reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ktos wczesniej radzil zeby w razie plamienia miec pod ręką duphaston (progesteron), ja bralam chyba przez 3 pierwsze miesiące ciąży profilaktycznie ale oczywiscie tylko pod kontrolą lekarza i mialam badany co jakis czas poziom tego progesteronu,moze dzieki temu do dzis nie mialam zadnych plamien. moge tyklko dodac ze jak ktoras z was bedzie w ciazy potrzebowala brac progesteron do zamiast duphastonu jest duuuzo tanszy odpowiednik-luteina,bierze sie ją pod jezyk ale w smaku jest nie ciekawa,do tego stopnia ze po kilku tyg brania poprosilam o duphaston,ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic...
a propos plamien podobno co 3cia kobieta w ciąży je ma...ale zawsze warto to skonsultowac z lekarzem, a czesto kazą od razu jechac do szpitala,lepiej dmuchac na zimne...nie po to tyle sie staramy...prawda???
 
reklama
Witam dziewczyny jutro wizyta u gin na moje oko jestem w 6 tyg trochę mam stracha bo boli mnie brzuch i nie bardzo wie czego to przyczyna ostatnio 2 tyg temu jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży trafiłam przez taki ból do szpitala mam nadzieje ze to nie to samo to moja 2 ciąża a bardziej jestem przerażona niż przed pierwsza ciąża albo panikuje chociaż ból może być związany z tym ze myłam okna wczoraj może sie ponaciągałam oby do jutra i wszystko sie wyjaśni:-( pozdrawiam
url%5D

li-15400.png%22%20border=%220%22%3E
 
ktos wczesniej radzil zeby w razie plamienia miec pod ręką duphaston (progesteron), ja bralam chyba przez 3 pierwsze miesiące ciąży profilaktycznie ale oczywiscie tylko pod kontrolą lekarza i mialam badany co jakis czas poziom tego progesteronu,moze dzieki temu do dzis nie mialam zadnych plamien. moge tyklko dodac ze jak ktoras z was bedzie w ciazy potrzebowala brac progesteron do zamiast duphastonu jest duuuzo tanszy odpowiednik-luteina,bierze sie ją pod jezyk ale w smaku jest nie ciekawa,do tego stopnia ze po kilku tyg brania poprosilam o duphaston,ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic...
a propos plamien podobno co 3cia kobieta w ciąży je ma...ale zawsze warto to skonsultowac z lekarzem, a czesto kazą od razu jechac do szpitala,lepiej dmuchac na zimne...nie po to tyle sie staramy...prawda???

mnie po duphastonie bolał brzuch więc zmieniłam na luteinę ale dopochwowo więc smaku nie czułam hihihihi

Witam dziewczyny jutro wizyta u gin na moje oko jestem w 6 tyg trochę mam stracha bo boli mnie brzuch i nie bardzo wie czego to przyczyna ostatnio 2 tyg temu jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży trafiłam przez taki ból do szpitala mam nadzieje ze to nie to samo to moja 2 ciąża a bardziej jestem przerażona niż przed pierwsza ciąża albo panikuje chociaż ból może być związany z tym ze myłam okna wczoraj może sie ponaciągałam oby do jutra i wszystko sie wyjaśni:-( pozdrawiam

spokojnie, nie denerwuj się, poleż, odpocznij, jak ból nie będzie mijał to jedź do szpitala. A mycie okien to sobie w ciąży zdecydowanie odpuść.
 
Witam dziewczyny jutro wizyta u gin na moje oko jestem w 6 tyg trochę mam stracha bo boli mnie brzuch i nie bardzo wie czego to przyczyna ostatnio 2 tyg temu jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży trafiłam przez taki ból do szpitala mam nadzieje ze to nie to samo to moja 2 ciąża a bardziej jestem przerażona niż przed pierwsza ciąża albo panikuje chociaż ból może być związany z tym ze myłam okna wczoraj może sie ponaciągałam oby do jutra i wszystko sie wyjaśni:-( pozdrawiam
trzymam kciuki zeby to nie bylo nic powaznego
 
rudka - dzierki za fachowe rady:)
betty 1005 - przyłączal sie do kciuków:)
nalemi- witaj wsrod nas staraczek:tak:

a ja w piatek ide do dzina i wtedy zobaczymy jak moje wyniki testosteronu..?? boje sie :/// oby bylo wszystkko w porzadku...
 
betty1005 napewno jest wszystko w porządku, pamiętaj teraz masz być przede wszystkim spokojna!!!!, może to tylko boli rozciągająca sie maciczka!!:sorry2:
tikanis a na ktora masz godz. bo ja też mam na piątek :-D nie ma to jak sympatycznie spędzić piątkowe popołudnie :tak: mam nadzieje ze wyniki wyjdą super, trzymam kciuki!
a ja dostaje apopleksji w tej robocie.... chyba nici z wyjscia wczesniejszego dzisiej! buuuu.....:-(
 
eve84 i tikanis to jestesmy trzy! ja tez w piatek mam wizyte, razem bedzie razniej;-)
betty1005 mam nadzieje ze gin rozwieje Twoje watpliwości!!!
 
U mnie dzisiaj 35 dc, kurcze.... piersi nadal normalne, zawsze to juz ztydzien wczesniej mam twarde i bola a teraz sama nie wiem, dalej czekam, juz moglabym dostac....kurcze
 
reklama
Ja dzis na smutno..znow....:no:
po pierwsze przewialo mnie w sob i mam zapalenie ucha szyji i glowy :) tiki i klucie takie, no ale chyba juz blizej konca wiec w sumie nie marudze juz...
po drugie ja tez dzis w domku, no ale niestety nie obijam sie, wrecz przeciwnie, pucuje i glancuje wszystko co sie da :-D
no i po trzecie, straszne wiesci do mnie dotarly....moja kumpela miala termin ciazy na 22 maja..mieszka w Londynie wiec mam z nia kontakt przez skyp'a i gg....zamilkla 22, wiec bylam pewna ze rodzi itd i tak bylo....klikalam do niej wczoraj co sie nie chwali i takie tam....wstaje dzis rano wlaczam kompa a tam inf od niej...ze tak ze urodzila dziefcynke Oliwcie i ze zmarla i nikt nie wie dlaczego mnie zatkalo, i nawet nie umie sobie wyobrazic co ona czuje...to jakis koszmar....nosic w sobie malenstwo, a potem.....i Ci lekarze...co nie zauwazyli nic wczesniej....:szok: mowie Wam...nie ma sprawiedliwosci na siwecie....tak mi smutno.....

PS. a moje staranka trwaja....tempke mierze - bez skokow mimo ze juz 19dc i chyba ze skok z 36,0 na 36,3 to ten skok owu...testy owu dwie krechy kiedy bym nie zrobila...wiec zglupialam, zdolowalam sie i tyle...:baffled:
 
Do góry