reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

iwonka- buziaczek dla ciebie:*... a moj maz gotuje kapusniaczek.. i zaraz bedziemy jesc... a pozniej pewno na jakis spacer sie pojdzie..:) buziaki kochane:):blink:
 
reklama
iwonka- buziaczek dla ciebie:*... a moj maz gotuje kapusniaczek.. i zaraz bedziemy jesc... a pozniej pewno na jakis spacer sie pojdzie..:) buziaki kochane:):blink:

dziekuje:-Ddla Ciebie tez;-) hmm kapusniaczek mniam, ja lubie mojemu pomagac(czyt.przeszkadzac:-p) w kuchni;-) milego spacerku, ciesz sie obecnoscia meza:tak::-) buzki
 
Napisz koniecznie jakie będą Twoje odczucia.

witajcie dizewczyny jak mija wam weekend ??? :-)

Do Kingus: obiecalam ze napisze pod koniec tygodnia jak czyje sie po CLOMIDZIE wiec jestem:tak: wiec tak: czuje sie dobrze, tylko troszke dolek lapie, zastanawiam sie tylko nad tym bo wogole nie bola mnie jajniki ( czasami je tylko poczuje ) kidys czytalam ze duzo dziewczyn skarzy sie na bol po clo :crazy: wiec teraz juz nie wiem czy to dobrze ze mnie nie bola czy zle :baffled: ( czy brak bolu w jajnikach oznacza ze pecherzyki nie rosna ??? juz sama nie wiem :wściekła/y:) Pozdrawiam serdecznie, milego weekendu, pa
 
czesc :) mierze od wczoraj temperaturke i moja temperatura wynosi 37,7 i wczoraj i dzis... troche chyba za wysoka.., ide robic sniadanie.. milej niedzieli wam zycze kochane..:)
 
Witajcie Moje Drogie!
Ja tu rzadziej bywam z racji braku czasu, ale wszystko pilnie sledze..ciezko troche odpisywac na wszystko, wiec w skrocie WITAM WSZYSTKICH :-D
U mnie wczoraj skonczyl sie okres, mierze tempke i kupilam testy owulacyjne...ciezko bedzie bo okresy nieregularne (27-48 ostatnio:szok:) ale mysle ze dam rade :tak:, wczesniej bywalo roznie, dlatego wzielam sie za siebie; a jak nie to od nast cyklu ide do gina i mysle ze z nim to juz sie uda :-) heh to znaczy nie z nim tylko z mezusiuem no ale on nam pomoze :-D
Pozdrowionka dla WAS WSZYSTKICH:laugh2: i przesylam moc i energie:-D
 
Czesć dziewczyny :):-) troszke nie pisałam ale jakos nie mam czasu ostatnio:tak:ale zaglądam codziennie do was sprawdzic co slychac ;-)
Tikanis kochana idz na tę betę bo rzeczywiscie my tu nie wytrzymamy! A jak jest taka duża temp ja ci mówie to fasolka sie zagnieżdziła ale jakaś sprytna ze sie nie chciala za szybko ujawnić:-D
Ja padam z nóg , cały weekend na uczelni byłam dopiero wróciła, cała sobota i niedziela w plecy:-( i nie ma mnie kto pomiziać bo mój Przemuś wraca dopiero jutro rano:dry:
Miłego wieczorku albo podwieczorku wam życze:-)
 
marzenixx- nie chce was dreczyc kochane.... ale jeszcze zaczekam jednak do tej srody.. wybaczcie..:/ a zreszta nie wiem moze pojde na ta bete.. a to jest badanie krwi tak??? i ile to kosztuje??
marzenixx- bardzo pasuje do ciebie twoj cytat ten o przyjaciolach i aniolach.. ty wlasnie jestes takim aniolem..:):tak:

sutki od wczoraj mnie nie bola.. znaczy sa wrazliwsze ale przestaly bolec...:/
wiec nie wiem czy to dobry znak,,
ja zaraz ide sie kapciu.. a pozniej jakis fajny filmek:))
 
reklama
Beta kosztuje 30-35 zł i jest to badanie krwi. No i jest pewniejsze niż test z moczu i wykrywa wcześniejszą ciąże.

Ja jakoś większe zaufanie mam do badania krwi, bo wiadomo, że w labolatorium przeprowadzane, a test nie wiadomo jaką droge przebył i na co był narażony. Może to głupie, ale tak mam, bo widziałam kiedyś na teście 2 kreseczki, chociaż następny pokazał już 1.
 
Do góry