reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam malenkie hm...a moge zrobic test wieczorkiem czy nie bardzo?? a jak jest ze sluzem jak sie juz uda? jaki wtedy jest?? zmykam sloneczka bede po 18 tulam mocno buziam

Ja robiłam taki test ale nie wiem jakiej firmy. Było napisane w informacji że powinno się zrobić teścik z rana ale można wieczorem. Niestety nie było tam nic na temat czułości testu. Ja zrobiłam go z rana i wyszedł ujemny a inny czuły zrobiłam dzień wczesniej ok 18 godziny i wyszła delikatna 2 kreseczka.
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Wczoraj powtórzyłam teścik i mąż odczytał wynik....2 kreseczki:-):-), druga bardzo blada ale widoczna. Nie wiem czy mam się już cieszyć czy nie. Do lekarza idziemy w przyszłym tygodniu. Tylko muszę sobie jakiegoś dobrego znaleźć w Opolu.
Jeżeli to prawda to przesyłam wam fliudki. Miłego i owocnego w przytulanki końca tygodnia.

Majola - super! na pewno Ci sie udalo:-) Wiem, ze jeszcze nie zaczynasz sie cieszyc, bo roznie mowia o testach - choc dzisiejsze sa uznawane za bardzo nowoczesne i w przewazajacej wiekszosci sie sprawdzaja:-) A tym bardziej, jesli chodzi o dwie kreseczki - te juz prawie zawsze, bo w organizmie sa hormony...:-D Czesciej sie nie sprawdzaja w druga strone - brak drugiej - a fasolka jest, no nie?:-D Jak pojdziesz za tydz do gin, na pewno bedziecie skakac z radosci:-D Naprawde super!

Dzięki, że trzymacie za mnie kciuki:-). Zaczymamy strania za trzy tygodnie, już nie mogę sie doczekać chociaż i tak pewnie nie uda się za pierwszym razem:baffled:
rudka
mam nadzieję, że obiadek udało sie uratowac:-D, ja mam ten sam problem:-), całkiem wsiąknełam w nasze forum:tak:
A co do Agaty Mróz to nie mogłam się w pracy pozbierac:-(, straszne nieszczęście i biedna córeczka. Okropne:no:



Madzio 1980 - to tak jak ja - marzenia, aby udalo sie za pierwszym razem:-) Czekam z rozpoczeciem staran do listopada, przede wszystkim z uwagi na problemy zdrowotne i checi urodzenia latem:-D Hi hi - tez chcialabym odniesc sukces za pierwszym razem - i dlatego od nastepnego cyklu - zaczynam NPR - musze sie tak poznac, aby miec szanse na sukces:-) Hi hi - my kobitki:-D

Ja tez jak sie w pracy dowiedzialam o Agacie, mialam lzy w oczach:-( I tak naprawde nie ja jedna - nawet kolega, ktory siedzi na przeciw mnie...


Malwina - a co studiujesz?

Julitka - tescik koniecznie rano, bo wtedy jest najwieksze stezenie hormonow. Inaczej mozesz miec bledny wynik - tescik po prostu nie wyjdzie...

No, a ja znowu z pracy. Kurcze, w domu to mam tyle roboty, ze nie mam w ogole czasu na internet. Przychodze do domu, obiadek, Wiktoria (chyba najczesciej piaskownica), potem usypianie - ktore teraz przy dlugich dniach trwa nawet do 10:30, potem mam wreszcie czas na posprzatanie mieszkania, chwilka dla siebie i spanko od polnocy. I tak w kolko... No ale nie narzekam, bo przeciez sama tego chcialam. Hi hi:-D I chce nadal, bo przeciez chce rodzenstwo dla mojej Wici... Uwazam, ze i tak jest to najpiekniejsze, bo czuje, ze mam dla kogo zyc. W sumie w tej piaskownicy to naprawde odpoczywam. Pogadam sobie z innymi mamami, itd... I tak bym chciala zafasolkowac po raz drugi, a w zasadzie po raz trzeci. No i wlasnie - tu jest problem, boje sie, nie o to, czy zafasolkuje, tylko czy donosze ciaze:( Nie wiem, czy przezylabym druga utrate:-:)-:)-(No i jak tak mysle, to robi mi sie strasznie smutno:-(
 
Czesc dziewczynki
Majola jak choć raz wyskoczyla nawet blada druga kreska to ja proponuje zrobic betke i juz nie wydawac kaski na tesciory :tak: (gratulujeeee!!!!:-D)
Julitka podzielam zdanie nalemi i asus teścik rano bo po co sie stresowac jak by wieczorkiem trscik nie pokazal tego co powinien! :tak:
nalemi nie martw sie kochana nawepwno sie wszystko ułorzy i jak juz bedzie fasolka to bedzie sie pieknie w brzuszku rozwijac przez cale 9 miesiecy!!!!
no i męzulek dzisiej wyjeżdza ehhh.... przynajmniej sie na nauce :)-D) skupie?!
troszke sie denerwuje bo mam dzisiej usg piersi po roku od poprzedniego i nie wiem czego sie spodziewac bo bylo kilka torbieli i malenki wlokniaczek :-(w lewej a i tak mam straszne maluchy ..... i sie teraz zamartwiam :-(
 
Ale same dobre wiesci od wczoraj:tak: dwa nowe bąbelki jak nic!!!

Witam moje kochane niecierpliwe myszki:tak: wiec zaczne od poczatku @ dalej nie ma :tak: testu jeszcze nie robilam czekam az do konca tyg nie dostane to zrobie :-D Nenius tak mowilam lekarzowi ze sie staram i mysle ze dal mi mozliwie najbezpieczniejszy antybiotyk....nie ma czasu narazie wchodzic na neta ale dam znac napewno myszki :-D hhee wracam sobie z pracy patrze z daleka co to lezy, podchodze blizej i wiecie co znalazlam dzisiaj, ... malenka ale taka naprawde malenka rozowa skarpeteczke z takim misiakiem przyszytym ale słodka

rób dziewczyno ten test bo niewytrzymamy:) a ta rózowa skarpetka to pewnie znak na chlopaka:-D:tak:

majola moze zrob betke bedziesz pewna:)

nalemi nie martw sie i nie mysl o smutkach, druga dzidzia na pewno ci to wynagrodzi z nawiązką

eve84 jak tak sobie czasem mysle ze gdyby nie bylo tych wszystkich badan,to czlowiek zyłby sobie w blogiej nieswiadomosci i chyba byłby szczesliwszy:) zobaczycie jakim stresem bedzie kazde usg w ciazy, lęk czy wszystko jest ok itp....a jak mialas jakies torbielki to nie powinnas czesciej usg zrobic? bo pewnie na nastepnym by sie okazalo ze juz ich nie ma,nie martw sie tym tak bardzo,moja kuzynka tez je miala,lekarz mowil ze to od hormonow,pobrala jeden cykl tabletki i po torbielkach,pojawiaja sie i znikaja,glowa do góry:)))))

tikanis,asus,malwina, madzio1980,kingus witajcie i zycze spokojnego,milego dzionka:biggrin2:
 
rudka wiem ze powinnam czesciej co ok 4 m-c mialam juz w zeszlym roku 2 razy i na 1 usg byla 1 torbiela taka malunia a na 2 usg juz byly 3 toribelki lekarz kazal kontrolowac a ze ja chodze do ginekolog prywatnie ale ma kontrakt z NFZ to pacientce przysluguje tylko 1 usg w roku!!!!!! :szok: i dopiero teraz mi dala skierowanie tyle ze okazalo sie ze musialabym czekac do pazdziernika :angry: wiec i tak zapisalam sie prywatnie (90zł) w ost. piatek od razu na dzisiej!!! chora sluzba zdrowia! no i teraz siedze i mysle bo czasami mnie pobolewa ta pierś! :-(
 
to mogla cie szybciej skierowac prywatnie bo chyba wie jakie są kolejki....:wściekła/y:.nie leczyła tego jakos?? pisalam wyzej o mojej kuzynce ale ona mieszka we francji i tam podejrzewam ze standardy leczenia sa na calkiem innym poziomie niz u nas,tutaj jak widac nic sie nie robi tylko czeka na rozwoj sytuacji:wściekła/y:.ja mialam wiele torbielek na jajnikach i po leczeniu wszystko sie unormowalo,nie martw sie i daj znac co i jak
 
Hej!

Witajcie dziewczyny. Wczoraj powtórzyłam teścik i mąż odczytał wynik....2 kreseczki:-):-), druga bardzo blada ale widoczna. Nie wiem czy mam się już cieszyć czy nie. Do lekarza idziemy w przyszłym tygodniu. Tylko muszę sobie jakiegoś dobrego znaleźć w Opolu.
Jeżeli to prawda to przesyłam wam fliudki. Miłego i owocnego w przytulanki końca tygodnia. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

WOW suuuuuuuuuuuuuper :-D Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przepraszam że zawracam wam głowe nie na temat ale jakos tak od razu lżej :tak:

Nie przepraszaj tylko pisz ile tylko masz ochotę a jesli nie na temat to nawet lepiej :tak::tak::tak:

Witam moje kochane niecierpliwe myszki:tak: wiec zaczne od poczatku @ dalej nie ma :tak: testu jeszcze nie robilam czekam az do konca tyg nie dostane to zrobie :-D Nenius tak mowilam lekarzowi ze sie staram i mysle ze dal mi mozliwie najbezpieczniejszy antybiotyk....nie ma czasu narazie wchodzic na neta ale dam znac napewno myszki :-D hhee wracam sobie z pracy patrze z daleka co to lezy, podchodze blizej i wiecie co znalazlam dzisiaj, ... malenka ale taka naprawde malenka rozowa skarpeteczke z takim misiakiem przyszytym ale słodka

:rofl2::rofl2::rofl2: rób ten teścik, rób :tak::tak::tak:

Myslisz?? :tak: kochane a moze ja jutro zrobievten test?? co? jak myslicie ??:tak::-D

:tak::tak::tak::tak::tak: zrobiłaś?????????????

Ja jestem tak jakby w podobnej sytuacji 33dc i @ na razie nie ma . Jeśli nie przyjdzie do soboty to w niedziele rano zrobię teścik . Życzę Ci powodzenia . :-)

kciuki zaciśnięte :tak:


no i męzulek dzisiej wyjeżdza ehhh.... przynajmniej sie na nauce :)-D) skupie?!
troszke sie denerwuje bo mam dzisiej usg piersi po roku od poprzedniego i nie wiem czego sie spodziewac bo bylo kilka torbieli i malenki wlokniaczek :-(w lewej a i tak mam straszne maluchy ..... i sie teraz zamartwiam :-(

rudka wiem ze powinnam czesciej co ok 4 m-c mialam juz w zeszlym roku 2 razy i na 1 usg byla 1 torbiela taka malunia a na 2 usg juz byly 3 toribelki lekarz kazal kontrolowac a ze ja chodze do ginekolog prywatnie ale ma kontrakt z NFZ to pacientce przysluguje tylko 1 usg w roku!!!!!! :szok: i dopiero teraz mi dala skierowanie tyle ze okazalo sie ze musialabym czekac do pazdziernika :angry: wiec i tak zapisalam sie prywatnie (90zł) w ost. piatek od razu na dzisiej!!! chora sluzba zdrowia! no i teraz siedze i mysle bo czasami mnie pobolewa ta pierś! :-(

hmm mnie też pobolewa ale myślę, że to od dźwigania (torba, Daria), nieczego nie wyczuwam, ginki też nie więc chyba jest w porządku (ginka potwierdziła, że to prawdopodobnie od noszenia).

Mam nadzieję, że u Ciebie wszytsko wyjdzie idealnie :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
rudka no wlasnie sie dziwilam ze z tym nic zrobic nie chce biorąc pod uwage ze jest tez onkologiem - zaufalam jej i tyle mam nadzieje ze wie co robi! mam nadzieje ze to bylo od tabso ktore wlasnie dzisiej odstawiam (ost. tabletka :-)) i same poznikają!
nenius u mnie ginka wyczula niby tez jakiegos ciupenkiego wlokniaczka :dry: i w zasadzie to nie piers boli tylko wlasnie same okolice sutka - sorry za szczerość :sorry2: - a tam wlasnie sa umiejscowione ehhh...
przylanczam sie do komplemetów dla Daruni z reszta jest podobna do mojej szfagierki coreczki (2,5 roczku)śliczności po prostu ja zawsze chcialam miec córke - ale pierwszy ma być chlopiec :-D
 
Do góry