reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam z rana w ten sloneczny piątek :-) jak dobrze to juz koniec tygodnia uff... Bardzo wam dziewczynki dziekuje za tak cieplutkie przyjecie i dodanie otuchy w tym moim czekaniu :sorry2:
Zagapiłam sie i nie pogratulowalam Zapominajce!! ojoj :szok: a wiec gratuluje fasolki z calego serduszka i na pewno wszystko jest w porządku!
Iwonko mam nadzieje ze ta paskuda @ nie przyjdzie i będziesz nastepna :tak::tak::-D
Bardzo mi sie tu u was spodobało :-) więc Julitko możesz być pewna że sama nie zostaniesz![/quote
hehe sama nie zostane bedziecie mnie odwiedzac :tak::-D
Cześć Dziewczynki:-):-)
Troszkę nie pisałam, bo jakoś staram sie nie myśleć o fasolkach i dzidziusiach :-)
Jak mówiłam , w tym miesiącu odpuszczam, myślenie ,liczenie, mierzenie :tak:dlatego nie zaglądam , żeby nie mysleć:-)
I musze przyznać, że całkiem fajnie mi to wychodzi :tak: ale nie mogłam się powstrzymać żeby waś nie odwiedzić :-D
Pozdrawiam was wszystkie cieplutko, i te nowe staraczki również !! Buźka :laugh2:
ooo faktycznie dlugo Cie kochana nie bylo :-( ale fajnie ze sobie jakos odpuscilas :tak: trzymam kciuki za ciebie i wszystkie staraczki :tak:

Dziewczynki, ja nie wiem co sie ze mna dzieje :-(obudzilam sie o 4 w nocy. czy juz rano jak kto woli :blink: tak mnie bolal brzuch ledwo moglam sie poruszyc, mowie wam co za bol prawie plakalam, a ze bylam sama w domu musialam jakos sobie poradzic ale ciezko bylo ....
 
reklama
czesc Dziewczynki z rana.. przyszla wredna @ i to juz wczoraj poznym wieczorem:-(a taaaka wielgachna mialam nadzieje i znowu rozprysla sie na drobne kawaleczki:-(coz.. kolejny miesiac staranek przed nami:-)
Julitko do lekarza zasuwaj i juz bo nie wiem jak wytlumaczyc zachowanie Twojego organizmu:-( :****
 
czesc Dziewczynki z rana.. przyszla wredna @ i to juz wczoraj poznym wieczorem:-(a taaaka wielgachna mialam nadzieje i znowu rozprysla sie na drobne kawaleczki:-(coz.. kolejny miesiac staranek przed nami:-)
Julitko do lekarza zasuwaj i juz bo nie wiem jak wytlumaczyc zachowanie Twojego organizmu:-( :****
Nie martw sie kochana :tak: kolejny miesiac przed nami :-D wiem kochana musze isc do lekarza, pojde w tygodniu i zobacze co mi tym razem powie :blink:
 
Julitko bardzo dziękuję. Tez mam nadzieję, że z fasolką wszystko ok. Dzisiaj mimo, że dzień piękny, będzie mi się strasznie dłużyło - bo lekarza mam dopiero po pracy...
 
Nie martw sie kochana :tak: kolejny miesiac przed nami :-D wiem kochana musze isc do lekarza, pojde w tygodniu i zobacze co mi tym razem powie :blink:
wiem, dlatego wierze, bo mam wsparcie.. w Nim.. w Tobie.. w Mamie..:-)Dziekuje!!!
Julitko bardzo dziękuję. Tez mam nadzieję, że z fasolką wszystko ok. Dzisiaj mimo, że dzień piękny, będzie mi się strasznie dłużyło - bo lekarza mam dopiero po pracy...
jak wrocisz od razu daj nam znac:tak:Koniecznie;-)
 
Julitko bardzo dziękuję. Tez mam nadzieję, że z fasolką wszystko ok. Dzisiaj mimo, że dzień piękny, będzie mi się strasznie dłużyło - bo lekarza mam dopiero po pracy...
Nie dziekuj mi kochana :tak: czekam na wiesci :tak:
wiem, dlatego wierze, bo mam wsparcie.. w Nim.. w Tobie.. w Mamie..:-)Dziekuje!!!

jak wrocisz od razu daj nam znac:tak:Koniecznie;-)
Tak skarbie masz :tak::-D ciesze sie ze o tym wiesz :tak: buziaki
 
Iwonka w takim razie zycze owocnego nastepnego miesiaca starań!!!!
Julitka a ty to marsz do lekarza! napewno wszystko w porządku ale trzeba sprawdzić!!!!
jejku jak mi sie w tej robocie nie chce siedzieć! do tego pogadalam sobie dzisiej z moją szfagierką ktora jest w 7 tc i mam dolka! :-(
 
Iwonka w takim razie zycze owocnego nastepnego miesiaca starań!!!!
Julitka a ty to marsz do lekarza! napewno wszystko w porządku ale trzeba sprawdzić!!!!
jejku jak mi sie w tej robocie nie chce siedzieć! do tego pogadalam sobie dzisiej z moją szfagierką ktora jest w 7 tc i mam dolka! :-(
Nie martw sie kochana, wiem co czujesz bo tez łapie dolka po rozmowie z moimi klezankami ktore sa w ciazy ale malenka glowa do gory nas tez to czeka :tak::-Da ja jestem dzisiaj w domku, tak zle sie czulam ze nie dalam rady isc do pracki....:-D
 
Czesc dziewcznki..mnie z tydzien nie byloo...oj ale tu sie dzialo w tym czasie :-)
U mnie dalej nic nie wiadomo..okres sie spoznia..:dry: test negatywny :no:...zero objawow....:zawstydzona/y:siedze i czekam...:rofl2: na szczescie weekand...:-)
i wkoncu odreguje :blink:
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki, te nowe i te nienowe :laugh2:
 
reklama
Czesc dziewcznki..mnie z tydzien nie byloo...oj ale tu sie dzialo w tym czasie :-)
U mnie dalej nic nie wiadomo..okres sie spoznia..:dry: test negatywny :no:...zero objawow....:zawstydzona/y:siedze i czekam...:rofl2: na szczescie weekand...:-)
i wkoncu odreguje :blink:
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki, te nowe i te nienowe :laugh2:
Czekamy razem z Toba :tak: mam nadzieje ze to jednak fasolinka a test okazal sie mylny :tak::-D:tak:
 
Do góry