reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Nenius zdjęcia super. Już wiem po kim Darusia odziedziczyła urodę. A Ty ślicznie wyglądasz jak się uśmiechasz:-)

Eve84 skarbie nie martw sie na zapas, wszystko na pewno będzie dobrze.

Ja na 19 mam usg, jak urósł pęcherzyk to dostanę zastrzyk z pregnylu. Pewnie napiszę jutro jak moje wrażenia po.
Powinnam trochę posprzątać ale strasznego mam lenia.
 
reklama
przylanczam sie do komplemetów dla Daruni z reszta jest podobna do mojej szfagierki coreczki (2,5 roczku)śliczności po prostu ja zawsze chcialam miec córke - ale pierwszy ma być chlopiec :-D

dzięki :-)

Nenius zdjęcia super. Już wiem po kim Darusia odziedziczyła urodę. A Ty ślicznie wyglądasz jak się uśmiechasz:-)

no po kim, po kim??? Bo wiekszość osób twierdzi, że ona to cały tatuś :tak: (to prawda - oczka ma jego, dołek w podbródku, budowę ciała, rodzaj cery (kolor, no jak to nazwać?), jak jest poważna to robi ewidentnie miny Sławkowe :tak:.) Chociaż moi rodzice twierdzą, że ma też trochę ze mnie, zwłaszcza jak się usmiecha.

Dzięki za komplement pod moim adresem :zawstydzona/y:.
 
Kochana jesteś, dziękuję bardzo - wzruszyłam się :tak:

no to coś Wam pokażę, na chwilę, potem wykasuję

ImageShack(TM) slideshow

Dareńka w ZOO po prostu rewelacja,na pewno bardzo jej sie podobało:), ja juz mam taką mapę wybrzeża na ktorej sa rożne ciekawe miejsca zznaczone,zeby pojezdzic tam kiedys z synkiem, koleznka mi mowila ze okolice dopiero wtedy poznałą jak trzeba bylo gdzies dzieciaki na weekendy pozabierac,święta racja:)

Eve84 pewnie tak jest,lekarz to lekarz i ma na pewno wiele pacjentek z torbielkami i wie co robi, trzymam kciuki i sie nie zamartwiaj,jak by to bylo cos powaznego to by działała, prawda??:)

nenius trudno okreslic podobienstwo po zdjeciach, Ty to na pewno widzisz wyraźniej,ale mi sie wydaje ze do Ciebie jest podobna:) a porównywałas swoje zdjecia z dziecinstwa do córeczki? tez taka byłas?:)
 
nenus a ty natych zdjeciach to ta starsza czy mlodsza? bo porowniuja ze zdjecia na koniku ta mlodksza dziewczynka i Darunia w okularkach - wielkie podobienstwo!!!!!! :tak::tak:
dziekuje dziewczynki za wsparcie wspaniale jestescie!!!! juz o tym staram sie nie myslec!!!
ciekawe jak tam Julitka!!!?
 
nenus a ty natych zdjeciach to ta starsza czy mlodsza? bo porowniuja ze zdjecia na koniku ta mlodksza dziewczynka i Darunia w okularkach - wielkie podobienstwo!!!!!! :tak::tak:

hihihih no ja to ta starsza :tak:, młodsza to moja siostra, chrzestna Darii :tak: - i też dzisiaj zauważyłam podobieństwo przy wklejaniu tego zdjęcia

No właśnie - Julitka, gdzie jesteś?????
 
Cześć dziewczyny:-)
Niestety mam taki zawró w pracy ze szok:szok:
Mamy od dwóch dni audyt bo wprowadzamy ISO do firmy i nie mam czasu na nic do tego teraz caly weekend egzaminy na uczelni i nie wiem za co sie złapać:-( głowa mi pęka od nadmiaru wiedzy:-(
Nie mam czasu zeby z wami poplotkować nawet:-( ale podczytuje was choc nie dokładnie tyle tego jest!! Ale chciałam sie zameldowac że ze mną jak narazie ok:baffled:
buziolki
 
Witajcie kochane!
Melduję, że żyję ( ledwo bo ledwo ale zawsze jednak;-)).
Ja tylko na chwilkę bo tu w Niemcach bardzo pracowicie jest. Ale mnie czeka czytania po powrocie:tak::-D
Pogoda nawet ok, czuję się całkiem dobrze i nie mogę się doczekać jutra i powrotu.

nenius- super zdjęcia:tak:
życzę wszystkim miłego dnia.:-)
 
reklama
Do góry