reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Kinguś dzięki, staram się niczym nie przejmować, ale same wiecie najlepiej jak to jest. Szpinak do wszystkiego? :-) to dobrze, bo zdrowy, może nie tak jak to się całe życie wydawało ale zawsze to warzywko :-) ja ogólnie nie lubię warzyw, ewentualnie surowa marchew, a co do gotowania to zazdroszcze Ci, bo ja lubię gotować, ale teraz nie mam komu, bo Mężuś na poligonie, ale na szczęscie w sobotę wraca więc też będę miała komu pitrasić :-) a może też na szpinak się zdecyduję? ;-)
 
Witam!!!Piszę tu pierwszy raz.Staramy sie dzidzię 5 miesięcy, byłam u gin. i dostałam duphaston, powiedział że po tym dziewczyny ładnie zachodzą wciąże i że powinno pomóc, nie robił mi żadnych badań hormonalnych.Mojej koleżance pomogło więc mamy nadzieje,że się uda
 
Witam!!!Piszę tu pierwszy raz.Staramy sie dzidzię 5 miesięcy, byłam u gin. i dostałam duphaston, powiedział że po tym dziewczyny ładnie zachodzą wciąże i że powinno pomóc, nie robił mi żadnych badań hormonalnych.Mojej koleżance pomogło więc mamy nadzieje,że się uda

Witam :-), życzę powodzenia!!!
 
hihihih Iwonko, własnie to zrobiłam :-p

Anetko Ty czytasz w moich myslach;-):-p:laugh2: dziekuje;*

Witam!!!Piszę tu pierwszy raz.Staramy sie dzidzię 5 miesięcy, byłam u gin. i dostałam duphaston, powiedział że po tym dziewczyny ładnie zachodzą wciąże i że powinno pomóc, nie robił mi żadnych badań hormonalnych.Mojej koleżance pomogło więc mamy nadzieje,że się uda

witamy i trzymamy kciuki:tak::-)

Zycze Wam Kochane milego popoludnia, ja lece na wyrko zaraz, trzeba drzemeczke uciac przed praca, tym bardziej ze pogoda sprzyja ku temu;-)kazdy pretekst jest dobry:-p:laugh2: buziaki
 
Witam!!!Piszę tu pierwszy raz.Staramy sie dzidzię 5 miesięcy, byłam u gin. i dostałam duphaston, powiedział że po tym dziewczyny ładnie zachodzą wciąże i że powinno pomóc, nie robił mi żadnych badań hormonalnych.Mojej koleżance pomogło więc mamy nadzieje,że się uda
witaj:) mam nadzieje ze pomoze:)

Anetko Ty czytasz w moich myslach;-):-p:laugh2: dziekuje;*



witamy i trzymamy kciuki:tak::-)

Zycze Wam Kochane milego popoludnia, ja lece na wyrko zaraz, trzeba drzemeczke uciac przed praca, tym bardziej ze pogoda sprzyja ku temu;-)kazdy pretekst jest dobry:-p:laugh2: buziaki
spokojnej pracy zycze:)

to jua instrukcje co do wklejenia fotki są,zabiore sie do tego wieczorem bo zaraz maż wraca, a jesli chodzi o usuniecie fotki to potem mozna wejsc na edytuj i wykasowac:),pozdrawiam
 
Witajcie wszystkie wytrwałe staraczki i oczywiście te którym się udało :-D Ja tylko na chwilkę wpadam żeby się przywitać i życzyć sukcesów :tak: Czytam i jestem na bieżąco ;-) U mnie na razie wszystko ok. :tak:Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam buziaczki . pa pa :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witam kolezanki kurcze cos mi "buzki" nie dzialaja....U mnie od soboty przylazla @..i znowu wszystko od nowa...tym razem zdam sie na wsparcie gina.... ale nie martwie sie spedzilam fajowy weekand w gorach z mezusiem..nozki ciagle bola, odezwe sie po wizycie gina. Buziale dla wszystkich :)
 
Mnie coś dziś głowa boli i nie nadaje się do niczego. Powinnam się pouczyć bo w poniedziałek obrona ale tak mi sie nie chce...

fff trzymam kciuki :-) Jak będziesz miała jakieś pytania o duphaston to chętnie odpowiem(biorę go już kilka cykli).
ancia1982 napisz jak było u gin, to super że wypoczęłaś.
koNkRetna dziś na obiad spaghetti ze szpinakiem ;-)

Mam pytanie czy @ może przyjść w czasie brania duphastonu (luteiny) czy zawsze jest dopiero po odstawieniu? Jak ktoś coś wie to proszę napiszcie :confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie kobitki jestem nowa tu i chcialabym do was dolaczyc;-)
Dzis robilam test i niestety :(
Na dniach dostane @
Pozdrawiam:-)
 
Do góry