiec sie nie zamartwiaj..a bylas u lekarza i badal cie?a co oni tam tetsy robia zamiast abdan od lekarza i usg dopochwowe,,dziwne......buzka

jarzebinko ehhee witaj,,no te 4 dni obadamy,,ja na nic kompletnei sie nie anstawiam,,no mzoe ciut,,hehee

konkretna i rudka spoko,,wiem ze mam was,nas,,hehe,,,,wsyztskier azem dmay rade

asus złotko hej,,i jak tam sie czujesz,,
 
Ewcia witaj i na tym wątku . Miło Cię widzieć .
Jarzebinka witaj i ty
Powodzenia Dziewczyny i rychłych sukcesów :-):tak::-)
Rudka dziękuję :tak: Ty nasza przodująca mamusiu :-) Co tam u Ciebie? Maluszek bardzo kopie? Wyprawka skompletowana ? Jak się czujesz na chwile przed godziną W ? :-D
Buziaczki dla wszystkich !!!
 
reklama
ja juz dziewczyny sama nie wiem co jest grane i co to znaczy..nie zebym sie napalala, ale zaczynam sie martwic..mam 27dc, 5 dni temu mialam owulke... od jakis 3 dni pobolewa mnie podbrzusze jak na @, malpiszona jak przyjdzie to ok 21... ale ja nigdy takich boli tydzien przed nie mialam..
jutro ide na leczenie kanalowe i strasznie sie boje...:/ szczekam zebami:(
pozatym moja buzia i ten tradzik.. to juz nie tradzik ale jakies syfki chyba z powodu jakis hormonow... ale jutro ide do endokrynologa i mam nadzieje ze przepisze mi jakies badanka...
ogolnie zle samopoczucie :/:no:
 
Do góry