reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Eve84 dziekuje za cieple slowa, wyluzowac powinnam, ale to sie udaje tylko na kilka dni a potem znowu wraca ze zdwojona sila.. wiem ze wszystkie odczuwamy to samo.. wiem.. tez na poczatku siedzialam na forum jeszcze nie starajac sie o Dzidzie i strasznie zazdroscilam tym ktore juz sie staraly wiec Cie doskonale rozumiem;* i na Ciebie przyjdzie czas, ze powiecie tak dzialamy od teraz, od tej wlasnie chwili.. trzymam kciuki
 
reklama
Iwonaka dziekuje! mam tylko nadzieje ze jakos szybko to nastąpi bo moze ucierpiec na tym moje zdrowie psychiczne ;-) moze ty niunia sobie jakos odposc ?! tak wiesz bedzie co ma być, i tego sie trzymaj fasolki przychodza w najmniej spodziewanych momentach ! :tak::tak: do ciebie też przyjdzie gdy o tym nawet nie pomyslisz! :happy2:
malwina witaj! tez mam nauke a robie wszystko inne tylko nie to co trzeba :-D wiec bardzo dobrze cie rozumiem!
 
wiem dlatego nawet nie zagladam na BB:-( dziekuje maluchu, uciekaj do nauki a nie tu siedzisz od rana:-pbuziaki dla wszystkich Kochanych Dziewczyn:*:*:* jak mi sie polepszy to bede czesciej Was odwiedzac.. Trzymam kciuki za szykujace sie Fasolinki:tak:
 
siedze bo musze! - siedze w pracy :baffled: ehh.... ale dziele uwage na prace, proj. na uczelnie, BB i pare innych rzeczy :-D:-D Iwonaka odwiedzaj nas :tak:i powodzenia zycze!!!!
 
cześć kobitki,

Tak słoneczko miala byc 19 maja ale bralam ten antybiotyk wiec sama rozumiesz...

Julitko ale ten antybiotyk był bezpieczny dla ewentualnej fasolki? Mówiłaś lekarzowi, że się starasz?

rudka - o rany! A ja wlasnie chcialabym dzidziusia urodzic w lipcu - jak zaczne staranka w listopadzie, to jak by sie udalo, to by tak bylo.

Nalemi policz jeszcze raz kochana. Żeby dzieciątko urodziło się w lipcu musiałabyś zafasolkować w październiku :tak:. Cos o tym wiem jako mama lipcowej panienki :-D

Czesc dziewczynki!!

Wczoraj nie pisalam bo mialam dola :-( zrobilam test i wyszla | :-( @ jeszcze nie ma ale wiem ze przyjdzie :-(w maju spoznila sie o 5 dni wiec i teraz tak bedzie :frown::sad:

przytulam mocno

czesc dziewczyny.. dlugo mnie nie bylo i pewnie szybko sie znow nie pojawie chcialam tylko pokazac sie ze zyje.. ale zle mi.. przepraszam ale nawet nie poczytalam wszystkiego co napisalyscie.. jakos nie mam weny i sily.. i co z tego ze cudownym mezczyzna spedzilam wspaniale urlop, co z tego ze dostalam sliczny pierscionek, co z tego ze wiem ze mnie kocha.. jak znowu zobaczylam jedna okropna krecheeeeee;((((( tak mi przykro.. on stara sie jak moze.. pociesza mnie.. wspiera.. ale widze ze jemu tez jest smutno.. przepraszam ze tak tylko o sobie..

Iwonka uszy do góry, spróbuj doceniać to wszystko co masz, wiem, że jest Ci ciężko ale dołowanie sie niczemu dobremu nie posłuży a może tylko zaszkodzić - i w zafasolkowywaniu i w Twoich stosunkach z ukochanym, który przecież stara się jak może. Całuję mocno i nie dawaj się!!!
 
Julitko napisz jak będziesz już coś wiedziała ja tym czasem mocno ściskam kciuki.
Magdus1983 może @ nie przyjdzie, póki jej nie ma to wszystko jej możliwe.
Iwonaka skarbie na pewno się uda. Trzeba być dobrej myśli.

Ja myślałam, że szybko uda mi się zajść w ciąże a to już minęło 6 miesięcy i nic. ale dziewczynki nie tracę nadziei. Jak wczoraj byłam na usg to moja gin stwierdziła, że wszelkie działania są bezcelowe jak się nie zbada nasionek męża. Chyba ma racje i prawie udało mi się mojego namówić :-)
Nenius nie mogę się na Twoją Darusię napatrzeć.
 
Ostatnia edycja:
Eve84 wprawdzie skonczylam studia 2 lata temu to dosonale wiem jakie lenistwo ogarnia czlowieka jak taka pogoda za oknem a zbliza sie sesja...pamietam ze staralam sie uczyc systematycznie w ciagu roku a jak zblizala sie sesja to sie wylączałam...przy 8 egzaminach nie bylam w stanie myslec a tym bardziej sie uczyc....pamietam jak siostra zawsze narzekala ze sie nie ucze a wszystko zdaje:p jeszcze ze smiechem powspominasz studenckie czasy, a moje przygotowania do obrony do mgr to byla masakra,bronilam sie pod koniec lipca a opiekunka tak mi dala w kosc ze szkoda gadac....trzymam kciuki za Ciebie

Iwonaka witaj imienniczko:) wiem ze to wszystko bardzo dołuje,tym bardziej jak sie ma wspanialego faceta i chce sie dla niego jak najlepiej,zeby sie czuł szczesliwy, ja mojemu jeszcze chlopakowi mowilam nie raz ze moge miec problemy z zajsciem w ciąże, że mozemy nie miec dzieci,ale zawsze sie z tego smial i zawsze mowil ze bedziemy miec synka,wybral dla niego imie, a ja w duszy czulam sie jescze gorzej,wogle to do niego nie docieralo, i moze ten jego optymizm jakos mi pomogl,trzeba myslec pozytywynie o szczesciu a ono przyjdzie, im wiecej nerwow tym gorzej. Masz wspaniałego faceta,niedlugo sie pobierzecie to juz wielkie szczescie,wiele osob zyje w pojedynke i nawet tego Ci zazdrosci.Proponuje wziąć sie w garsc i spojrzec z usmiechem na kolejny dzien!!!

malwina mój sposob na skupienie byl taki ze gasiłam radio,tv, lub jak teraz siadałam z książką na słoneczku na balkonie i czytalam, jak jest duzo materialu to po prostu w kółko czytalam wszytskie notatki i wyklady,duzo uzywalam kolorów,podkreslen,łatwiej zapamietac....jesli sie jest wzrokowcem:) a jak Twoje staranka?

magdus 1983 prosze sie nie załąmywac, zrób betke i bedzie wiadomo

tikanis a moze lepiej nie zawracac sobie glowy tym wszystkim....ja po wykładach wychodziłam z głowa jak balon i szukalam u siebie wszystkich mozliwych nieprawidłowosci...dodam tylko jedno zdanie na temat tradziku i testosteronu...sam calkowity testosteron nawet jesli jest w normie to w skórze ulega przemianie dzieki pewnemu enzymowi do swojj pochodnej tzw dihydrotestosteron i to wlasnie on odpowiada za tradzik, i testosteron mozesz miec w normie a masz wiecej tego enzymu ( a jest go wiecej włąsnie u osob z tradzikiem), powstaje wiecej dihydrotestosteronu i wiadomy efekt gotowy...ale z tego co wiem to zaden lekarz nie oznacza tego enzymu czy tej pohodnej,po prostu przepisują leki antyandrogenne i tradzik sie zmniejsza. ale one mają swoje skutki uboczne,cos za cos. jak mi wroci tradzik i bedzie to wygladac bardzo zle to bede cos brala,chyba nie pogodze sie z opcją,że taka moja uroda...:( zobaczymy

nalemi no własnie dobrze policz,ja zaszłam w pazdzierniku (prawie w moje urodzinki) i mam termin na lipiec,boje sie zeby jednak w tym natłoku przyjeli mnie do tego szpitala do którego chce,pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Czy Wasi mężczyźni sie badali? Jakie trzeba zrobić badania na początek? Jak macie jakieś doświadczenia to napiszcie proszę.

Wiem, że to nie miejsce ale zrobiło mi się przykro i chciałam się z Wami tym podzielić. Dziś zmarła siatkarka Agata Mróz, zostawiła malutką córeczkę. Ja nie rozumiem tego świata...
 
Iwonaka a robiłaś sobie monitoring chociaż jednego cyklu żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka? Przepraszam że przynudzam na ten temat ale ja naprawdę wieżę że to jest najlepsza i najskuteczniejsza metoda żeby szybko zajść w ciąże . Mnie przy 2 ciąży udało się w pierwszym monitorowanym cyklu . Teraz też jestem po pierwszym monitoringu w tych staraniach i dziś 32 dc i @ na razie nie ma . Niecierpliwie czekam czy przyjdzie czy nie . Spróbuj ---- może właśnie to pomoże :tak:
 
reklama
rudka wiesz mnie ogarnia lenistwo z samego faktu ze tak malo mi zostalo! mam w zasadze 2 egz i 2 proj. do zaliczenia i napisanie pracy i koniec a zabieram sie do tego jak sujka za morze! az szlak mnie trafia jaka leniwa sie zrobilam! biorąc po uwage ze poszlam do pracy na 2 roku studiow wieczorowych (na 1/2 etatu) kiedy bylo najwiecej przedmiotow i najtrudniejszych i potrafilam po proacy isc na uczelnie od pon do czw na 16 do 21ej i jeszcze siedziec nawet do 5 rano i sie uczyc itp. teraz co prawda jestem na calym etacie od roku ale juz nie ma zajec wiec szkoda gadać! lenia mam i tyle!! no to sie rozpisalam!
i dziekuje za kciuki! :tak::tak::tak:
a co do sposobu na skupienie to ja zakladam wielkie sluchawki i slucham muzyki wtedy mnie dzwieki domowe nie rozpraszaja :laugh2:
 
Do góry