reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

eh pewnie tak:zawstydzona/y: no ale cóż, miałam sobie odpuśić w tym mieisącu i prawie mi sie udalo :-) tylko teraz jak sie zbliża @ to zaczełam znów myśleć;-)
 
reklama
moja kuzynka bedzie rodzic w sieprniu na poczatku i ma straszne zylaki -co zrobic aby tego uniknac?
kurcze teraz nie wiem moze zbyt szybko zaczelismy te staranka i nic z tego nie wyjdzie? lekko sie podłamałam:-(
 
Ja właśnie smażę placuszki, bo miałam straszna ochotę :-D i muszę się do sesji przyłożyć ale cos się nie mogę zebrać:-) wciąż zmęczona po tej majówce jestem:zawstydzona/y:
 
Witam Was Dziewczynki!!!
Ja właśnie niedawno wróciłam z pracy, ledwo co żyje...Dziś kupiłam wiesiołka i startuje. Moim problemem jest skąpy śluz, jeśli jest wogole!!!
Marzenixx ja niestety to samo co ty-musze się uczyc.A co studiujesz?Chciałam zobaczyc twoje zdjęcia z malutka chrześnicą ale nie moge odnalezc

Mojego mężusia nie ma i co będzie??? i się szybko nie spotkamy,a tu dni płodne już niedługo...
 
czesc kochane!

bablyss- moj mezus tez wyjechal i to na cale dlugie 2 tygodnie.. do testowanka zotalo jeszcze ok 5 dni..- ale dzis juz robilam tescik bo wytrzymac nie moglam i wyszla 1 gruba czerwona krecha.. choc nie ludzilam sie ze wyjda dwie.. bo po pierwsze jestem przed okresem(oby ta malpa nie przyszla@) a po drugie nawet jesli jestem to i tak teraz moze to nie wyjsc z roznych przyczyn a po 3 najlepiej robic w godzinach porannych a tu jest wieczor... wiec z tego testu sobie nic nie zrobilam..
czekam z niecieprliwoscia na juz takie naparwde testowanko... po oczywscie nie przyjsciu malpiszonki @. buziaki wielkie
 
Dziś u mnie w pracy, była dziewczyna ktora jest w 3 msc, jest baaaardzo szczuplutka i ma strasznie duzy brzuch!!!!!!!! az nieprawdopodobne na 3 msc.Jej pierwszym objawem ciąży bylo to, ze wzystko jej smierdzialo.Nie moglam pogadac z nia swobodnie, bo jak u mnie w pracy dowiedza sie ze planuje dzidzie to zawał na miejscu dla szefostwa!

Kobietki musi nam się udac!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:
Dziewczyny czy wiecie że nasze forum czyta bardzo duzo osob.Ja zanim się do was przyłączylam, bardzo często was podglądałam, bardzo często mi pomagaly wasze rady. Naprawde fajne z was babeczki!!!!!!!
 
reklama
tikanis u mnie to jeszcze gorzej...bo moj mężuś chałupe nam buduje i jeszcze szybko nie skończy, siedzi ciągle na budowie:-:)-:)-(ale jak juz go dorwe to....;-):-pto cały guzik z tego, bo mam cykle bezowulacyjne, a jesli jakis jest ok. to sa dni niepłodne.....i taka to robota...Nie martw się kochanie uda się napewno!!!!!!!!!!! Musimy byc dobrej myśli :-)
 
Do góry