reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam Was Dziewczynki!!!
Ja właśnie niedawno wróciłam z pracy, ledwo co żyje...Dziś kupiłam wiesiołka i startuje. Moim problemem jest skąpy śluz, jeśli jest wogole!!!
Marzenixx ja niestety to samo co ty-musze się uczyc.A co studiujesz?Chciałam zobaczyc twoje zdjęcia z malutka chrześnicą ale nie moge odnalezc

Mojego mężusia nie ma i co będzie??? i się szybko nie spotkamy,a tu dni płodne już niedługo...
ja kochaniitka studiuje socjologię :-)jestem na 4 semestrze:tak:to są zaoczne studia więc w sumie 6 semestrów:-) a le juz musze myslec o pracy licencjackiej :-(
a zdjatko specjalnie dla ciebie wrzucam jeszcze raz:-D
 

Załączniki

  • ja z mynia 2.jpg
    ja z mynia 2.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Marzenixx śliczna dziewczynka a i piesek się załapał na zdjęcie:-)
Musi nam się udać zafasolkować :-D. Ja powinnam kończyć moją prace magisterska ale wole być tu z Wami:-) Ale muszę coś popisać jeszcze dziś. Odezwę się jutro jak będę po usg moich jajniczków.
 
dziewczyny ale u was sie dzieje ledwo przeczytalam wszystko i juz mi sie pomieszalo normalnie troszke, zycze fasolek i dni owulacyjnych

a ja czekam teraz na @ i zabieram sie za mierzenie tem:tak:
 
marzenixx Ale z was piękne kobitki!!! Będziesz miała śliczna dzidzie, napewno niedługo.Bardzo dziękuje za wstawienie ponowne zdjec.

kinguś A ja własnie mam to samo co ty!!też wolę tu z wami porozmawiac sobie, ale niestety moj profesor nie zrozumie mojego pragnienia fasoleczki:szok:i mus to mus!
 
Witam zaczęłam czytać to forum i bardzo mi się spodobało . Ja też zaczynam starania o dziecko . Może razem szybciej się uda:-)
 
Blondynka mysle, ze osoby, ktore sa bardziej zagrozone zylakami w czasie ciazy (np. mama miala, czy juz sa jakies male zylki) powiny uzywac kremu przeciw nim, np. lotion 1000 czy inny odpowiednik, w aptece napewno doradza cos odpowiedniego :), pozatym slyszalam, ze lanie nog naprzemian ciepla i zimna woda (zawsze w strone serca) tez pomaga :)
 
asus Witaj!!!!!!!!!!Niedawno dziewczyny i mnie witały!!!!!!!!!!Ja też myslę ze razem będzie łatwiej !!!!!!!!!! I niedługo wszystkie będziemy miały nasze kochane fasolinki!!!!!!

musi tak byc!!!
 
Witajcie!!
Wiecie co? Juz mi sie @ skończyła i nie wiem co o tym myślec.. trwała niecałe 3 dni..hm.. dziwne, bo zawsze miałam 5 dniową a ta była jakaś mniej obfita i więcej sluzu w niej było.. nie wiem może się coś przestawiło.. Kupiłam test ale nie robiłam bo pomyslałam,że skoro dostałam ową @ to nie ma sensu go robic. Co o tym myślicie? Pozdrawiam Was ciepło Kochane;-)
 
reklama
agniesiak85- kochanie warto zrobic test bo niektore kobiety bedac w ciazy maja wlasnie takie niby to okres niby plamienia..ja tez miesiac temu mialam plamienie ale u mnie trwalo 1 dzien,, test robilam i nic nie wyszlo.. byc moze jest to spowodowane rozlegulowaniem cyklu przez tabletki anty...teraz cierpliwie czekam na @, ale chcialabym aby nie przyszla z wiadomego powodu...:)
wogole mam big problem bo jak mam okreslic kiedy mam dni plodne jak odstawilam tableytki anty , po anty okres w pierwszym miesiacu byl w normlanym czasie i normlanie wygladal czyli 5 dni 10 marca..10 kwietnia okres nie wystapił, a wystapilo 1-dniowe krwawienie 15 kwietnia,,, teraz mamy 6 maja.. i zobaczymy kiedy i co wystapi lub nie.. ale juz kompletnie nie wiem jak mam liczyc dni plodne i kiedy je mam a kiedy nie,, czy ktos mi moze pomoc... blagam....:/:baffled:
 
Do góry