reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Dziekuje kochana :tak: staram sie wyluzowac naprawde, ale mam czasem takie dni ze jak jestem na miescie to chodze po sklepach i ogladam wozki i mysle jaki bym kupila wiem glupia jestem :-(
po pierwsze wcale nie jestes glupia nie mow takich rzeczy:wściekła/y::-) a ja ogladam ciuszki i juz bym nakupowala i wcale nie uwazam ze to glupie, a myslec musimy pozytywnie oby nie nastawiac sie za bardzo i zeby to myslenie nie przerodzilo sie w obsesje..
 
Dziekuje kochana :tak: staram sie wyluzowac naprawde, ale mam czasem takie dni ze jak jestem na miescie to chodze po sklepach i ogladam wozki i mysle jaki bym kupila wiem glupia jestem :-(

No coś Ty nie mów że jesteś głupia :no: Po pierwsze wybij sobie z głowy określenie głupia. Zamień je na "jestem super". Myślę, że nie Ty jedna masz takie fazy, ja np. nie mogę się powstrzymać przed zgarnianiem do koszyka różnych gadżetów (smoczki, skarpetki). Ostatnio chciałam kupić sobie spodnie i bluzkę... nie wiedzieć czemu wgapiałam się w ciążowe ubrania:tak:, ale nie kupiłam ... jeszcze nie!!!:-D
 
reklama
musze sie chyba wybrac do lekarza, plecy mnie strasznie bola i podbrzuszeee.. nie wiem co to, kolezanka z pracy mnie nastraszyla ze moze to jakies tylozgiecie macicy:szok:
 
Do góry