reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
kinguś idziemy prawie równo z cyklem ja mam dzisiaj 26 dzień cyklu:)

Ja ten cykl miałam stymulowany i monitorowany, 6 czerwca miałam zastrzyk z pregnylu(na pęknięcie pęcherzyka) i 24 mam zrobić bete bo moja gin powiedziała, że test z moczu może nic nie pokazać. No i tak czekam cierpliwie. Cały czas biorę duphaston 3x1.
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki :-), w piatek udało mi sie wreszcie zrobić cytologię i badanie czystości pochwy. Teraz czekam na wyniki.

ja dziewczyny ledwo co urodzilam coreczke, teraz z mezem sie staramy o kolejne, bardzo chcielibysmy blizniaki... ale wiadomo... nie wiadomo czy w ogole sie predko uda z ciaza.. choc wczoraj w nocy polozylam sie spa i bylo mi niedobrze... a pozniej w nocy sie obudzilam, dalej zle sie czulam i rano juz lepiej ale troszke zgaga jakby mnie meczyla. i wlasnie nie przypominam sobie zbym zjadla os co , mogloby mi zaszkodzic... ale testu jeszcze nie robie, zeby sie nie rozczarowac... pozekam jeszcze.. choc dzis aly dzien czuje sie dobrze..

ojej, bardzo szybko myslicie o drugim dziecku :tak:. Powodzenia!!!

Cześć,

Od roku staramy się o powiększenie naszej rodzinki ale niestety z marnym skutkiem.. Z czasem może opowiem o naszych przejściach, obecnie chciałam wszystkie Was przywitać i powiedzieć WITAJCIE

Witam serdecznie :-)

witajcie.
Dziekuje kochane za mile slowa pocieszenia :tak::-D
wiem ze kolejny cykl staranek przedemna, ale tak jakos cieszko mi sie pozbierac :zawstydzona/y:
Poprostu myslalam ze nie bedzie mozliwosci zeby sie nie udalo a jednak :szok: nie udalo sie :wściekła/y: A przeciez wszystko poszlo zgodnie z planem- pecherzyk urosl do 24 mm dostalam az dwie kaspolki Pregnylu, gdyby pecherzyk nie chcial sobie samoistnie peknac, byly przytulanki az 6 dni z kolei, i co... :no::no::no: ( nie ma dzidzi )
Teraz to juz mam mieszane uczucia, czy ja kiedys bede nosic fasolke pod serduszkiem !? Juz nie wiem co myslec, z cyklu na cykl trace bardziej nadzieje :szok::-:)zawstydzona/y: hmmmm...
Pozdrawiam dziewczynki...

Przytulam Cie mocno. Ja myślę, że blokada psychiczna mogła tutaj zadziałać. Mam nadzieję, że w nastepnym cyklu sie uda :tak:

Witam wszystkich po weekendzie:)
Niestety przypętało się do mnie jakieś choróbsko wczoraj (ból gardła, mięśni karku i stawów) nie chce brać żadnych lekarstw bo jednak mam nikłe światełko nadziei, że się udało.

zdróweczka życzę!!!!!!!

Witam serdecznie wszystkie Staraczki :)
chciałabym dołączyć do Waszego grona. Mam 22 lata, 3 lata po ślubie, w maju 2007 roku z Mężusiem staraliśmy się o dzidzie, ale we wrześniu starania musieliśmy zakończyć ponieważ zmuszeni byliśmy do pół rocznej rozłąki. No i Mężuś w marcu 2008 wrócił do domku i od marca się staramy... niestety nie wychodzi...byłam ostatnio u ginekologa i pani doktor stwierdziła, że to jeszcze nie jest tak długo z tym naszym staraniem, ale zrobila USG i stwierdziła że śluzówka jest za cienka? no i kazała zrobić wyniki na prolaktynę. 5 dnia @ na czczo będę szła do laboratorium. Miesiączki mam nieregularne, cyk trwa jak mu się chce, raz 26 raz 33, ale nie dłużej. Nie wiem mam nadzieję, że tym razem się uda. Pani doktor kazała się przytulać co 72 godziny ( ile w końcu żyją plemniki? do 48 h czy 72?). Czy któraś z Was stosowała taką metodę? dodam tylko, że od 8 lat choruję na toczeń układowy i jestem ciągle na sterydach więc może i to utrudnia zajście w ciążę? Strasznie bym chciała już mieć dzidzię, narazie jestem rozdrażniona tym, że wszysyc mają tylko nie ja hehe :biggrin2: to koleżanka w ciązy to kuzynka, to szfagierka, a ja czekam. Może już niebawem przyjdzie moja kolej? :tak: Serdecznie Was dziewczyny pozdrawiam i 3mam za Was kciuki :biggrin2:
P.S. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona ;-)

Pewnie, że przyjmiemy :tak:. Witaj :-)

wiesci od Julitki... dostala @:-( czuje sie w miare ale nie rewelacyjnie:-( zmienila prace, dlatego nie pojawia sie na forum:-( ale praca lepsza i lepsza kasa:tak::-) oczywiscie pozdrawia, caluje i teskni za Wami...

Anetko ( nenius) nasza kochana!!!!!!!!!!!!!!! Z Okazji Imieninek wszystkiego najlepszego! Radości Mądrości i Spokoju i oczywiście pociechy ze ślicznotki Darii.. spelnienia najwiekszego marzenia, a reszta nie bedzie juz taka trudna:) buziaki Kochana:))):***

Iwonko, dziękuje kochana, niezawodna jesteś - buziak :-D

Pozdrowienia dla Julitki!!!
 
rudka ja też się modliłam, dostałam od babci obrazeczek Matki Bożej Brzemiennej... no i czekam dalej. Właśnie przyszła @ więc w piątek ide do laboratorium na prolaktyne. Pani doktor zaszalała i dała skierowanie na jedno badanie... Irytuje mnie, że mimo tego że płaci się ubezpieczenie to większość badań i tak trzeba robić prywatnie... w zeszłym roku pani doktor stwierdziła, że trzeba zrobić przeciwciała antyfosfolipidowe i antykoagulant toczniowy ale tego NFZ nie refunduje, poszłam do laboratorium pytam ile za te 2 badania zapłacę a pani mówi, że 160 zł.... Później pani doktor spytała ile płaciłam za wyniki a ja ze 160, a ona że to nie dużo... No dla mnie to jednak było sporo. No i teraz jak bede miała wynik z prolaktyny to już trzeba prywatnie iść, bo na NFZ to najbliższy termin na za 3 miesiące... Słuchajcie dziewuszki a co powiecie o tej "cienkiej śluzówce"? od czego może być za cienka? nie zdażyłam spytac panią doktor, bo się na dyżur śpieszyła ;-) Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na jakieś odpowiedzi
 
Słuchajcie dziewuszki a co powiecie o tej "cienkiej śluzówce"? od czego może być za cienka? nie zdażyłam spytac panią doktor, bo się na dyżur śpieszyła ;-) Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na jakieś odpowiedzi
Od czego może być za cienka to nie wiem ale wyczytałam gdzieś że pomagają orzechy, migdały i ryby. Grubość śluzówki zależy od dnia cyklu. Skoro gin nie dała żadnych leków to może mieścisz się w normie. Wyczytał też, kobiety mimo cienkiej śluzówce bez problemu zachodzą w ciąże, więc się nie przejmuj :-)

Kurcze od paru dni mam ochotę na szpinak dodaje go do wszystkiego tylko mój mąż niestety nie lubi.
 
Ostatnia edycja:
no dobra,

ja do zmniejszenia zdjęć używam programu XnView, potem na stronce: http://imageshack.us/ wybieram zdjęcie do wklejenia, robię "host it" i ostatni link wklejam w odpowiedzi przy pisaniu posta pomiedzy nawiasy
 i
bez żadnych spacji. To chyba tyle :-p
 
Ostatnia edycja:
nenius hehe dziekuje :zawstydzona/y::-D a na Darie to ja napatrzec nie moge:tak:i to nie ze wazelinuje ale powaznie:tak::-D ślicznota mala no!:laugh2: Anetko a moze poinstruujesz rudke, a przy okazji mnie jak wstawic zdjecie na chwile:confused: ;-)Dziekuje:-pJulitke napewno pozdrowie, dziekuje:tak::-)
 
reklama
Do góry