reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

majola taka blada kreseczke zwi\astowala juz nie jednego bąbelka wiec gratuluje bycia mamą!!!!!!!!!

nenius wprawdze coreczka Agaty pozna mame tylko z opowieści czy meczy ale moze kiedys pojdzie w jej slady...w kazdym badz razie jest teraz skarbem dla taty...moze to ten sens,ze cos po Agacie pozostanie na zawsze poza wynikami sportowymi,pozdrawiam wszytskich
 
reklama
majola to juz prawie na 99% fasolka-byloby super!!!teraz tylko potwierdzenie u lekarza! i mozna gratulowac!

Odnosnie Agaty Mróz, jestem wstrząsnięta.To okropne, juz to przerabiałam.Moja mama chorowala na bardzo podobną chorobe-skończylo sie tak jak u Agaty...współczucia dla całej rodziny...jestem tym powodem bardzo przygnębiona.Nic juz dzis chyba nie napisze więcej...to w zasadzie nasza rówieśnica dziewczyny...
 
Witam moje kochane niecierpliwe myszki:tak: wiec zaczne od poczatku @ dalej nie ma :tak: testu jeszcze nie robilam czekam az do konca tyg nie dostane to zrobie :-D Nenius tak mowilam lekarzowi ze sie staram i mysle ze dal mi mozliwie najbezpieczniejszy antybiotyk....nie ma czasu narazie wchodzic na neta ale dam znac napewno myszki :-D hhee wracam sobie z pracy patrze z daleka co to lezy, podchodze blizej i wiecie co znalazlam dzisiaj, ... malenka ale taka naprawde malenka rozowa skarpeteczke z takim misiakiem przyszytym ale słodka
 
Ostatnia edycja:
julitka- rob tescik.. juz powinien ci wyjsc... i daj nam szybciutko znac:) musi wkoncu ktos ropozczac dobra passe:)) z ta skarpeteczka supero - to napewno znak ze dzidzi w drodze:)
malwina- no napewno fasoleczka.. lekarz to tylko formalnosc...:)

a u mnie narazie po staremu,, z mezem dzialamy co drugi dzien.. i mam takie przezroczysty sluz ale czy to nie jest wyciekajace pozostalosci zolnierzykow od meza???
hmm zupelnie przypomina sluz plodny.. ale testu owluacyjnego nie chce robic bo szkoda.. a zaplanowane mam te dni od 10.. wiec juz zglupialam...:///:baffled:
 
reklama
Majola wielkie gratulacje i spokojnych 9 miesięcy pełnych szczęścia :-)

Julitka test najlepiej zrób z pierwszego rannego siusiu . Najlepszy test to Quick Vue . Co do śluzu to z tego co pamiętam jeśli jest się w ciąży jest on taki jak w okresie płodnym : przezroczysty i rozciągliwy . Ja jestem tak jakby w podobnej sytuacji 33dc i @ na razie nie ma . Jeśli nie przyjdzie do soboty to w niedziele rano zrobię teścik . Życzę Ci powodzenia . :-)
 
Do góry