reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć Słoneczka:tak:
jejku dziekuje za te wszyskie piekne slowka w moim i małża kierunku az sie zarumieniłam :zawstydzona/y:
tikanis a co do dzięciątek to sie troszke boimy jaki wzrost osiągnął bo ja mam 175 a maż 190 i może być zabawnie :-D:-D:-D
Czarownica_99 Witaj!
życzę miłego dzionka - dobrze ze to juz polowa tygodnia :sorry2:
Niczko odezwij sie i powiedz jak sie czujesz i w ogóle co sie dzieje i co gin powiedział!!!
nalemi Witaj! może zaczniemy staranka w tym samym czasie :sorry2:
 
reklama
Witajcie - jestem tutaj nowa, wiec chcialabym Wam napisac, ze jestem juz mama 18-sto miesiecznej coreczki. Mysle, ze powoli nadchodzi czas na drugiego maluszka - nawet nie wiecie, jak bardzo go pragne... Co prawda, zaczne sie o niego starac dopiero w listopadzie (jak mina dwa lata od cesarki) i dlatego chcialabym sie do tego jak najlepiej przygotowac:) Od poprzedniej ciazy minelo juz troche czasu, wiec troche wiadomosci musze sobie odswiezyc - choc to najwazniejsze wiem:) Chce dotrzymac tego dwuletniego terminu, bo niestety przed Wiktoria zaliczylam jedna nieudana ciaze - mojemu Aniolkowi nie dane bylo zobaczyc swoich rodzicow :( A poniewaz biore pewne leki, to moje przygotowania musza byc naprawde bardzo staranne...
 
Cześć Słoneczka:tak:
jejku dziekuje za te wszyskie piekne slowka w moim i małża kierunku az sie zarumieniłam :zawstydzona/y:
tikanis a co do dzięciątek to sie troszke boimy jaki wzrost osiągnął bo ja mam 175 a maż 190 i może być zabawnie :-D:-D:-D
Czarownica_99 Witaj!
życzę miłego dzionka - dobrze ze to juz polowa tygodnia :sorry2:
Niczko odezwij sie i powiedz jak sie czujesz i w ogóle co sie dzieje i co gin powiedział!!!
nalemi Witaj! może zaczniemy staranka w tym samym czasie :sorry2:
hehe co do wzrostu ja mam 165 a mezus 194 hehe tez zobaczymy jak bedzie :tak:
 
hej dziewczyny!!! ale tu sie dzieje:) staraczek przybywa,wiec prawem serii powinno przybyc pozytywnych teścików,czekamy...:)
tikanis pytalas o prolaktyne to hormon produkowany przez przysadke mozgową,nazywany jest hormonem stresu...wzrasta gdy sie denerwujemy,stad czesto sugestie ze jak sie bardzo stara o dzidzie za duzo o tym mysli i denerwuje to wtedy nie wychodzi(prolaktyna wzrasta) a jak sie wyluzujemy,jakies wakacje itp to udaje sie zaskoczyc...znam takie historie...ale glownym zadaniem prolaktyny jest kontrola laktacji,stąd jej nazwa,umozliwia karmienie dzidzi po porodzie,w ciazy juz sie nie kontroluje prolaktyny,bo ona wzrasta i po porodzie jest jej bardzo duzoo...stad tez kobiety karmiące nie mają owulacji i teoretycznie nie zachodzą w ciążę...ale bywa rożnie:) podobno trzeba czesto karmic i rowniez w nocy,ale to juz szczegóły...:)
pozdrawiam wszystkich:biggrin2:
ps przypomnialo mi sie ze jak pojdziesz zrobic prolaktyne to dzien przed nie mozna sie opalac,i wstrzymac od seksu przez dobe,bo to wszystko powoduje wzrost prolaktyny,ale gin na pewno Ci to powie:)
 
cześć dziewczynki, jakie dzisiaj ładne słoneczko :-D

Hej, witam wszystkich. Jestem juz mama 18-to miesiecznej coreczki i teraz chcialabym miec drugiego maluszka. Co prawda chcialabym zaczac sie starac o nie w listopadzie, ale juz chcialabym sie do tego zaczac przygotowywac:) Od poprzedniej ciazy minelo juz tyle czasu, ze chyba powinnam pare wiadomosci sobie odswiezyc - ale oczywiscie to najwazniejsze wiem:)

Witaj Nalemi :-D
 
pogoda u mnie tez piekna,ale z rana juz mialam powazny spacerek,poszlam z piesem zrobic sobie badanka krwi i teraz mam zamiar pozwolic na sobie leniuchowanie,albo poopalam sie na balkoniku...mam strasznego lenia:):rofl2:
 
pogoda u mnie tez piekna,ale z rana juz mialam powazny spacerek,poszlam z piesem zrobic sobie badanka krwi i teraz mam zamiar pozwolic na sobie leniuchowanie,albo poopalam sie na balkoniku...mam strasznego lenia:):rofl2:

ale Ci fajnie.................a ja muszę w pracy siedzieć :-(

a nawet gdyby nie to przy mojej panience za bardzo bym nie poodpoczywała, tak więc korzystaj póki możesz ;-)

ale opalanie to w ciązy nie za bardzo wskazane :sorry2:, plamy mogą ponoć wyskoczyć
 
Jejku jak ja bym teraz posiedziala na laweczce w parku:sorry2:ehhh..... dobrze ze dzisiej ide w teren z tej roboty to sie urwe z pracki :laugh2::laugh2: i skorzystam z pieknej pogody.
rudka to ja też sie przyłanczam do nagany opalankowej :sorry2: (i tak pewnie dobrze o tym wiesz)
 
reklama
oj takie tam opalanie:-p wysiedze pewnie 5 min na sloncu i sie schowam....ale nie macie mi czego zazdroscic,siedze na zwolnieniu bo juz mi sie szyjka(ta na dole) skraca wiec moze cos bedzie szybciej,poza tym mam bóle kości,stawow,rano czasem nie moge wstac z łóżka a obracanie sie z boku na bok zajmuje pare minut...takze niewesolo, a nudy mam takie ze chetnie bym wrocila do pracy,dobrze ze jest to forum,mozna czyms mysli zająć i dowiedziec sie nowych rzeczy no i poznac mile osóbki,ktorych tu nie brak...:tak::tak::tak:
 
Do góry