reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Witajcie kochane :tak:
ale sie rozpisalyscie az ciezko sie polapac :laugh2: ja dopiero dzisiej dotarlam do pracy, ale i tak jakas zmeczona jestem:dry:
Witaj asus!!! życzę szybkiego zafasolkowania :tak: Agniesiak85 faktycznie warto zrobić teścik !!:-D:tak::tak: trzymam kciuki!!! ja od soboty bylam u tesciow a tam blisko mieszka siostra męża z 2,5 letnia Weroniką i z 10tyg fasolką no i mam taka cicha nadzieje ze męzulek troszke sie napatrzyl i nabrał chęci na bobaska :sorry2: Marzenixx i bablyss dobrze was rozumiem z tą nauką ja wlasnie sie przymierzam do pracy inż. oj sie nie chce! życzę milego dnia i zabieram sie za prace!:dry:
 
reklama
asus witaj wśród nas:-)
agniesiak85 koniecznie zrób teścik!!!:tak: i szybko zdaj relację!!:-D
tikanis mi to wygląda na ciążę , może zrób teraz teścik , bo wiesz że pierwsze moga negatywne być... :-( a zacznij od tego cyklu mierzyć temperaturkę to będziesz wiedziec kiedy masz dni płodne bo tak to cięzko powiedzieć:tak: ale zrób jeszcze teścik:-)a najlepiej poczekaj do 10-go, razem zrobimy:-)
buziaczki dziewczynki w ten sliczny dzionek!!!:-D
 
Witajcie Kochane!
trochę mnie nie było i narobiło się troszkę zaległości:zawstydzona/y:
Gratuluję zafasolkowanym!!!! Bardzo się sieszę, że Wam się udało:tak:
Witam też wszystkie nowe staraczki i życzę powodzonka:tak:Jestem pewna, że niedługo wszystkim się uda:tak::tak::tak:

U mnie wszystko dobrze. Niestety nie odpoczęłam zbytnio w długi weekend...Musieliśmy z mężem remontować kuchnię ( jakiś czas temu zalali nas sąsiedzi:wściekła/y:). Ale teraz przynajmniej pięknie wygląda;-)
Na szczęście czuję się coraz lepiej, wymioty powoli ustępują, z czego niezmiernie się cieszę. 14 maja jedziemy na USG genetyczne. Boję się jak cholera... Czy wszystko jest ok...Masakra.
życzę Wam miłego dnia. Buziaczki:-)
 
Witajcie Kochane!
trochę mnie nie było i narobiło się troszkę zaległości:zawstydzona/y:
Gratuluję zafasolkowanym!!!! Bardzo się sieszę, że Wam się udało:tak:
Witam też wszystkie nowe staraczki i życzę powodzonka:tak:Jestem pewna, że niedługo wszystkim się uda:tak::tak::tak:

U mnie wszystko dobrze. Niestety nie odpoczęłam zbytnio w długi weekend...Musieliśmy z mężem remontować kuchnię ( jakiś czas temu zalali nas sąsiedzi:wściekła/y:). Ale teraz przynajmniej pięknie wygląda;-)
Na szczęście czuję się coraz lepiej, wymioty powoli ustępują, z czego niezmiernie się cieszę. 14 maja jedziemy na USG genetyczne. Boję się jak cholera... Czy wszystko jest ok...Masakra.
życzę Wam miłego dnia. Buziaczki:-)
Hey sloneczko dlugo Cie nie bylo :-( ciesze sie bardzo ze lepiej sie czujesz kochana :tak::-D i na USG bedzie wszystko dobrze głowka do gory kochana :tak::-D
 
Czesc dziewczynki..bylam tu jakies 2 tyg temu....ale sluchajcie, bo juz nei wiem co robic...moje cykle trwaly ok 30dni..w grudniu mialam usuwana nadzerke....i od stycznia mi sie poprzestawialo wszystko tzn, cykle25, 27, 34, a teraz 43 dzien i okresu jak nie bylo tak nie ma, w 18, 19 i 20 dniu mialam leciusienkie plamienie brązowe takie i geste ale bardzo niewielkie....teraz brzuch mi rozsadza piersi bolą...w miedzy czasie robilam juz 2 testy (dzisiaj rano tez) i nic jedna krecha.....
Jak myslicie jakie moga byc przyczny zmiany cyklu? i jak w ogole mam dojsc do tego kiedy mam owulacje jesli w ogole ja mam
Ach zdołowałam sie dzisiaj tym wszystkim :(
 
Czesc dziewczynki..bylam tu jakies 2 tyg temu....ale sluchajcie, bo juz nei wiem co robic...moje cykle trwaly ok 30dni..w grudniu mialam usuwana nadzerke....i od stycznia mi sie poprzestawialo wszystko tzn, cykle25, 27, 34, a teraz 43 dzien i okresu jak nie bylo tak nie ma, w 18, 19 i 20 dniu mialam leciusienkie plamienie brązowe takie i geste ale bardzo niewielkie....teraz brzuch mi rozsadza piersi bolą...w miedzy czasie robilam juz 2 testy (dzisiaj rano tez) i nic jedna krecha.....
Jak myslicie jakie moga byc przyczny zmiany cyklu? i jak w ogole mam dojsc do tego kiedy mam owulacje jesli w ogole ja mam
Ach zdołowałam sie dzisiaj tym wszystkim :(

Słońce, najlepiej idź do lekarza, on na pewno Ci pomoże:tak:
 
Hej :-)
oj chyba znowu jakies wredne choróbsko mnie łamie kurcze....

Zdróweczka Julitko!!!

a wogóle to zapomniałam nenius za słodki komplement :-) nie wiem jak sie wkleja tylko jakis wybrany fragment więc tak tylko:-)

nie ma za co :-D, wystarczy kliknąć cytuj pod postem, który chcesz zacytować, a potem wrazie czego możesz wykasować sobie fragment, który Ci nie pasuje. Tylko pamiętaj, żeby nie skasować dwóch nawiasów: na początku i na końcu cytowanej wypowiedzi.

Dziś u mnie w pracy, była dziewczyna ktora jest w 3 msc, jest baaaardzo szczuplutka i ma strasznie duzy brzuch!!!!!!!! az nieprawdopodobne na 3 msc.Jej pierwszym objawem ciąży bylo to, ze wzystko jej smierdzialo.Nie moglam pogadac z nia swobodnie, bo jak u mnie w pracy dowiedza sie ze planuje dzidzie to zawał na miejscu dla szefostwa!

hihihi ja tez miałam nadwrażliwość na zapachy na początku ciąży :tak:

Witam zaczęłam czytać to forum i bardzo mi się spodobało . Ja też zaczynam starania o dziecko . Może razem szybciej się uda:-)

witam serdecznie :-)

wogole mam big problem bo jak mam okreslic kiedy mam dni plodne jak odstawilam tableytki anty , po anty okres w pierwszym miesiacu byl w normlanym czasie i normlanie wygladal czyli 5 dni 10 marca..10 kwietnia okres nie wystapił, a wystapilo 1-dniowe krwawienie 15 kwietnia,,, teraz mamy 6 maja.. i zobaczymy kiedy i co wystapi lub nie.. ale juz kompletnie nie wiem jak mam liczyc dni plodne i kiedy je mam a kiedy nie,, czy ktos mi moze pomoc... blagam....:/:baffled:

najlepiej mierzyć temperaturę i obserwować śluz...można też badać szyjkę

Czesc dziewczynki..bylam tu jakies 2 tyg temu....ale sluchajcie, bo juz nei wiem co robic...moje cykle trwaly ok 30dni..w grudniu mialam usuwana nadzerke....i od stycznia mi sie poprzestawialo wszystko tzn, cykle25, 27, 34, a teraz 43 dzien i okresu jak nie bylo tak nie ma, w 18, 19 i 20 dniu mialam leciusienkie plamienie brązowe takie i geste ale bardzo niewielkie....teraz brzuch mi rozsadza piersi bolą...w miedzy czasie robilam juz 2 testy (dzisiaj rano tez) i nic jedna krecha.....
Jak myslicie jakie moga byc przyczny zmiany cyklu? i jak w ogole mam dojsc do tego kiedy mam owulacje jesli w ogole ja mam
Ach zdołowałam sie dzisiaj tym wszystkim :(

Tobie też polecam mierzenie temperatury+obserwacje śluzu. A może warto byłoby wybrać sie do ginka?

U mnie wszystko dobrze. Niestety nie odpoczęłam zbytnio w długi weekend...Musieliśmy z mężem remontować kuchnię ( jakiś czas temu zalali nas sąsiedzi:wściekła/y:). Ale teraz przynajmniej pięknie wygląda;-)
Na szczęście czuję się coraz lepiej, wymioty powoli ustępują, z czego niezmiernie się cieszę. 14 maja jedziemy na USG genetyczne. Boję się jak cholera... Czy wszystko jest ok...Masakra.
życzę Wam miłego dnia. Buziaczki:-)

witaj Luniu, gratki odnowionej kuchni :-) a co do usg to spokojnie, musi być dobrze :tak:
 
A ja dzisiaj dziewczynki mam urlopik! miały byc zakupy...:zawstydzona/y: niestety tak mnie boli podbrzusze, że chyba nie wyjde z domu! Zawsze tak mam- to chyba owulacja, bo zaobserwowałam że zawsze jest to 15 albo 16 dc. Macie jakis dobry srodek przeciwbólowy, który pomaga w takich sytuacjach? na mnie nic nie działa!:no:
 
A ja dzisiaj dziewczynki mam urlopik! miały byc zakupy...:zawstydzona/y: niestety tak mnie boli podbrzusze, że chyba nie wyjde z domu! Zawsze tak mam- to chyba owulacja, bo zaobserwowałam że zawsze jest to 15 albo 16 dc. Macie jakis dobry srodek przeciwbólowy, który pomaga w takich sytuacjach? na mnie nic nie działa!:no:

współczuję, ja na bóle wszelkiego rodzaju biore po prostu apap, mi wystarcza :tak:. A moze nospa?
 
reklama
Hej :-)


Zdróweczka Julitko!!!



nie ma za co :-D, wystarczy kliknąć cytuj pod postem, który chcesz zacytować, a potem wrazie czego możesz wykasować sobie fragment, który Ci nie pasuje. Tylko pamiętaj, żeby nie skasować dwóch nawiasów: na początku i na końcu cytowanej wypowiedzi.



hihihi ja tez miałam nadwrażliwość na zapachy na początku ciąży :tak:



witam serdecznie :-)



najlepiej mierzyć temperaturę i obserwować śluz...można też badać szyjkę



Tobie też polecam mierzenie temperatury+obserwacje śluzu. A może warto byłoby wybrać sie do ginka?



witaj Luniu, gratki odnowionej kuchni :-) a co do usg to spokojnie, musi być dobrze :tak:
Dziekuje kochana :-D:tak:
 
Do góry