reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Majeczko cuuudowne Malenstwo pod Twoim serduszkiem huuuraaaa tak sie ciesze:tak::-)
nenius tulam Kochana..
Julitko a jak tam dzien wolny? odpoczelas cosik? a kolezanka moze niech Ci przesle troche fluidkow:tak: moze sie zarazisz:-)
wolny dzionek hm... spedzilam na skobaniu tapety u kuzynki, bo kupila mieszkanko i jej pomagalam troszke... kurcze juz dwie kolezanki pochwalily mi sie ze beda mialay dzidziusia kurcze ciesze sie bardzo ze sa szczesliwe ze im sie udalo ale zazdroszcze im, jakiegos dola zalapalam :-(
 
reklama
wolny dzionek hm... spedzilam na skobaniu tapety u kuzynki, bo kupila mieszkanko i jej pomagalam troszke... kurcze juz dwie kolezanki pochwalily mi sie ze beda mialay dzidziusia kurcze ciesze sie bardzo ze sa szczesliwe ze im sie udalo ale zazdroszcze im, jakiegos dola zalapalam :-(
to sie na cos przydalas:-D pomoglas i poplotkowalas napewno:tak:
a co do zafasolkowanych kolezanek.. Kochana i Ty moze juz niedlugo bedziesz mogla im taka informacje oznajmic.. nie dolkuj mi sie tu no juz:-)widze.. moze teraz sie udalo juz a jak nie to nastepny cykl bedzie owocny:tak: Myszko.. buziam
 
to sie na cos przydalas:-D pomoglas i poplotkowalas napewno:tak:
a co do zafasolkowanych kolezanek.. Kochana i Ty moze juz niedlugo bedziesz mogla im taka informacje oznajmic.. nie dolkuj mi sie tu no juz:-)widze.. moze teraz sie udalo juz a jak nie to nastepny cykl bedzie owocny:tak: Myszko.. buziam
Wiem, staram sie nie tracic nadzieii, ale jakos nie potrafie przestac myslec jeju ja niedlugo zwariuje chyba hehe masakra normalnie :-( ale musze byc cierpliwa wiem :tak:
 
Wiem, staram sie nie tracic nadzieii, ale jakos nie potrafie przestac myslec jeju ja niedlugo zwariuje chyba hehe masakra normalnie :-( ale musze byc cierpliwa wiem :tak:
Kochana tak nie mozna, ja tez tak mialam w kazdej sekundzie myslalam o malenstwie ale to nic nie daje, oprocz dolka psychicznego wiec prosze Cie..
 
Dzięki Julitka, kochana jesteś. A Tobie życzę więcej luzu. Łatwo mówić wiem coś o tym, ale jak mi przychodzą złe myśli to je odganiam najdalej jak mogę. W końcu tak samo można źle myśleć jak dobrze. A pozytywnie chyba jest milej raczej. Ja wierzę, że nadejdzie odpowiedni moment, a długie oczekiwanie sprawi, że nagroda będzie szczęściem zwielokrotnionym:) Kiss
 
czesc Kochane:-)jestem wrocona....mam nadzieje ze bede znowu czesciej:-)
Witam wszystkie nowe staraczki:-Di pozwolilam sobie nalapac fluidkow prae;-)
My z panem mezem staramy sie nadal,@ wlasnie odjechala wiec niebawem do bojuuuuuuu:-D
Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko:-)
 
reklama
Dzięki Julitka, kochana jesteś. A Tobie życzę więcej luzu. Łatwo mówić wiem coś o tym, ale jak mi przychodzą złe myśli to je odganiam najdalej jak mogę. W końcu tak samo można źle myśleć jak dobrze. A pozytywnie chyba jest milej raczej. Ja wierzę, że nadejdzie odpowiedni moment, a długie oczekiwanie sprawi, że nagroda będzie szczęściem zwielokrotnionym:) Kiss
Dziekuje kochana :tak: staram sie wyluzowac naprawde, ale mam czasem takie dni ze jak jestem na miescie to chodze po sklepach i ogladam wozki i mysle jaki bym kupila wiem glupia jestem :-(
 
Do góry