reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Ostatnio byłam na allegro i przeglądałam ciuszki na dzidzię:wściekła/y:oj jak bym chciała już mieć tę kruszynkę:-(
wiem slonko ze juz bys chciala, ja tez juz bym chciala miec malenstwo ale musimy byc kochana cierpliwe i bardzo wierzyc ze nam sie uda :tak: mamy siebie nawzajem i napewno tu na forum damy rade :tak: hehe niedawno dziewczynki pocieszaly mnie popatrz jakie to wszystko przewrotne jest :-p:laugh2: głowa do gory :blink:
 
Marzenia się spełniają :tak: Tu na forum to widać, że zafasolkowanie jest możliwe!!! Oprócz pomocy lekarza, najważniejsza jednak jest wiara i podejście, bez tego ani rusz!!! Wiosna to dobry czas na rozkwitanie nowych marzeń (zwłaszcza jednego) :-D i zaowocowanie tego marzenia (my już wiemy jakiego) nie dziewczyny?:-)
 
Dziewczyny! Mam apel techniczny.

Dla czytelności forum (bo to nie chat) i lepszego współżycia forumowego proszę o nie pisanie posta pod postem. Jeśli napisałaś coś i nikt nie odpisał pod spodem to EDYTUJ poprzedni post a nie wklejaj nastepny! No chyba, że pierwszy post był bardzo długi, bądź zawierał zdjęcia i dopisanie czegoś pod nim byłoby mało czytelne. Jeżeli chcecie cytować kilka wypowiedzi to też nie trzeba tworzyć masy postów jeden pod drugim, używa się przycisku
multiquote_off.gif
, który dodaje cytaty do naszej odpowiedzi. Klikając potem odpowiedź mamy juz tam nasze cytaty (w jednym poście).

Jest nas tutaj dużo i jesli każda będzie pisać jednozdaniowe posty co kilka minut, zanim ktoś na nie odpisze, to tylko kilka osób bioracych udział w takich dyskusjach będzie w stanie nadrobić i zorientować się. Ja mam malutkiego synka i często jestem w stanie wejść na forum raz dziennie. Przebrniecie przez nie i próba ogarnięcia wszystkiego (a próbuje zrozumieć, wczuć się, zaangazować) sprawia, że nie mam już siły pisać cokolwiek! Niestety, taki nawał postów (podkreślam jeden pod drugim od tej samej osoby) sprawia, że zaczyna się omijać jej wypowiedzi, przelatywać i w końcu mozna pominąć prośbę o pomoc lub ważną informację.

Dlatego błagam:
EDYTUJCIE!
 
Dziewczyny! Mam apel techniczny.

Dla czytelności forum (bo to nie chat) i lepszego współżycia forumowego proszę o nie pisanie posta pod postem. Jeśli napisałaś coś i nikt nie odpisał pod spodem to EDYTUJ poprzedni post a nie wklejaj nastepny! No chyba, że pierwszy post był bardzo długi, bądź zawierał zdjęcia i dopisanie czegoś pod nim byłoby mało czytelne. Jeżeli chcecie cytować kilka wypowiedzi to też nie trzeba tworzyć masy postów jeden pod drugim, używa się przycisku
multiquote_off.gif
, który dodaje cytaty do naszej odpowiedzi. Klikając potem odpowiedź mamy juz tam nasze cytaty (w jednym poście).

Jest nas tutaj dużo i jesli każda będzie pisać jednozdaniowe posty co kilka minut, zanim ktoś na nie odpisze, to tylko kilka osób bioracych udział w takich dyskusjach będzie w stanie nadrobić i zorientować się. Ja mam malutkiego synka i często jestem w stanie wejść na forum raz dziennie. Przebrniecie przez nie i próba ogarnięcia wszystkiego (a próbuje zrozumieć, wczuć się, zaangazować) sprawia, że nie mam już siły pisać cokolwiek! Niestety, taki nawał postów (podkreślam jeden pod drugim od tej samej osoby) sprawia, że zaczyna się omijać jej wypowiedzi, przelatywać i w końcu mozna pominąć prośbę o pomoc lub ważną informację.

Dlatego błagam:
EDYTUJCIE!

Bardzo goraco dołanczam sie do tej prosby bo rzeczywiscie mozna tu sie wykonczyc próbujac jakos sie wkomponowac miedzy wasze "psełdo posty" po jednym zdaniu a czasem tylko wyrazie
 
Dziewczyny! Mam apel techniczny.

Dla czytelności forum (bo to nie chat) i lepszego współżycia forumowego proszę o nie pisanie posta pod postem. Jeśli napisałaś coś i nikt nie odpisał pod spodem to EDYTUJ poprzedni post a nie wklejaj nastepny! No chyba, że pierwszy post był bardzo długi, bądź zawierał zdjęcia i dopisanie czegoś pod nim byłoby mało czytelne. Jeżeli chcecie cytować kilka wypowiedzi to też nie trzeba tworzyć masy postów jeden pod drugim, używa się przycisku
multiquote_off.gif
, który dodaje cytaty do naszej odpowiedzi. Klikając potem odpowiedź mamy juz tam nasze cytaty (w jednym poście).

Jest nas tutaj dużo i jesli każda będzie pisać jednozdaniowe posty co kilka minut, zanim ktoś na nie odpisze, to tylko kilka osób bioracych udział w takich dyskusjach będzie w stanie nadrobić i zorientować się. Ja mam malutkiego synka i często jestem w stanie wejść na forum raz dziennie. Przebrniecie przez nie i próba ogarnięcia wszystkiego (a próbuje zrozumieć, wczuć się, zaangazować) sprawia, że nie mam już siły pisać cokolwiek! Niestety, taki nawał postów (podkreślam jeden pod drugim od tej samej osoby) sprawia, że zaczyna się omijać jej wypowiedzi, przelatywać i w końcu mozna pominąć prośbę o pomoc lub ważną informację.

Dlatego błagam:
EDYTUJCIE!
To chyba do mnie :( :-( oki juz nie bede :-p
 
To chyba do mnie :( :-( oki juz nie bede :-p

Julitko nie rób smutnej minki, dziewczyny nie chciały, żeby Tobie i innym babeczkom było przykro ale rzeczywiście mają rację, o wiele łatwiej sie czyta kiedy są dłuższe posty a nie kilka króciutkich jeden pod drugim. Bo wiecie, u niektórych dochodzą jeszcze suwaczki, podpisy pod każdą wypowiedzią i w rezultacie bardzo mało informacji zajmuje bardzo dużo miejsca i trudno to ogarnąć.

Tak więc podpisuję się pod prośbą Kluliczka i Gusi.

Ps. A ja z kolei muszę chyba zmniejszyć zdjęcie Darii bo też za dużo miejsca zajmuje.
 
A ja się dziś dziwnie czuję... robiliśmy dzidzię od 25.03 do 01.04 ,(okres miałam 12.03) wiem ze to płodne dni były bo sobie wyliczałlam , ale jakoś ciężko mi uwierzyć że mogłabym być w ciąży... drugi miesiąc się staramy i nie wiem... czy mogę się już czuć dziwnie jeżeli zostałam zapłodniona parę dni temu?:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry