reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Czy mogę do Was dołączyć?

To mój 2 cykl staranek, w 1 sie nie udało, ale słyszałam, że kwiecień-plecień ma ponoć przynieść wszystkim staraczkom szczęście!

Witam się i pozdrawiam!
 
majeczko tak sie ciesze ze zobaczylas te bijace serduszko cudne:-) spelnilo sie Twoje wielkie marzenie:tak: gratuluje, teraz czekamy na zdjatko:-D dbaj o siebie i Fasolke:-)
nenius jestesmy po to by sie wspierac:tak:
 
Czy mogę do Was dołączyć?

To mój 2 cykl staranek, w 1 sie nie udało, ale słyszałam, że kwiecień-plecień ma ponoć przynieść wszystkim staraczkom szczęście!

Witam się i pozdrawiam!
jakies dobre informacje wreszcie:-D oby sie sprawdzilo:tak: Witam Cie kemaya:-)
 
Witajcie, wpadłam się przywitać
Mam pytanie do dziewczyn mierzacych temperature, zbliza sie zmiana czasu, jak mam wtedy zmierzyc, o tej samej porze co zwykle czy jak? Loretko licze na Ciebie:-).
Przepraszam, że nie odpowiedziałam na Twoje pytanko ale przez tydzień nie miałam dostępu do internetu, ale widzę że kobitki Cię dobrze poinformowały
Dziewczynki czy któraś z Was stosowała może testy owulacyjne(wiem, że to nie ten wątek ale tam mi nikt nie odpisuje)? Bo mam pytanko.
Testy owulacyjne są do d........y.
I mam na to dowody, gdy robiłam monitoring cyklu (dawno temu) i wiem że miałam owulację to testy wychodziły negatywne - bzdura
A ostatnio pierwszy raz w zyciu wyszedł mi teścik owulacyjny pozytywny, a ten cykl mam bezowulacyjny, więc też bzdura, jeśli ktoś nie wierzy to zapraszam na mój wykres na 28dni.
A więc testy owulacyjne są do d...........y


A i zapomniałam, witam nowe staraczki, a widzę że nasze grono się cały czas powiększa
 
Witam:-)

Coś strasznie pusto tutaj ostatnio... Witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia w starankach:tak:U mnie masakryczne wymioty:-(Normalnie nic nie mogę jeść...Martwi mnie to troszkę. Ale widocznie tak musi być. Dzisiaj zapowiada się długi i ciężki dzień w pracy ( mam tyle do nadgonienia po tym wolnym, że nie wiem kiedy dam radę to skończyć).
Wszystkim życzę miłego dnia:tak:Buźka.
 
reklama
HEJ dziewczynki. GRatuluję, wszystkim którym sie udało.Jednak zajście w ciąże, to pół sukcesu.Reszta to i urodzenie zdrowego dziecka.......... Wiem coś o tym. Moja ciąża przebiegała bez komplikacji, a Maja żyła 10 tyg. Uciesze sie dopiero, gdy urodze zdrowe dziecko.Uwazajcie na siebie. Pozdrawiam
 
Do góry