reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

hejka
jak dzisiaj śliczna pogoda odrazu mam lepszy humor:-)
chce testowac ok 10 maja .Powiem Wam ze u nas starania byly 30-04,1,2,3,4,-05 i juz mam dość.Tez mam dziwna z owulacja i sluzem bo teoretycznie powinien juz byc a jest go malo i zauwazam go tylko wieczorem.Nie wiem dlaczego.
 
reklama
Witajcie!
Wiecie co? Juz mi się "@" skończyła.. nie wiem juz sama czy to wogóle @ była. Niespełna dwa dni trwała... dziwne. No cóż, kupię dziś teścik i jutro z pierwszego siusiania zrobię. Co prawda myslę jednak,że to była @,tylko czemu taka krótka??Zawsze miałam 5 dni i to taką obfitą.. zobaczymy..
 
Witajcie!
Wiecie co? Juz mi się "@" skończyła.. nie wiem juz sama czy to wogóle @ była. Niespełna dwa dni trwała... dziwne. No cóż, kupię dziś teścik i jutro z pierwszego siusiania zrobię. Co prawda myslę jednak,że to była @,tylko czemu taka krótka??Zawsze miałam 5 dni i to taką obfitą.. zobaczymy..

hm no rzeczywiście jakoś krótko...zrób teścik :tak:
 
hejka
jak dzisiaj śliczna pogoda odrazu mam lepszy humor:-)
chce testowac ok 10 maja .Powiem Wam ze u nas starania byly 30-04,1,2,3,4,-05 i juz mam dość.Tez mam dziwna z owulacja i sluzem bo teoretycznie powinien juz byc a jest go malo i zauwazam go tylko wieczorem.Nie wiem dlaczego.
To nieźle zaszalałaś:-D Pewnie Twoja druga połówka zadowolona z tak częstego przytulania. Czyli zostało już tylko 5 dni do testowanka:-)

Witajcie!
Wiecie co? Juz mi się "@" skończyła.. nie wiem juz sama czy to wogóle @ była. Niespełna dwa dni trwała... dziwne. No cóż, kupię dziś teścik i jutro z pierwszego siusiania zrobię. Co prawda myslę jednak,że to była @,tylko czemu taka krótka??Zawsze miałam 5 dni i to taką obfitą.. zobaczymy..
Czekam z niecierpliwością na wynik Twojego testu:-)
 
Witajcie!
Wiecie co? Juz mi się "@" skończyła.. nie wiem juz sama czy to wogóle @ była. Niespełna dwa dni trwała... dziwne. No cóż, kupię dziś teścik i jutro z pierwszego siusiania zrobię. Co prawda myslę jednak,że to była @,tylko czemu taka krótka??Zawsze miałam 5 dni i to taką obfitą.. zobaczymy..
 
szalelismy na maksa:-) zobaczymy moze dzisiaj znowu.
Ja dziecka juz pragne od 1,5 roku i zob co z tego wyjdzie.Ja sie tym razem nie przygotowalam chodzi mi o badania itd wczesniej ok 4-5 miesiecy temu robilam ogolne badanie i mialam min cukier podwyzszony.Teraz moj Pan wreszcie dorosl do t decyzji o dziecku.
Jestemy ze soba ponad 6 lat i nie zalegalizowalismy zwiazku wiec teraz przyjdzie na to czas.
 
hejka
jak dzisiaj śliczna pogoda odrazu mam lepszy humor:-)
chce testowac ok 10 maja .Powiem Wam ze u nas starania byly 30-04,1,2,3,4,-05 i juz mam dość.Tez mam dziwna z owulacja i sluzem bo teoretycznie powinien juz byc a jest go malo i zauwazam go tylko wieczorem.Nie wiem dlaczego.
Mogłaś jeszcze nie miec owulacji, patrząc na Twój suwaczek! Może warto jeszcze troszeczkę postarać się! Życzę powodzenia i 2 kreseczek 10 maja!
Agniesiak85 a może to dzidziuś! Moja siostra przez pierwsze 3 miesiące ciąży miała taką króciótką @. Trzymam kciukasy żeby tak właśnie było!
 
Agniesiak85 trzymamy kciuki!! :-Doby to fasola była!!!!:tak:
blondynkapoznan też mi sie wydaje po twoim suwaczku ,że owulacja to dopiero się zacznie :tak: albo masz suwaczek źle ustawiony:tak: ale jak twojego faceta "chłopaki" są sprytne to po tym pracowitym wekendzie majowym może dobiegna do celu i po paru dniach !!!:-) trzymam kciuki!!
Ja sie wczoraj przyglądałam swoim piersiom bo oczywiście zaczęłu juz boleć na @, noi zauważyłam takie troszke bardziej widoczne żyły ale bardziej umiejscowione przy sutkach:oo2: może sobie ubzdurałam ale pól dnia sie im przygladałam i na lewym zwłaszcza takie widoczna jest, właśnie nie mam żadnych siateczek tylko takie żyłki i dzis z rana nie widziałam ale niedawno jak sobie obejrzałam to znowu jest.:oo:
pewnie sobie wbijam, ale nie wiem juz o co kaman:sorry2:
 
moze jeszcz sprobujemy zobacze czy nam sie bedzie chcialo-bo ost dosyc intensywne byly staranka:-)
moj TŻ jest po pracy tak zmeczony ze musze go wybudzac na staranka.Ale teraz byl weekend wolny wiec moze cosik sie udalo:-):-):-)
 
reklama
Ja sie wczoraj przyglądałam swoim piersiom bo oczywiście zaczęłu juz boleć na @, noi zauważyłam takie troszke bardziej widoczne żyły ale bardziej umiejscowione przy sutkach:oo2: może sobie ubzdurałam ale pól dnia sie im przygladałam i na lewym zwłaszcza takie widoczna jest, właśnie nie mam żadnych siateczek tylko takie żyłki i dzis z rana nie widziałam ale niedawno jak sobie obejrzałam to znowu jest.:oo:
pewnie sobie wbijam, ale nie wiem juz o co kaman:sorry2:
U mnie żyłki pojawiają się szczególnie po kąpieli. Wcześniej już pisałam, że się nakręciłam: wydawało mi się, że mam ciemniejsze sutki i dużo żyłek ale pokazałam mężowi a on stwierdził, że tak zawsze było. Więc teraz aż tak bardzo się nie przyglądam ale oczywiście trzeba sprawdzać czy wszystko jest ok. Tak więc jeszcze raz zachęcam do konsultacji wyglądu piersi z partnerem:-)
 
Do góry